Jump to content

Del CASE JX95 ir kitokiu trakt.


Recommended Posts

Zodziu reikalingas traktorius apie 90AG kaina iki apie 100tukst. misriam ukiui, tiek arimui, tiek rulonam vezti, pakrauti. Skaiciau forume apie visokius traktorius ir pan. pats nusprendziau apie CASE JX95+frontalinis idomu geras pasirinkimas... belarusai su tiltais problema, JD perbrangu, apie Valtra, Zetor, ir Class nieko negirdejes...

Kas galit ka patarti? dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 62
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tai kad jx serija italai renka,taip dotnuvoi vadybinikas sake.ir kad motoras skaijos ikistas. :icon-wink: atseit su dideliu moto resursu :icon-wink:

taip jos renka Italijoje, gavau pasiulyma tai pasiskaiciau nieko ypatingo 95tuks. +PVM, is Valtros tik A serijos pats pirmas nieko gero is kitu taip pat. tai turbut apsistosiu ties Case. JD plikas be kondiskes ir stabdziu kitu agregatu 98tukst. bazine kaina, su papildoma iranga 114tukst.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu reikalingas traktorius apie 90AG kaina iki apie 100tukst. misriam ukiui, tiek arimui, tiek rulonam vezti, pakrauti. Skaiciau forume apie visokius traktorius ir pan. pats nusprendziau apie CASE JX95+frontalinis idomu geras pasirinkimas... belarusai su tiltais problema, JD perbrangu, apie Valtra, Zetor, ir Class nieko negirdejes...

Kas galit ka patarti? dekui

Pas mane yra JX 95 su frontaliniu krautuvu, jau treti metai eina. Paprastas traktoriukas, kaip trys kapeikos, naudoju pagrinde trąšom kraut ir purškimui.Prasukau apie 1000 valandu, kol kas gedimu nepasitaikė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 metų...
Cia su kintamu korpuso uzgriebiu plugas butu nuo 35-45cm berots. Jau beveik isirinkes buvau mtz 1025.4 su deutz varikliu, bet kazkaip atkalba mane nuo jo ir siulo sita :icon-rolleyes:

ot cia dar klausimas kas ir kaip... jei plugas is sunkesniu tai kazin kaip bus, kuris is tu traktorioku sunkesnis???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia su kintamu korpuso uzgriebiu plugas butu nuo 35-45cm berots. Jau beveik isirinkes buvau mtz 1025.4 su deutz varikliu, bet kazkaip atkalba mane nuo jo ir siulo sita :icon-rolleyes:

O kokia dabar to 1025.4 kaina? Tas JK 95 atrodo sveria panasiai kaip mtz82 todel jam su 4 korpusais sunkesnei zemei bus riesta manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mtz su pvm 95, su deutz motoru 108 lt . Sitas case 92 lt be pvm, sitas lengvesnis ant tonos kokios tad su arimu gali but riesta, bet atsargoj yra 1221 jei ka. Tik zinai nuo mtz pereit ant case tas dar zinai principas toks, "daug kainuos remontas", bet kad MTZ nusivazeves dabar tai net labai sudvejojas siuo metu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mtz su pvm 95, su deutz motoru 108 lt . Sitas case 92 lt be pvm, sitas lengvesnis ant tonos kokios tad su arimu gali but riesta, bet atsargoj yra 1221 jei ka. Tik zinai nuo mtz pereit ant case tas dar zinai principas toks, "daug kainuos remontas", bet kad MTZ nusivazeves dabar tai net labai sudvejojas siuo metu....

Na pradzioi remontas garantinis tai nekainuos, manau kad ne taip daznai ir genda, taciau uz technini aptarnavima tai zinoma teks brangiau moket.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...