Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

tos firmos kurios dydeli antkaini uzsimeta tos ir turi savo technikai juoduosius dylerius, o kas normaliai ir po ju kainom neapsimoka ir belysti, tie neturi...kdl fendtais nieks neprekiauja tik ivabalte ar valtrom, case? o jd, nh tik imk reiskia, ogi tiek lytagrai tiek ir dojui reikia islaikyti savo biurokratini aprarata stiklinius pastatus, zmones...aisku yra ir kita puse - pacio gamintojo poziuris, siaip rimtas gamintojas turetu leisti buti tik vienam atstovui, netikiu kad JD koncernas panorejes negaletu uzpausti keliu Lt firmeliu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...
Ar patogu Classic ir HiTech modeliuose hidraulika jungineti? :icon-confused: Ypac kai reikia 2 funkcijas vienu metu atlikti?

..kai įpranti , vieni juokai .. turiu mintį ariant su vartomu , galulaukėse, ogal jūs ne tai turėjot mintį :icon-question:

Galulaukese, nebutinai su plugu, gali buti ir kitas padargas.. Man tiesiog, kai ziuri nuotraukoje, atrodo labai nepatogu turetu buti, nes tos svirteles labai atgal patrauktos, rodos persikreipes turetum buti. O galinis keltuvas su kuo kilnojasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Ka manote apie N serijos 101C modeli? Man iki 70 hektaru plotui reikia. Kaina 148505Lt

Girdejau kad galima gauti 50% nuolaida:

“Jei žmogus, prieš priimdamas sprendimą, iš tiesų gerai viską pasveria ir tinkamai sutvarko dokumentus, jam kompensuojama 50 proc. modernios technikos įsigijimo kainos. Tokiu atveju 80 AG “Valtra” traktorius kainuoja tiek pat, kiek ir “Belorus”, - aiškino “Rovaltra” direktorius.

Gal kas smulkiau apie tai? Ar yra tokiu kas bande tokias nuolaidas gauti? Ar jis kalba apie ukio modernizavimo parama?

Info is:

http://209.85.129.132/search?q=cache:qj ... clnk&gl=lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka manote apie N serijos 101C modeli? Man iki 70 hektaru plotui reikia. Kaina 148505Lt

Girdejau kad galima gauti 50% nuolaida:

“Jei žmogus, prieš priimdamas sprendimą, iš tiesų gerai viską pasveria ir tinkamai sutvarko

na kiek suprantu cia bazinio kaina tai jokio stebuklo nėra kainoje, o pats 4cil valtros variklis jokio ispudzio nepaliko man ,bet ant 70 ha uzteks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...