Jump to content

rimas123

Nariai
 • Pranešimai

  155
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

rimas123 paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 8 2015

rimas123 paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie rimas123

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Šakiai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rimas123

  Traktorius T-25

  Šiaip kažkas rašė, kad jei lūžo velenas , ardai variklį ir renki naujom dalim, tiek velenas tiek švaistikliai, o toliau žiūri pagal susidėvėjimą ir keiti. Pakeičiau švaistiklius , geras žmogelis parodė kap išsverti ir ką kad tepaluots važiuoja kast bulvių, spaudimas apie 5. Kai padirbs parašysiu,
 2. rimas123

  Traktorius T-25

  Na čia forume skaičiau kad neveinam buvo lūžes velenas ,o ar buvo tokia problema , kad švaistikliniai indėklai kai suverži laisvoki . Naujas velenas , nauji indėkai, o spaudimas tik vos 1,5. Gal sakyčiau keist naujus švaistiklius, nes kai lūžo velenas galėjo palenkt švaistiklį. Ar nebuvo kam tokia problema?
 3. rimas123

  Traktorius T-25

  Na man tų metkų, nereikia tik jei būčiau parašes kaip nustatyt degimą tai būt paraše kad pagal metkas , o jų ten nėr nes škivas velnias žino nuo kokio pupso. O dabar konkrečiai parašė kaip ir labai dėkingas.
 4. rimas123

  Traktorius T-25

  Sveiki, turiu problema nustatyt degimą t25 ant skivo nėr metkų, gal kas galėtų tiksliau paršyt kap nustyt degimą . Dėkui.
 5. rimas123

  Česnaku auginimas

  O kur galima įsigyt? Nes net smulkioms sėkloms sėjalkų nelabai , kas veža.
 6. rimas123

  Česnaku auginimas

  Bet ar jų yra ir kur nes kiek klausinėjau niekas netur , tik prie traktoriaus kabinama. Nelabai suprantu kodėl toks pažiūris į smulkius augintojus.
 7. rimas123

  Česnakų auginimo technika

  Nebent vienvage ir tai mažesne . Tolygiai nesumėtys ir tai manau reiktų vienam ant kaušiukų dėliot.
 8. rimas123

  Česnaku auginimas

  Ar beicavimas apsaugo nuo puvimo ir pelijimo. Nes ne pas vieną mačiau supelijusius . Džiovinimo sąlygos pas visus skirtingos.
 9. rimas123

  Česnaku auginimas

  Siūlau kai pagauni priduot tegul teisia , rauna ne kokie alhašai , turginkai, jie turto turi bus ką prisiteist. Sumuši pats kentėsi , nes priduos kaip sužalojimą. Man daug sykių yra bande , bet aš dažnai reik nereik važiuoju į laukus , kaip skėrius nubaidau, šiaip geriau sodint kad nuo gerų kelių nesimatytų , na aš kalbu apie didesnius plotus (iki 0,5ha). Turiu klausimą ar čia iš kvailumo ar jau metas imti česnakus nes jau pasipylė skelbimai , kad parduoda, turguose parveštiniais seniai prekiauja. Buvau naktiniam turgui Lietuviškų dar nėra, iš Lenkijos bazių pilnai.
 10. rimas123

  svogunai

  Dėkui, bet man šiais metais vėl nesudygo. Kažką ne taip darau.
 11. rimas123

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  Nesudygo sėjimas , noriu persėt ką reiktų rašyt ar taisyt deklaracijoj
 12. rimas123

  Mikroautobuso pirkimas

  Dėkui Paula. Apsisprendžiau pirksiu busą. Su mažesne rida.
 13. rimas123

  Mikroautobuso pirkimas

  Dar turiu klausimą kas geriau ar krovininis busas ar kietašonis ? Nes tentinis žiemą per šaltas , ruošiuosi daržoves vežiot .
 14. rimas123

  Mikroautobuso pirkimas

  O galiniai tiltai kurių patvaresni. Šiaip turiu pezo berlingą šiaip gera darbinė ir ekonomiška , bet tik tusčias dėžutes vežiot , nes jei pakrauni apie toną tai kitą kart neatsitiesia , torcionai nelaiko. Šiais metais žadu vežiot jau po dvi tonas tai reiktų rimtesnės . Todėl nežinau ką pasirinkti. Kategorijas turiu, bet pirkti virš3,5t jei vežiosiu iki trijų manau neapsimoka. Kas geriau ar viengubi ar dvigubi ratai gale ir kas geriau busui galas varomas ar priekis.
 15. rimas123

  Mikroautobuso pirkimas

  Norėjau paklaust , gal kas turi krovininį mikroautobusą iveka , kokios bėdos?
×