Jump to content

Fendt traktoriai


Recommended Posts

Pasakyk kuriam rajone esi gal ten turim 930 pardave gal ir iseitu pabandyti :)

Bet dar apsipazorins .... :lol:

Kažint ar Lietuvoje yra toks traukiamas jėgos matavimo prietaisas? Aš jau bent nežinau. Todėl ir siūlau patraukti tą patį padargą tuo pačiu gyliu.

Bandžiau palyginti savo T-150k 280aj (bent jau rašo, kad variklis tiek turi) su K-701. Traukė tą pačią, tampačiame lauke, tuopačiu gyliu 9m sėjamają.

Gylis - ~8cm (žirniams sėti)

T-150k patraukia ~6, ~7 km/h.

K-701 - ~8, ~9 km/h.

Greitis abiem buvo matuotas su gps.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vis tik kuriam kraste?

Gal ten ka nors turim.

T-150k traktoriuje yra įdėtas MAN D2566MT F varikjis.

O dėl pabandymo, gerai būtų. Bet dabar dažnai lyja ir per šlapia dirva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

T-150k traktoriuje yra įdėtas MAN D2566MT F varikjis.

O dėl pabandymo, gerai būtų. Bet dabar dažnai lyja ir per šlapia dirva.

Na K-701 leisti pasivaržyti su Fendu 300 AG tai dar suprasčiau, o dabar t-150, kad ir su Man varikliu tai kažin ar verta :D , nes svoriai ganėtinai skiriasi, nebent pas tave tas T-150 K keliom tonom sunkesnis negu standartinis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

na as jum pasakysiu kad turiu 2 Case vienas pirktas siemet kitas senesnis 8 metu jau tai naujasis jau man pasirode kaip surinktas rytu salim,ne kitaip ir nusivyliau Case kokybe ne tas zodis,o senasis eina be jokiu bedu,reiskia kad anksciau pas mus geresnes kokybes traktoriai atkeliaudavo.na ir dar nusprendziau dar pirkti viena apie 100 ag ir linkstu prie to kad gal pirksiu fendt ,ir paziuresiu ko jis vertas,su naujuoju case per 6 men pradirbau 1000 moto val tai manau uztenka ivertinti traktoriaus galimybes ir broka, gerai kad garantinis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as jum pasakysiu kad turiu 2 Case vienas pirktas siemet kitas senesnis 8 metu jau tai naujasis jau man pasirode kaip surinktas rytu salim,ne kitaip ir nusivyliau Case kokybe ne tas zodis,o senasis eina be jokiu bedu,reiskia kad anksciau pas mus geresnes kokybes traktoriai atkeliaudavo.na ir dar nusprendziau dar pirkti viena apie 100 ag ir linkstu prie to kad gal pirksiu fendt ,ir paziuresiu ko jis vertas,su naujuoju case per 6 men pradirbau 1000 moto val tai manau uztenka ivertinti traktoriaus galimybes ir broka, gerai kad garantinis :D

Sakyciau turejo pasirodyti ne, kad surinktas rytu salims, o kad rinktas rytu saliu pilieciu :). Cia manau beveik visu firmu tas pats turetu buti..... Gal as ir klystu.... :icon-confused: Vokieciu gamyklu surinkimo konvejerius tai turkai su rusais okupave...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na as jum pasakysiu kad turiu 2 Case vienas pirktas siemet kitas senesnis 8 metu jau tai naujasis jau man pasirode kaip surinktas rytu salim,ne kitaip ir nusivyliau Case kokybe ne tas zodis,o senasis eina be jokiu bedu,reiskia kad anksciau pas mus geresnes kokybes traktoriai atkeliaudavo.na ir dar nusprendziau dar pirkti viena apie 100 ag ir linkstu prie to kad gal pirksiu fendt ,ir paziuresiu ko jis vertas,su naujuoju case per 6 men pradirbau 1000 moto val tai manau uztenka ivertinti traktoriaus galimybes ir broka, gerai kad garantinis :D

Tai pas tave kokie modeliai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...