Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

Pasak servizinio, nieko is standarto i R neidesi, pagal katolaga ziurint ir svaistikliai, ir alkuninis, cilindrai ir t.t., viskas skiriasi. Kubatura lyg ir ta pati, bet viskas skiriasi.

Visgi kazkaip itartina, john deere nuejo fendt keliu, didelis traktierius su dulkiu siurblio varikliuku.

Kėdainių servisinio?

Taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasak servizinio, nieko is standarto i R neidesi, pagal katolaga ziurint ir svaistikliai, ir alkuninis, cilindrai ir t.t., viskas skiriasi. Kubatura lyg ir ta pati, bet viskas skiriasi.

Visgi kazkaip itartina, john deere nuejo fendt keliu, didelis traktierius su dulkiu siurblio varikliuku.

Kėdainių servisinio?

Taip.

Tas kurio į kiemą kai kas neįsileidžia? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dėžė dėžėj nelygu 166x16 20x20 24x24 :)

Vis tiek kokia bebutu ta deze vis tiek tokios sanaudos nezmoniskos. pas jy 6630 kiek lyg zinau 24x24 tai optimalaus begio parinkimas garantuotas

Mano manymu pradziai reikia jungt kompa ir perrasyt softa, jei ne ziuret siurbly ir purkstukus, pats turiu du jd ir kitu traktoriu tai galiu sulygint, bet jd yra jd tam kad rytu kura ir nieko netrauktu, ka norit ta sakykit jie yra dusuliai pagal tokias kuro sanaudas........... :icon-redface::icon-redface::icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebezinau nei ka daryti,6630 kuro sanaudos mane is proto veda,1 ha suart reikia apie 30 ltr salerkos :icon-confused::icon-eek:

Negali būti tokių sąnaudų ariant tokiu gyliu. :icon-evil: Aš lauką apariau gavosi 16,5 l/ha vidutinės su priešplūgiais ir 23 cm gyliu, ne pagal traktoriaus partodymus, bet pagal kolonėlės skaitiklį.

Reikia ieškoti problemų traktoriuj. JD irgi traktorius, o ne koks garvežys. Gali tos sąnaudos būti didesnės kokių 10-20% ribose, bet ne per pus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nebezinau nei ka daryti,6630 kuro sanaudos mane is proto veda,1 ha suart reikia apie 30 ltr salerkos :icon-confused::icon-eek:

Negali būti tokių sąnaudų ariant tokiu gyliu. :icon-evil: Aš lauką apariau gavosi 16,5 l/ha vidutinės su priešplūgiais ir 23 cm gyliu, ne pagal traktoriaus partodymus, bet pagal kolonėlės skaitiklį.

Reikia ieškoti problemų traktoriuj. JD irgi traktorius, o ne koks garvežys. Gali tos sąnaudos būti didesnės kokių 10-20% ribose, bet ne per pus.

Kaip tik sedziu 6630 ardamas ir skaitau jusu rasliavas per tel :D ariu 4x4 po 40cm gylis 21cm tai sanaudos gaunas 18-20ltr. pries tai laukas skustas 8cm gyliu buvo, tad 30 kazkoks kosmosas butu :D ariu D2 ant 1700aps

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...