Jump to content

Valtra traktoriai


Recommended Posts

gal kas turit Valtra A92? Kaip jie laiko? Ar labai kratus? Kokia gavosi kaina sudejus papildoma komplektacija?

uzsakes toki turiu. svoriai, pap. bakas, frontalinis (be kauso), oro sodyne, AC, radio paruosimas, ir dar ten kazko 41000 euro

Wizkiz is kur tokia kosmine kaina uz si mazyli? :eusa-shifty:

Tai kad tokia kaina ir eina... gerai pakomplektavus a92 traktoriukas vos telpa i remus jaunojo paramos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tokia kaina ir eina... gerai pakomplektavus a92 traktoriukas vos telpa i remus jaunojo paramos

mano duomenimis pries keleta metu jie apie 100k kainuodavo... na o technika nelabai kaip ir pabrangus kriziniu laikotarpiu.....

tai kad va trainaitis ant duonytes ikrus tepasi ir kaina kyla zenkliai normaliai susikomplektavus komplektacijos kaina sudaro vos ne 20-30% traktoriaus kainos :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad tokia kaina ir eina... gerai pakomplektavus a92 traktoriukas vos telpa i remus jaunojo paramos

mano duomenimis pries keleta metu jie apie 100k kainuodavo... na o technika nelabai kaip ir pabrangus kriziniu laikotarpiu.....

Tavo duomenys neteisingi, tiksliau speju paimti is laikrascio skelbimo, pries tris metus kaip tik pirkome traktoriu ir domejomes visu firmu traktoriais, tai valtros pagal kaina ejo po fendu, man atrodo kad ir dabar taip yra,(o jeigu nebusi budrus tai dar ir brangiau uz fenda gali susimoket) dažnai žmones isivaizduoja kaina pamate skelbima laikrasciuose kur nurodytos kainos plikos valtros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip kazkas jau nekarta minėjo kaip atsiranda "pasakos" pirmiausiai tai "A" valtros serija reiktu lyginti su JD 5tukstantaja serija, o "N" valtra su Jd 6230... tada gal ir klausimu maziau kils.Kitas dalykas "ryja" labai idomiai skamba, o kur faktai ir palyginimai:

1. tam turi buti vienoda klasė ir Ag.

2.vienodi padargai tos pacios firmos.

3.vienodos darbo salygos (dirva,tas pats traktoristas, tas pats ijungtu prietaisu el. kiekis)

4. Kuras is tos pacios backos.

Minimum tiek mano galva tada galima lyginti kuro sanaudas.

Pamastymui:

Kazkada eileje su grūdais kalbėjau su zmogeliu kuris sakė

"Šūds ta Valtra gaspadorius nespėja saliarkos vezt dienai neuztenka, vat mano t-150 tai daiktas beveik 2 dienom uztenka.. " Aš jam " ak kiekj valtros bakas" - "160ltr" ,- "o kiek tavo mauro bakas?" - atsakymas- " 310ltr..." (galingumai Ag tiepatis) Vat jum ir pamastymui apie "pasaku ir legendu gimima". niekas fizikos dėsniu iš naujo neperrašė su tuo paciu energijos kiekiu galima atlikti vienoda darba (panasiai kazkas).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiziurejau as pirkti N141 traktoriu 150 kumeliu kaina apie 190 000 LT sukomplektuotas jau, gal kas toki turi ? kazi kaip jie ?

si valtra juk su paprasta deze net be reverso tai ar isvis verta tokia pirkti? :icon-rolleyes:

is ko sprendi? jis neparase kokia deze...

sprendziu pagal kaina... :eusa-shifty:

na kruciau destik pilna komplektacija ka ten sukomplektavai bus forumieciam lengviau ir patart kainas palyginti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi kad apie el. reversa, o ne apie reversa su mech reversu buna prie modeliuko C pvz N-141 C (jei gerai atsimenu)

o prie el. reverso h - jei hi-tech :icon-rolleyes:

na o jei hi-tech tai uz tiek ag jie 250.000lt nori tai norai ir baigiasi.....

Edvi kazka cia tu skiedi jeigu tu sneki apie valtra N-141h tai jo kaina su beveik visais pribombasais 205.000lt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o jei hi-tech tai uz tiek ag jie 250.000lt nori tai norai ir baigiasi.....

nebesvaik jei nezinai, uz 121h su gera komplektacija as 200k nemokejau, tai jei bazinis 121 ir 141 4k litu skirias tai 141h su gera komplektacija uz 200 paimsi cia Tau ne koks lievas JD :icon-cool:

teks pas mm apsilankyti ir isitikinti kuris cia lievesnis :icon-cool::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na o jei hi-tech tai uz tiek ag jie 250.000lt nori tai norai ir baigiasi.....

nebesvaik jei nezinai, uz 121h su gera komplektacija as 200k nemokejau, tai jei bazinis 121 ir 141 4k litu skirias tai 141h su gera komplektacija uz 200 paimsi cia Tau ne koks lievas JD :icon-cool:

teks pas mm apsilankyti ir isitikinti kuris cia lievesnis :icon-cool::lol:

kam lankytis gali lieva JD nupirkt... :eusa-shifty: cielus 2 parduociau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...