Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

On 2020-03-21 at 11:07, ludditas pranešimas:

Tokių traktorių pastaruoju metu negamina. O su automatine dėže gali pasiūlyti praktiškai kiekvienas didesnis gamintojas. Beje jei lyginat su Fendt, tai jie tik su vario dėže, taip vadinama belaipsne.

ne tik fendt su belaipsne :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-23 at 18:53, ievukas12 pranešimas:

Pas mane freza 1,8 metro plocio, parametrai reikalauja NUO 90AG IK 150 AG, man nereikia naujo, esu rades new holland 155 AG 18000EURU, LAMBORGIMI CHAMPION 135 16000EURU, IR KITU VARIANTU.

O tai koke tavo mintis? Turi tą freza? Ar pradedi ūkininkauti ir žemias reikia isisavinti? Nes jai su tokiais pajėgumais nori verslą pradėti... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fendt tai visi kurie parasyta VARIO turi bailaispne deze, tai nuo 2000 metu kazkur. o belaipsne tai ne tapati pilnai automatine deže?? kaip kitu traktoriu pvz tvt, ttv, cvx ir t.t. Mano mintis isigyti traktoriu tinkanti tai frezai, kad remonto kaina butu pigi, kuro valgytu kiek imanoma maziau ir kad butu pilnai automatine, kad greiciai butu mazesni nei 1 km/h. gaves pinigus paramos tiek frezai tiek traktoriui tiek kitiems padargams, tai didziausia investicija i freza ir traktoriu. Taip yra nupirkta deveta freza, tiek kad biski prancuzijoje strigus del koronos:) tai mintis susitvarkyti sau  žemes, ka ir turiu pagal parama pasidaryti ir poto kazkiek padirbeti jeigu atsiras norinciu ir apsimokes. arba pirksiu ar ieskosiu nuomai apleistu zemiu ir jas isdirbinesiu:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ievukas12 pranešimas:

fendt tai visi kurie parasyta VARIO turi bailaispne deze, tai nuo 2000 metu kazkur. o belaipsne tai ne tapati pilnai automatine deže?? kaip kitu traktoriu pvz tvt, ttv, cvx ir t.t. Mano mintis isigyti traktoriu tinkanti tai frezai, kad remonto kaina butu pigi, kuro valgytu kiek imanoma maziau ir kad butu pilnai automatine, kad greiciai butu mazesni nei 1 km/h. gaves pinigus paramos tiek frezai tiek traktoriui tiek kitiems padargams, tai didziausia investicija i freza ir traktoriu. Taip yra nupirkta deveta freza, tiek kad biski prancuzijoje strigus del koronos:) tai mintis susitvarkyti sau  žemes, ka ir turiu pagal parama pasidaryti ir poto kazkiek padirbeti jeigu atsiras norinciu ir apsimokes. arba pirksiu ar ieskosiu nuomai apleistu zemiu ir jas isdirbinesiu:)

 

Tai tau ne automato o creeper'io reika, t.y. leto begio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ievukas12 pranešimas:

fendt tai visi kurie parasyta VARIO turi bailaispne deze, tai nuo 2000 metu kazkur. o belaipsne tai ne tapati pilnai automatine deže?? kaip kitu traktoriu pvz tvt, ttv, cvx ir t.t. Mano mintis isigyti traktoriu tinkanti tai frezai, kad remonto kaina butu pigi, kuro valgytu kiek imanoma maziau ir kad butu pilnai automatine, kad greiciai butu mazesni nei 1 km/h. gaves pinigus paramos tiek frezai tiek traktoriui tiek kitiems padargams, tai didziausia investicija i freza ir traktoriu. Taip yra nupirkta deveta freza, tiek kad biski prancuzijoje strigus del koronos:) tai mintis susitvarkyti sau  žemes, ka ir turiu pagal parama pasidaryti ir poto kazkiek padirbeti jeigu atsiras norinciu ir apsimokes. arba pirksiu ar ieskosiu nuomai apleistu zemiu ir jas isdirbinesiu:)

 

Mano nuomone, planai teisingi. Tik dėl kuro ir remonto tai šitam darbui nepataupysi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip man reikia labai leto begio ir ne vieno turbut:) pats tik pradesiu ukininkauti ir su technika susipazinti, tai ir idomu ka patars kiti kur jau ne viena traktoriu isbande. mano biudziatas traktoriui +-15000 tai norisi neprasauti, pvz tas LAMBORGIMI CHAMPION 135 labai vilioja ir kaina ir komplektacija su krautuvu ir priekiniu darbiniu ir automatas ir 5000 valandos, bet klausimas kaip ji reiks remontuoti is kur daliu ir pns. Dėl kuro ekonomijos tai manau reiktu rasti su 4 cilindrais ir kad butu virs 120 AG jeigu tokiu yra, nes 6 cilindrai turbut visada daugiau valgys kuro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , ievukas12 pranešimas:

Taip man reikia labai leto begio ir ne vieno turbut:) pats tik pradesiu ukininkauti ir su technika susipazinti, tai ir idomu ka patars kiti kur jau ne viena traktoriu isbande. mano biudziatas traktoriui +-15000 tai norisi neprasauti, pvz tas LAMBORGIMI CHAMPION 135 labai vilioja ir kaina ir komplektacija su krautuvu ir priekiniu darbiniu ir automatas ir 5000 valandos, bet klausimas kaip ji reiks remontuoti is kur daliu ir pns. Dėl kuro ekonomijos tai manau reiktu rasti su 4 cilindrais ir kad butu virs 120 AG jeigu tokiu yra, nes 6 cilindrai turbut visada daugiau valgys kuro.

Bus sunku. Isivaizduok paimi ta lamborgini ir suges jis, kas jam Lietuvoje atliks remonta ar daliu kur gausi nes atstovo kaip ir nėra, tai viena medalio pusė, kitas dalykas ten tik 18 bėgiu tai abejoju ar bus labai lėtas bėgis, kitas dalykas už tokia suma belaiptės transmisijos negausi.

Dar turėtum isiaiškint ar tikrai to automato reikia nes jaučiu, kad nelabai gaudaisi tose dėžiu tipuose.

Kalbant apie kuro ekonomija tai 6 cilindru gali naudot kuro mažiau nei 4, šitoj vietoj nesutaupysi

Asmeniškai aš atkreipčiau dėmesi i Valtras, manau už 15 tūkstančiu gali susirast šeštos, aštuntos arba net N arba T serijos traktoriu,  valtrose  daugumoje atveju būna 32 bėgiu pavarų dėžė, ten yra trys diapazonai po 4 bėgius ir kiekvienas bėgis dar du kartus isigreitina paspaudus knopke ant bėgiu rankenos nenaudojant sankabos, pirmam diapazone ant lėčiausio bėgio traktorius vos juda, tai manau su kelmu freza būtu pats tas, be to valtros bene labiausiai paruošti traktoriai dirbti miškuose ir panašiai, ju net kuro bakas randasi traktoriaus korpuse, saugiau važiuoti per visokius bruzgynus nepažeidiant kuro sistemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va didziausias minusas daliu nera, tiek nauju tiek devetu, bent jau lietuvoje. o dėl letumo tai pagal tractordata raso, kad leciausias greitis 0,5km/h, tai manau uztektu tokio. Gaudausi tiek, kad tos dezes yra belaipsnes ir jos gali labai letai vaziuoti, o kaip kiekvienas traktoriius, kokius greiciu vaziuoja nezinau ir nezinau kur paziureti be tractordata.com. o valtra ziurejau bet nieko visai neradau ir labaai jau padroztos buna tuose miskuose:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, ievukas12 pranešimas:

Tai va didziausias minusas daliu nera, tiek nauju tiek devetu, bent jau lietuvoje. o dėl letumo tai pagal tractordata raso, kad leciausias greitis 0,5km/h, tai manau uztektu tokio. Gaudausi tiek, kad tos dezes yra belaipsnes ir jos gali labai letai vaziuoti, o kaip kiekvienas traktoriius, kokius greiciu vaziuoja nezinau ir nezinau kur paziureti be tractordata.com. o valtra ziurejau bet nieko visai neradau ir labaai jau padroztos buna tuose miskuose:)

turiu lamborgini 874-90 90ag pries tris metus pirkau su variklio defektu keiciau gilzes ziedus indieklus visas tarpines nauju daliu be problemu kaina 30 procentu brangiau nei belaruso remontuojant prisidarem reikalu su alkuninio veleno balansyru tai nulauzem dantracio 3 dantis tai to dantracio kaina isgazdino berots 500 mazeikiuose padare uz 65 po to daugiau nesu pirsto prikises po remonto apie 2000 m.h. pavaru pas mane 20 pacia leciausia nesugebeciau eiti leciau vos juda traktorius, kuro sanaudos ariant 3 korpusu nevartomu plugu 12-13 l turiu dar case 795 80 ag su frontaliniu tai mielai keisciau i lamborgini panasu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ievukas12 pranešimas:

Taip man reikia labai leto begio ir ne vieno turbut:) pats tik pradesiu ukininkauti ir su technika susipazinti, tai ir idomu ka patars kiti kur jau ne viena traktoriu isbande. mano biudziatas traktoriui +-15000 tai norisi neprasauti, pvz tas LAMBORGIMI CHAMPION 135 labai vilioja ir kaina ir komplektacija su krautuvu ir priekiniu darbiniu ir automatas ir 5000 valandos, bet klausimas kaip ji reiks remontuoti is kur daliu ir pns. Dėl kuro ekonomijos tai manau reiktu rasti su 4 cilindrais ir kad butu virs 120 AG jeigu tokiu yra, nes 6 cilindrai turbut visada daugiau valgys kuro.

O ko į Massey Ferguson nežiūri,? Perkins variklis ekonomiškesnio nerasi,elektronikos mažai,galine pakaba stipriai padaryta,pats traktorius aukštai stovi,32 pavaros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson ziurinejau bet jie su DYNA dezemis pradejo eiti nuo 2008 metu kazkur tai jo pigiai nenupirksiu.daraciute norejau paklausti kuriame jus rajone esate, gal galeciau atvykti pasiziureti jusu traktoriu? arba galeciau freza atsivesti ir su jusu traktoriumi mano freza ka nors jums sufrezuoti:)?

DYNA 6 24 bėgiai, DYNASHIFT 32.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson ziurinejau bet jie su DYNA dezemis pradejo eiti nuo 2008 metu kazkur tai jo pigiai nenupirksiu.daraciute norejau paklausti kuriame jus rajone esate, gal galeciau atvykti pasiziureti jusu traktoriu? arba galeciau freza atsivesti ir su jusu traktoriumi mano freza ka nors jums sufrezuoti:)?

 

Prieš 2 valandas, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson ziurinejau bet jie su DYNA dezemis pradejo eiti nuo 2008 metu kazkur tai jo pigiai nenupirksiu.daraciute norejau paklausti kuriame jus rajone esate, gal galeciau atvykti pasiziureti jusu traktoriu? arba galeciau freza atsivesti ir su jusu traktoriumi mano freza ka nors jums sufrezuoti:)?

Plunges r. galit atvaziuot 10 ha turiu frezavimo tik mano deze mechanine ir tas mano Lamborgini uz 4500 pirktas ne uz 16000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ievukas12 pranešimas:

Massey Ferguson ziurinejau bet jie su DYNA dezemis pradejo eiti nuo 2008 metu kazkur tai jo pigiai nenupirksiu.daraciute norejau paklausti kuriame jus rajone esate, gal galeciau atvykti pasiziureti jusu traktoriu? arba galeciau freza atsivesti ir su jusu traktoriumi mano freza ka nors jums sufrezuoti:)?

Massey Ferguson nuo 1986 iki (apie) 1992 m 8 pavaros ir viena pusele,( be sankabos),Massey Ferguson nuo 1992(apytiksliai) iki 1998,99 m eina 8 mechanines pavaros plius 4 diapazonai (kiekvienai pavarai,be sankabos)  realiai turi 32 diapazonus..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, arciu555 pranešimas:

Massey Ferguson nuo 1986 iki (apie) 1992 m 8 pavaros ir viena pusele,( be sankabos),Massey Ferguson nuo 1992(apytiksliai) iki 1998,99 m eina 8 mechanines pavaros plius 4 diapazonai (kiekvienai pavarai,be sankabos)  realiai turi 32 diapazonus..

Iki 2005 DYNASHIFT ėjo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-03-26 at 14:25, daraciute pranešimas:

 

Plunges r. galit atvaziuot 10 ha turiu frezavimo tik mano deze mechanine ir tas mano Lamborgini uz 4500 pirktas ne uz 16000

tai as ir nepirksiu jus utraktoriaus:) tik paziuresiu ar pajegs 90 AG, bet toli esate ir kaip pabandymui 10 ha man niekaip neapsimoka:) nebent galim tartis kad padarysiu tuos jusu 10 ha?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ievukas12 pranešimas:

tai as ir nepirksiu jus utraktoriaus:) tik paziuresiu ar pajegs 90 AG, bet toli esate ir kaip pabandymui 10 ha man niekaip neapsimoka:) nebent galim tartis kad padarysiu tuos jusu 10 ha?

90 arkliu gali net nebandyt. Ant pto bus tik 70 max.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...