Jump to content

Aukšto slėgio plovykla


Gunia

Recommended Posts

  • po 1 metų...
  • po 4 savaičių...
  • po 3 savaičių...
  • po 1 metų...

geriausias varijantas tai sitas 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/auksto-slegio-plovykla-benzinine-225-bar-akcija-19607508.html

gali ieskotis tik pumpa ir konstruotis su el. varikliu. ziemos laikotarpiu maciau skelbiu buvo keli varijantai profesionaliu pompu virs 200bar. .ir varikliu joms. 

pas mane jau 3 karcheris baigesi. norisi dabar su pasildymu kazko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias varijantas tai sitas 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/auksto-slegio-plovykla-benzinine-225-bar-akcija-19607508.html

gali ieskotis tik pumpa ir konstruotis su el. varikliu. ziemos laikotarpiu maciau skelbiu buvo keli varijantai profesionaliu pompu virs 200bar. .ir varikliu joms. 

pas mane jau 3 karcheris baigesi. norisi dabar su pasildymu kazko. 

 

Variantas iš ties įdomus ir praktiškas ir dar gi pigus tik kažin ar patikimas.

Su konstravimais tai jau morališkai nuo to pavargau. Rusišką siurblį surinkau atseit šiai vasarai, plovė tai jolki tu palki,4kw trifazis motoras vos vos tvarkėsi. tik labai jau trumpai :D tai vožtuvėlis koks pastringa tai spyruoklė perlūžta. prilindo drožlių visokių į galvutę rotacinę, ta nuo slėgio per pus išsirakino. Dabar traktoriai purvini o aš apeinu iš tolo tą stebuklą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar teko išardyti karcher 3 serijos gaminį. Veikt veikia, tik slėgio nėra tokio, koks turi būt. Tai va, visas siurblys plastikinis, tik stūmokliukai metaliniai. Ir visas susidrožęs... Palyginimui, turiu mažiuką bosch, tai visas siurblys metalinis, jokių plastikų. Kažkaip tas karcher tai tik vardas, nebent brangūs modeliai geriau pagaminti, bet tie mažiukai tai vienkartiniai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
44 minutes ago, gediminaske said:

karcher k7 premium full control.... vienfazis, 160 baru, 600l per valanda. pasirinkimas geras ar ieskot ko galingesnio? kaina iki 460 nuderejau...

Asmeniškai aš nepirkčiau elektrinio, tuo labiau vienfazio, reik labai galingo prailgintuvo ir vis vien problemos, 

Šendien Kėdainiuose mačiau benzininis parsiduoda kažkur 480 euru su pvm, turiu kaip tik toki tik nenauja pirkau bet prie ūkio labai patogu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvojau toki imt, bet ikalbejo ant hd 5/15 cx plus. Zveris ne aparatas. Lipduku skaityk nera ant technikos, dazai ir tie eina sniurais jei per arti prikisi. Cia su rotaciniu antgaliu, reiks uzdet normalu. K7 gal geresnis pasirinkimas butu :D 

Ankstesniam buvo, kad pistoleto antgali sukant reguliuojasi sroves stiprumas, ant sito hd to nera ir jo truksta.

7 minutes ago, viktorass said:

Asmeniškai aš nepirkčiau elektrinio, tuo labiau vienfazio, reik labai galingo prailgintuvo ir vis vien problemos, 

Šendien Kėdainiuose mačiau benzininis parsiduoda kažkur 480 euru su pvm, turiu kaip tik toki tik nenauja pirkau bet prie ūkio labai patogu.

Su laidais problemu neturiu, ant trifazio prailgintojo yra rozete, viskas gerai. Buvo mano chebra ir ant buitinio pajunge, ten tai jau pasvilo.

Pats irgi galvojau apie benzinini, mobilumas, bet kur tau, vandens nepajungsi betkur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...