Jump to content

Kombainas 30-50ha.


Robertas08

Recommended Posts

Mus ant 35h jau nervuodavo su 3m kederiu varinėt su new hollanduku :D Tai kai buvo lietingas sezonas tai nervai neatlaikė ,nes nespėjom nusikult ,tai ta išleidom į marčias parsivarėm forshriftą tai nėr ka veikt tuos 35h ir ant halimų gali pavažinėt. Tik vat per pats didžiausias irgi nelabai gerai jaigu laukai maži ir toli vienas nuo kito. Manau 4-5m kederiu geriausias variantas, iš bėdos ir transporte isiteksi su kederiu(Čia tik mano nuomonė).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-26 at 18:42, Gedukas pranešimas:

ant 50 ha su DB 7500 bus juokai, pats toki turiu tai uzpernai buvau rekorda buvau sumuses 100 tonu per diena pritarkavau

Man tai ir keista paskaitinėjus, kokie visi išpuikę. Pats su d4000 nusikuliu savo 20 ha ir dar 30 pas kaimynus. aišku ne vien kviečių, čia per visą sezoną. Aišku iš didesnio neiškrisi, bet ant 50 ha siūlyt d7500 tai cia bus 3 dienoms darbo ir viskas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir dar pamiršau paminėt, kad kombaino našumas bėdos neišsprendžia. Svarbu kaip greit grūdus transportuoji. Šiemet iš savo 12 ha kviečių taip ir liko pora ha nekulta, nes neturėjau kur padėt grūdus. O vežt į supirkimą kai kaina siūlė prieš atskaitymus 100 euru tai nenorėjau. Taigi kas ruošeties pirkt d7500 našumo kombainą ir turit 2 keturtones priekabas, tai tikrai greičiau nenusikulsit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , urbonas10 pranešimas:

Ir dar pamiršau paminėt, kad kombaino našumas bėdos neišsprendžia. Svarbu kaip greit grūdus transportuoji. Šiemet iš savo 12 ha kviečių taip ir liko pora ha nekulta, nes neturėjau kur padėt grūdus. O vežt į supirkimą kai kaina siūlė prieš atskaitymus 100 euru tai nenorėjau. Taigi kas ruošeties pirkt d7500 našumo kombainą ir turit 2 keturtones priekabas, tai tikrai greičiau nenusikulsit.

Šito posto už rimta nevertinkit, nes su galingesniu tikrai greičiau nusikulsit nei su mažesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , urbonas10 pranešimas:

Man tai ir keista paskaitinėjus, kokie visi išpuikę. Pats su d4000 nusikuliu savo 20 ha ir dar 30 pas kaimynus. aišku ne vien kviečių, čia per visą sezoną. Aišku iš didesnio neiškrisi, bet ant 50 ha siūlyt d7500 tai cia bus 3 dienoms darbo ir viskas. 

Tai nors ir dviem dienom neturiu laiko visa vasara kult 50ha.Karves laukia rulonai siaudai daug kitu darbu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-02-26 at 19:02, Jautis pranešimas:

https://autoplius.lt/skelbimai/dronningborg-d-4000s-kombainai-6306363.html

 

gal kas buvo kada apziuret si modeli?manau sitas kaiptik 50 ha kaip manot?

Turint 15 tūkstančiu i šita nežiūrėčiau,  asmeniškai aš turėdamas tiek pinigu ir dirbdamas 50 ha apžiūrėčiau SKELBIU.LT puslapyje mačiau claas dominator 76 už 13900, ir jei yra taip kaip ten rašo ir dar kaina nuderintu tai būtu gal neblogas varijantas. Dabar dėl ko claas o ne koks kitas,  pirmiausiai žiūrint i kainas tai kažkuo ta kaina nera labai didesnė ar mažesnė už tuos droninborgus ar laverdas, bet claas turi viena svarbu privaluma, šiuo metu ir manau ateityje su detalėmis mažiausiai problemu sukeliantys kombainai. Kalbant apie dominator -76 modeli tai tokio pilnai pakaktu ant 50 ha nusikulti per kelias dienas,  be to šitie modeliai neturi daug elektros dėl ko yra gan patikimi ir paprastai remontuojami.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , urbonas10 pranešimas:

Man tai ir keista paskaitinėjus, kokie visi išpuikę. Pats su d4000 nusikuliu savo 20 ha ir dar 30 pas kaimynus. aišku ne vien kviečių, čia per visą sezoną. Aišku iš didesnio neiškrisi, bet ant 50 ha siūlyt d7500 tai cia bus 3 dienoms darbo ir viskas. 

 

Sau ant 20ha - d4000 pirkai, kitam ant 50ha - d7500 gaila? Kaimynų ha neskaičiuok. Neužpyk tik :)

TIK kuo didesnį! Mažų vakaruose visi atsikandę jau - nelabai rasi visiškai naują mažiuką pas kurį gamintoją nusipirkt nes nėra jiems paklausos. Nera kada žaist, nupjauni ir reik iš paskos žemę ruošt. O dar darbo jėgą brangi.

Ir dar. Ar kada girdėjai kad kas dejavo nusipirkęs per didelį? O per mažą?

Ir kiek kažin yra iškeitusių didesnį į mažą ir atvirkščiai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , urbonas10 pranešimas:

Ir dar pamiršau paminėt, kad kombaino našumas bėdos neišsprendžia. Svarbu kaip greit grūdus transportuoji. Šiemet iš savo 12 ha kviečių taip ir liko pora ha nekulta, nes neturėjau kur padėt grūdus. O vežt į supirkimą kai kaina siūlė prieš atskaitymus 100 euru tai nenorėjau. Taigi kas ruošeties pirkt d7500 našumo kombainą ir turit 2 keturtones priekabas, tai tikrai greičiau nenusikulsit.

tik nesupyk, bet pas tave ne kombainas per našus, o tiesiog pritrūko fantazijos kaip susitvarkyt su 10-15t kviečių. ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , Jautis pranešimas:

Ir kaip jis?gal paciam teko dirbt su juo?

 Ne neteko, tik mano laukai kai kur ribojasi su ju tai matau kaip kulia, šiaip tai kai pirko jis ji prieš kelis metus tai atrodė ledinis kombainiukas, Laukuose dėl gedimu stovint neteko matyt, daugiau tai ne kažin ka ir žinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , jevgenijus pranešimas:

tik nesupyk, bet pas tave ne kombainas per našus, o tiesiog pritrūko fantazijos kaip susitvarkyt su 10-15t kviečių. ;) 

Tikriaus taip ir buvo, bet ne tai norėjau pasakyt. Norėjau pasakyt kad našus kombainas yra tik dalis visam mechanizme, o ne garantas kad viskas gus greit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , urbonas10 pranešimas:

Tikriaus taip ir buvo, bet ne tai norėjau pasakyt. Norėjau pasakyt kad našus kombainas yra tik dalis visam mechanizme, o ne garantas kad viskas gus greit.

Teisybė. Sistema maksimaliai gali būti tiek naši kiek naši yra jos silpniausia dalis. Kitaip šis dalykas vadinamas "butelio kakliukas"

Šiuo atveju tarkim tau buvo transportavimas/sandeliavimas.

Bet mažam ūkyje prie šios problemos sprendimo(aišku minimaliai) gali prisidėti net ir didesnis kombaino bunkeris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Rimtai klausi ar juokauji? Paimi didmaišį, paimi kombainą ir įjungus iškrovimo sraigę išleidi :)

Vienas iš sprendimo būdų nedideliam ūkyje strigus su neturėjimu kur dėt grūdų.

Nu jo, gera minti pakisai. Mes, kai nespejam isvezti i elevatoriu, kulimo metu, tai ant pleveles pilam, bet po to tik su sraige galima krauti. Su didmaisiais daug paprasciau butu pakraut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , urbonas10 pranešimas:

Tą didmaišį dar reik turėt su kuo kilnot, bet sakau ne apie konkretų mano atvejį čia reik kalbėt. Geriau kombainas 4k pigesnis ir mažesnis, o už tuos likusius 4k išeis pasistatyt minimalų kuriam nereikia projekto  80kv m sandėlį. Aš laikausi tokios nuomonės.

Frontalinis būtų išėjęs už tuo pinigus kurie liko lauke (nenuimto derliaus pavidalu) arba pusė pastato apie kurį rašai.

Pastatai visada naudingi.

Kombainas geriau NAŠESNIS.

Našesnis kombainas turi didesnę tikimybę uždirbt tau tą pastatą ateityje. O dar didesnę tikimybę turi teisingi sprendimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , urbonas10 pranešimas:

Tą didmaišį dar reik turėt su kuo kilnot, bet sakau ne apie konkretų mano atvejį čia reik kalbėt. Geriau kombainas 4k pigesnis ir mažesnis, o už tuos likusius 4k išeis pasistatyt minimalų kuriam nereikia projekto  80kv m sandėlį. Aš laikausi tokios nuomonės.

Šiuo atveju žmogus klausia ka galėtu nusipirkt už maždaug 15 tūkstančiu euru, tai kolegos jam ir patarinėja kas šiuo atveju ju nuomone būtu efektyviausia ir mes supratome, kad čia kaip tik reik kalbėt apie KONKRETU ATVEJĮ ka galima nupirkt už tuos 15.

Jei kalbėt apie tamstos atveji, tai reiktu žinot daugiau sudedamūju daliu, pvz. ar turi kur saugoti grūdus, o gal jam to nereik, gal supirkimo imonė arčiau nei namai, gal jis turi tiek priekabu, kad gali supilt visa derliu ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...