Jump to content

Del CASE JX95 ir kitokiu trakt.


Recommended Posts

  • Atsakymai 62
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as irgy renkuosi traktoriu bet apie 60ag. tai seip case jx 60 su pvm 109000 o zetor proxima 65 85000su pvm tai dilema didele kas geriau. aisku case zinomesnis ir turbut patvaresnis bet seip sako ir zetorvisainieko jis paprastas ner elektros prikista ir islaikymas pigiau bus. ryt planuojiu vaziuot apziuret tai pranesiu naujienas :lol:

o gal kas turit case 5130? man su hidraulika bedos kai gerai padirbi sunkiai nori kelt pluga aukstyn ir pradedant vaziuot reikia daug gazo duot nes meta klaida kazkokia ir neduoda vaziuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
gal kas jau turi praktikos su CASE JX95 serija, kaip laiko?

mastau toki imti ar mtz 952. duomenys panašus bet kaina ?ar atperka case kokybė kaina?

O kiek gi jie kainuoja neaisku?

CASE JX95 kaštuoja 97 000lt basas ,be pm

mtz952 ne monoblokas73 000lt ,be pm

mtz952su monobloku 80 000lt, be pm

praktiškai pria mtz dar ir pluga galima paimti.Dotnuvoi , nevartomi po 12 000lt 3 korpusu o vartomas 33 000lt triju korpusu.

tai man ir idomu kaip tas keisiukas laiko darbuose.mastau arti tik su vartomu ir gera akmenu apsaug,reiške plugas bus sunkus o keisiuko kelemoji tik 3.5t na o mtz952su monobloku kelia 4,3t.

tai ar teko kam rimtai su jx 95 keisiuku rimtai padirbėti arime su vartomais plugais ar skutiku rimtesniu,kaip kelemoji laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia reik gerai apmastyt viska, žiurint kiek zemes dirbsi si tuom traktoriuku ir t.t. jeigu atiduotu ta case uz tuos 97 ir butu prie jo kompresorius svoriai priekije tai gal vistik ta case, dar apmastyk toki varijanta kaip zetor proxima 95, kaip parašyta žurnale mano ukis kaina jo 89900+pvm, kelimo galia 4 tonos. 3 poros hidrauliniu pajungimu+ 1 laisvas gryžtamas ir standarte yra oras(kompresorius), reversas, tai sakyciau tarpinis varijantas tarp case ir mtz

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiak teko bendrauti su džonų savininkais ,visi sakė tapati ,jog labai ėdrus degalam bei kosminės rėmonto išlaidos.

na o kėisiuku musu kraštuose nesimato ir čia forume mažai juos lingsniuoja.

na o dotnuvoi vadynininkai labai gire :)kainos ir kokybės santiki

paskambink i doju irgi vadybininkai ne papagailes graziu zodeliu apie john deerus, kaip ir kitu firmu vadybininkai giria savo preke o kita peikia:) pas musu gana stanbus ukininkai pereina nuo case ant john deere.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskambink i doju irgi vadybininkai ne papagailes graziu zodeliu apie john deerus, kaip ir kitu firmu vadybininkai giria savo preke o kita peikia:) pas musu gana stanbus ukininkai pereina nuo case ant john deere.

o pas musu pereina nuo JD ant Case? ka tai sako? :icon-rolleyes:

Vienam kraste "atsikando" Case, kitam JD. Dar lyginant reiketu ziureti pagal galias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Turiu CAse JX95 nuo 2008m, 4,5 ltr. variklis. Tokie variklai yra ir dabar. Motovalandos apie 1800.

Per pirmus metus pradirbau apie 600 moto val. ir niekas sugedę nebuvo. Naudojau presui sukti ir arimui.

Per antrus metus prasidėjo įvairūs smulkūs gedimai:

1) nulūžo rankinio gazo rankinėlė;

2) nutrūko darbinio velenui įjungti skirtas trosas (perduoda jungimo galią nuo svirties į darbinį veleną); Tuo metu traktrorius buvo užkurtas ir prijungta šienapjovė, tai nutrūkus minėtam trosui pradėjo sukti kardaną ir šienapjovę. Tuo metu aš buvau išlipęs iš traktoriaus ir ėjau apžiūrėti peiliukų (gerai, kad nespėjau prieiti);

3) nulūžo galinio lango darynėjimo zoveckai;

4) sugedo durų darinėjimo cilindras;

5) suplyšo durų guma.

Per trečius metus:

1) nutrūko sankabos trosas. Jam nutrūkus nebebuvo galima išminti sankabos. GAlima įsivaizduoti kokios gali būti pasekmės;

2) kondicionieriaus skriemuolys pratrynė aušinimo skysčio šlangą.

3) TAip pat prasidedant kiekvienai žiemai dingsta stabdžiai. Reikia nuorinti stabdžių sistemą. Tai atsitinka tik vieną kartą metuose ir prasidedant žiemai;

4) Neseniai kažkas pratrūko tepalo paskirstytuve, pradėjo švirkšti teplą (dar konkrečiai nežiūrėjau).

TAip pat gan didelis trūkumas yra, kad jame nėra greičio spidometro.

Dėl trosų trūkimo tai yra gan dažnas gedimas visiems Case JX95, kadangi trosai pravesti labai stačiais kampais juos užlaužiant.

Aušinimo šlanga irgi daug kam iš pažįstamų buvo pratrinta dėl nekokybiško traktoriaus surinkimo.

TAip pat traktorius yra gana lenvas, aš ardavau tik su 3 korpusu paprastu plūgu, o 4 korpusai jam būtų per daug mano nuomone.

TAip pat gan sunkiai kelia galinis hidraulas sunkesnius svorius. Abejoju ar galima pakelti tiek kiek parašyta.

Nelaiko hidroporos slėgio. Pavyzdžiui rusiškos sėjamosios pakeliu diskus į viršų ir per kokias 5 min. jos nusileidžia (MTZ ir tai 10 kartų ilgiau išlaiko.).

Dėl kuro sanaudu, jeigu yra dirbama aukštomis apsukomis, tai kuro ima apytiksliai trečdaliu daugiau nei MTZ-82. Šiaip tinkamas trakorius nesunkiems darbams atlikti. Šiuo metu aš jį naudoju purkimams, su frontaliniu krautuvu, kultivavimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...