Jump to content

Kombainas 30-50ha.


Robertas08

Recommended Posts

prieš 44 minutes , ekologas pranešimas:

nu bet tikrai geras,nusideresi ,nu droningorg senas ir 17 gabalu o ten geras ir praso 39 yra tokia patarle skupus du kartus moka

Jei skūpus moka dukart tai apsimoka eit dirbt pas skūpų :)

 kad naujesnių metų ir brangesnis tai dar nereiškia kad geras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Remse pranešimas:

nu jo cia tik mano nuomone ,bet ir uzsieni del lietuvio tikrai netaupo ir jo nesaugo ,juk ir pas pardavejus ,visi ,ledas visi tvarkingi,nu bet buna visokiu yra maciau ir kitoks avero 240 ten lygtai20 13 metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , ekologas pranešimas:

nu jo cia tik mano nuomone ,bet ir uzsieni del lietuvio tikrai netaupo ir jo nesaugo ,juk ir pas pardavejus ,visi ,ledas visi tvarkingi,nu bet buna visokiu yra maciau ir kitoks avero 240 ten lygtai20 13 metu

Na tas dominator 150 pagal našuma tai ko gero silpnesnis už tuos 7500 droninborgus ir daugiau nei dvigubai brangesnis, tai jei pinigu ne kalnai tai su tuo droninborgu ant 50ha be problemu susitvarkys labai jo nedraskydamas o jei pavyktu paimti geros būklės tai ne viena sezona tarnaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas del JD ir CLASS ,man lie nepatinka del dvieju (dalyku cia turiu omenyje tik senesnius modelius) kad yra nepatogus priejimas prie variklio ir kad vien uz spalva reik moket papildomus pinigus ,daliu dabar tubut visu markiu kombainams nesunkiai gali gaut.Jug yra kitu markiu apart MF 31 kuo blogesni NH ar Laverda  ant 50ha laisvai tiks

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, viktorass pranešimas:

Na tas dominator 150 pagal našuma tai ko gero silpnesnis už tuos 7500 droninborgus ir daugiau nei dvigubai brangesnis, tai jei pinigu ne kalnai tai su tuo droninborgu ant 50ha be problemu susitvarkys labai jo nedraskydamas o jei pavyktu paimti geros būklės tai ne viena sezona tarnaus.

sutinku ,pinigai ,kas gi nenoretu ,kas gali tas ir nauja perka ,visi nori gero pigesnio ir 17 kai kam dideli pinigai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Gedukas pranešimas:

ant 50 ha su DB 7500 bus juokai, pats toki turiu tai uzpernai buvau rekorda buvau sumuses 100 tonu per diena pritarkavau

pas mane vienas ir turi 7500 tai jau koki 4 metai. pjauna virs 100ha kiek zinau. na ir kad laukuose jis stovetu sugedes nemaciau. ant 50 ha ten nebus ka veikt jam isvis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , sole pranešimas:

Mažesnių pliusas kad užklimpus gali lengvai su mtz išsitraukti, didesniam jau reikėtų rimtesnio traktoriaus ieškot. Abejoju kad kas dirba 50ha turi traktorių 200 ag  ar galingesnį.

ant 70 ha kulimo dronningborgas 9000 su 5,40 pjaunama, ir buvusio db 3000 su 2,7 pjaunamaja nenoriu nei prisimint, kuomet kulti eina isvaziuot 16 - 17 val vakaro..

kas del uzklimpimo kulimo metu tai didysis brenda kur kas smagiau negu mazylis, nes galima isibeget ir jokio variklio dusinimo, kas budavo su maziuku dronningborgu. kad uztektu belaruso istraukimui nereikia to kombaino padet iki "pilvo" , aisku net nepasijaucia kada virs 13 tonu sverianti kombaina mtzokas 82 isibegejas virve timpteleja, bet pernai to uzteko :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...