Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

On 2020-06-09 at 22:32, dzipas pranešimas:

axionui 800 - tikrai nei puma nei nh 7 nealternatyva pagal savo svori. Axione 800 stovi motoras jau ne DPT , kas yra gerai.

Kuo blogas DPT variklis? Renkuosi is arion 610, case puma 140 ir masejaus 7715. Identiškos komplektacijos claas  žymiai pigesnis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, Aurizzzzz pranešimas:

Kuo blogas DPT variklis? Renkuosi is arion 610, case puma 140 ir masejaus 7715. Identiškos komplektacijos claas  žymiai pigesnis. 

Kiek tas zymiai? Deer power varikliai - ten pradedant nuo purkstuku kosminio remonto su kosminem saskaitom. Siaip idomu parasyk ka siulo nes sitiems turiu komercinius palyginsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu kaip ir standartine komplektacija (kondicionierius, 3-4 poros mech.) plius priekine pakaba su GTV ir amortizuojantis priekinis tiltas. Puma 150 - 83,5 , NH t7165S - 75, Arion630 - 82,5 , Agroton6165 - 77 , MF7715S - 85, Valtra T144 - 89,5 , JD 6155M - 97,5 , o ten Fendt714 - nuo 130 plikas :) Va tokios kainos mazdaug. Pastebetina NH atpigino modeli, net keleivio sedynes nera, nu bet galima taburete isideti, puma taspats nh tik su keleivio sedyne :) . DF palyginus gera kaina tik motorai neaisku kaip laiko, deze laiko patikrinta. Nededant priekines pakabos ir GTV - minus 5 (beveik pas visus ta pati kaina). Dar renkantis reikia ziureti kad siulytu su to variklio (modelio) maziausia galia - kai truks galios - uzsibombinti nesunku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienam darbui traktorius turi buti optimalus, o ne kuo didesnis ir sunkesnis, plius kai ukiai nera dideli ir parka sudaro du trys traktoriai jie turi buti labai artimi, tuo atveju kad galetu pamainyti vienas kita. Teko matyti kai su 820 fendtu tampo vyniotuva, kazkaip keistai atrodo. Kitas klausimas jeigu apie valtra - tai kas do stebuklas tas fendtas kad uz jo kaina galima nupirkti beveik du, nekalbant apie bielkius ir pan. Vadybininko atsakymas buvo - nejuokink zmoniu tai yra FENDT'as... lig siol techniskai niekas man neirode kurioj vietoj ten stabuklai verti tu pinigu. Galulaukiu sistemos - kur dazniausiai ju panaudojimas butu (tikrai butu gerai suzinoti kas turi kur naudoja). Labai patiko claso ir masejaus deze su smart stop funkcija kai sustoti su pusiau automatu gali kaip ir su automatine deze, t.y. nereikia sankabos arba krypties isjungimo pilnam sustojimui/startui, o tai zenkliai palengvina darba. Elektrines poros - tai taip cia jau kaip ir butinybe siekiant patogumo, optimalaus tolimesnio traktoriaus upgrade'o. Kai  kuriu mano isvardintu modeliu opcija - idejus el poras - valdymas dziostiku , toliau i poras galima jungti tiek priekine pakaba tiek frontalini, t.y. aniem nereikia papildomu skirstytuvu, o pats ju valdymas tikslesnis ir patogesnis. Vienu zodziu nevaziavau tik su dzioniu ir fendt (nu is esmes del to kad turbut nesusigundyciau :) ), visi tas pats tik kitoj rankoj, dirbti galima, pagal komplektacijas (kurias buvau jiems nurodes) konforto man uztenka, o visokiu gps vairavimu neplanuojama (traktoriai bus daugiau prie gyvuliu ukio o ne prie javu) panaudojimas butu itin retais atvejais. Beje nevaziavau tik su DF - reiks nuvaziuot paciupinet (vaziavimas, skaitosi ir agregatu bei aptarnavimo lengvumo ivertinimas). 

DF kokios nuomones 5 ir 6 serijos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, dzipas pranešimas:

Kiek tas zymiai? Deer power varikliai - ten pradedant nuo purkstuku kosminio remonto su kosminem saskaitom. Siaip idomu parasyk ka siulo nes sitiems turiu komercinius palyginsim.

Arion 85 t. Masejus 100t, case 90 t. 

Priekinės pakaba, amortizuojantis tiltas, belaipsne dėže, platus ratai, el poros 4, galulaukiu sistema ir visokios smulkmenos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tik gyvulinikystei tai ir 150ag klases traktoriaus pakanka. Aš žiūriu iš savo perspektyvos.sakykim ūkį dėlioji taip, kad 100-130ag traktorius su frontalu ir visi smulkesni darbai priklausytų. O jau virš 150ag darbinis arklys atliekantis visus sunkesnius darbus nuo žemės dirbimo iki kokios rinktuvines tampymo ir srutų vežimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, dzipas pranešimas:

Kiekvienam darbui traktorius turi buti optimalus, o ne kuo didesnis ir sunkesnis, plius kai ukiai nera dideli ir parka sudaro du trys traktoriai jie turi buti labai artimi, tuo atveju kad galetu pamainyti vienas kita. Teko matyti kai su 820 fendtu tampo vyniotuva, kazkaip keistai atrodo. Kitas klausimas jeigu apie valtra - tai kas do stebuklas tas fendtas kad uz jo kaina galima nupirkti beveik du, nekalbant apie bielkius ir pan. Vadybininko atsakymas buvo - nejuokink zmoniu tai yra FENDT'as... lig siol techniskai niekas man neirode kurioj vietoj ten stabuklai verti tu pinigu. Galulaukiu sistemos - kur dazniausiai ju panaudojimas butu (tikrai butu gerai suzinoti kas turi kur naudoja). Labai patiko claso ir masejaus deze su smart stop funkcija kai sustoti su pusiau automatu gali kaip ir su automatine deze, t.y. nereikia sankabos arba krypties isjungimo pilnam sustojimui/startui, o tai zenkliai palengvina darba. Elektrines poros - tai taip cia jau kaip ir butinybe siekiant patogumo, optimalaus tolimesnio traktoriaus upgrade'o. Kai  kuriu mano isvardintu modeliu opcija - idejus el poras - valdymas dziostiku , toliau i poras galima jungti tiek priekine pakaba tiek frontalini, t.y. aniem nereikia papildomu skirstytuvu, o pats ju valdymas tikslesnis ir patogesnis. Vienu zodziu nevaziavau tik su dzioniu ir fendt (nu is esmes del to kad turbut nesusigundyciau :) ), visi tas pats tik kitoj rankoj, dirbti galima, pagal komplektacijas (kurias buvau jiems nurodes) konforto man uztenka, o visokiu gps vairavimu neplanuojama (traktoriai bus daugiau prie gyvuliu ukio o ne prie javu) panaudojimas butu itin retais atvejais. Beje nevaziavau tik su DF - reiks nuvaziuot paciupinet (vaziavimas, skaitosi ir agregatu bei aptarnavimo lengvumo ivertinimas). 

DF kokios nuomones 5 ir 6 serijos?

šiandien DF 6165 su paprastu power shiftu bandžiau tai gana gerą įspūdį paliko, kabinos erdvė ir matomumas lb geri, DF mano akyse tikrai turėtų būti aukščiau pagal pardavimus nei kiti gamintojai, nes kaina irgi lb konkurencinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , MV ūkis pranešimas:

šiandien DF 6165 su paprastu power shiftu bandžiau tai gana gerą įspūdį paliko, kabinos erdvė ir matomumas lb geri, DF mano akyse tikrai turėtų būti aukščiau pagal pardavimus nei kiti gamintojai, nes kaina irgi lb konkurencinga

Df nebent kabinas pakeite. Pries pora metu parodoj ilipdamas i vidu, taip peti uzsigavau, kad i ta puse turbūt niekad nebeziuresiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

120ha augalininkystės ūkis, žemės daugiau lengvos, reik pasikeisti traktorių apie 130 arklių, šiuo metu pirmoj vietoj MF 6713s dyna6, saugiai iki 150 čipuojasi. Už tuos pinigus išeitų prastesnės komplektacijos su mažai pavarų cnh 6cil, bet galvoju ar man reikia tiek cilindrų, plius to 4cil kubatūra gan nemaža. Dabar su pagrindiniu traktorium ariant išeidavo max 400 valandų per metus. Perėjus ant skutimo ir sėjamosios su įdirbimu jaučiu nedaug virš 300 per metus tik įsuksiu, tai dėl variklio resurso, man keturcilindrio ir taip mažiausiai 20 metų užteks :-D žemės kad ir padaugėtų padargų didesnių vistiek nepirkčiau, su dabartinio dydžio galima plėstis, tik valandų daugiau gautųsi. Trumpai sakant argumentuokit nepirkti MF :-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, woldass pranešimas:

ar yra turinciu massey ferguson 6290 modeliuka 99 m , ar jis gali konkuruoti su case mx modeliu ? jei atsirastu kas apie juos zino daugiau, but idomu isgirsti nuomone

Turiu MX170, galiu tik pasakyt kad pas MX variklis dusulys konkretus, o visa kita kaip ir normaliai, na dar trūksta 540e (750) darbinio yra tik 540/1000. Kitą rinkčiausi MF ar Fendt, ar dar velniai žino ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, woldass pranešimas:

ar yra turinciu massey ferguson 6290 modeliuka 99 m , ar jis gali konkuruoti su case mx modeliu ? jei atsirastu kas apie juos zino daugiau, but idomu isgirsti nuomone

MF 6290, yra senesnes 6190 serijos tęsinys. Jei 6180,6190  elektros(elektronikos  prasme )buvo bielkis,tai 6290 jau yra elektros,panašiai kaip MX serijoje. Na jei MF 6290 yra Perkins variklis(senoje serijoje tokie ir tebudavo) tai geriau,ekonomiškiau nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, arciu555 pranešimas:

MF 6290, yra senesnes 6190 serijos tęsinys. Jei 6180,6190  elektros(elektronikos  prasme )buvo bielkis,tai 6290 jau yra elektros,panašiai kaip MX serijoje. Na jei MF 6290 yra Perkins variklis(senoje serijoje tokie ir tebudavo) tai geriau,ekonomiškiau nebus.

tractor data raso kad perkinsas 6 litru 6 cilindru. bet kazkaip nera populiarus jie matyt Lietuvoj, nei vieno forumiecio nera turincio taip iseina. kazin kaip ju dezes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , woldass pranešimas:

tractor data raso kad perkinsas 6 litru 6 cilindru. bet kazkaip nera populiarus jie matyt Lietuvoj, nei vieno forumiecio nera turincio taip iseina. kazin kaip ju dezes

Senieji masejai populiarūs,nes traktorius ekonomiškas ir paprastas.O naujesne serija daugiau elektros,brangesnis išlaikymas. O masejų renkasi praktiškai tie kurie skaiciuoja,nes nei vardas,nei prestižas,nei ką. Dežių ir kitų agregatų laikymas: vienas nuperka 1977m traktorių ir 3 m dirba be remonto,kitas apynaujį remontuoja,cia sunku nuspręsti kuris laikys,kuris ne. Tik gali pasirinkti su daug elektros ar paprastesnį,o kuris laikys,kuris ne, tai nelabai pasirinksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-06-17 at 15:20, Jonas1995 pranešimas:

Df nebent kabinas pakeite. Pries pora metu parodoj ilipdamas i vidu, taip peti uzsigavau, kad i ta puse turbūt niekad nebeziuresiu.

:D :D gal atbulas po 4 alaus lipai :D  laipioju 10 metu i DF neisivaizduoju kaip galima susizalot ar uzsigaut !!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-06-17 at 11:00, dzipas pranešimas:

Kiekvienam darbui traktorius turi buti optimalus, o ne kuo didesnis ir sunkesnis, plius kai ukiai nera dideli ir parka sudaro du trys traktoriai jie turi buti labai artimi, tuo atveju kad galetu pamainyti vienas kita. Teko matyti kai su 820 fendtu tampo vyniotuva, kazkaip keistai atrodo. Kitas klausimas jeigu apie valtra - tai kas do stebuklas tas fendtas kad uz jo kaina galima nupirkti beveik du, nekalbant apie bielkius ir pan. Vadybininko atsakymas buvo - nejuokink zmoniu tai yra FENDT'as... lig siol techniskai niekas man neirode kurioj vietoj ten stabuklai verti tu pinigu. Galulaukiu sistemos - kur dazniausiai ju panaudojimas butu (tikrai butu gerai suzinoti kas turi kur naudoja). Labai patiko claso ir masejaus deze su smart stop funkcija kai sustoti su pusiau automatu gali kaip ir su automatine deze, t.y. nereikia sankabos arba krypties isjungimo pilnam sustojimui/startui, o tai zenkliai palengvina darba. Elektrines poros - tai taip cia jau kaip ir butinybe siekiant patogumo, optimalaus tolimesnio traktoriaus upgrade'o. Kai  kuriu mano isvardintu modeliu opcija - idejus el poras - valdymas dziostiku , toliau i poras galima jungti tiek priekine pakaba tiek frontalini, t.y. aniem nereikia papildomu skirstytuvu, o pats ju valdymas tikslesnis ir patogesnis. Vienu zodziu nevaziavau tik su dzioniu ir fendt (nu is esmes del to kad turbut nesusigundyciau :) ), visi tas pats tik kitoj rankoj, dirbti galima, pagal komplektacijas (kurias buvau jiems nurodes) konforto man uztenka, o visokiu gps vairavimu neplanuojama (traktoriai bus daugiau prie gyvuliu ukio o ne prie javu) panaudojimas butu itin retais atvejais. Beje nevaziavau tik su DF - reiks nuvaziuot paciupinet (vaziavimas, skaitosi ir agregatu bei aptarnavimo lengvumo ivertinimas). 

DF kokios nuomones 5 ir 6 serijos?

turiu 5 ir 6 serija 5 serija 2014 metu 6 serija 2010 metu, 5 serija pirkta 100 ag su frontaloniu,  ipusta galios 120ag , 6 serija pirkta 135 ag  ipusta galios apie 160ag, vienintelis nusiskundimas sparnai nelaiko, daugiau jokiu bedu, abu dirba misriam uki, prie sienu prie meslo ir prie grudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , u.k aurimas pranešimas:

:D :D gal atbulas po 4 alaus lipai :D  laipioju 10 metu i DF neisivaizduoju kaip galima susizalot ar uzsigaut !!

Vat ir keista kad blaivas, namo gi reikia parsirast. O be to tikrai nieko blogo neturiu, tiesiog toks pastebėjimas ilipant, nes kaip nori sakyk, tas jo kabinos lenkimas nelabai puikus sprendimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Vat ir keista kad blaivas, namo gi reikia parsirast. O be to tikrai nieko blogo neturiu, tiesiog toks pastebėjimas ilipant, nes kaip nori sakyk, tas jo kabinos lenkimas nelabai puikus sprendimas.

nu as sakau vienintelis prie ko galiu prikibt tai del sparnu nelaikymo, visa kita as patenkintas :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, u.k aurimas pranešimas:

turiu 5 ir 6 serija 5 serija 2014 metu 6 serija 2010 metu, 5 serija pirkta 100 ag su frontaloniu,  ipusta galios 120ag , 6 serija pirkta 135 ag  ipusta galios apie 160ag, vienintelis nusiskundimas sparnai nelaiko, daugiau jokiu bedu, abu dirba misriam uki, prie sienu prie meslo ir prie grudu.

6 serija 6 ar 4 cilindru?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 43 minutes , woldass pranešimas:

sveiki, gal kazkas susidure su  UAB ROTRAKAS kaune, turi nemazai traktoriu pardavimui, kaip ta imone, ar negarseja blogais atsiliepimais ? 

Esu pirkes is jo purkstuva - buvo kiauras siurblys, pakeite i kita.... Esu bendraves (nors nesu pazystamas) - veza is danijos ir berods is olandijos. Gali pasiulyti dar esancius ten. Kadangi daznai tenka pravaziuoti pro ji - nelabai keiciasi ten tie traktoriai, bet laiks nuo laiko atsinaujina. O pirkdamas sena visada parsivezes rasi didesniu ar mazesniu defektu - norint isvengti konfliktu - ziuret gerai vietoje - garantijos neduos gi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...