Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

prieš 2 minutes , M&M pranešimas:

Jei jau per projektus tai nusipirk tikrai gerą traktorių, kurio nieks negiria, nes visi žino koks jis geras, iš F raidės prasiseda ir viena ausim girdėjau, kad galbūt gamykla geresnę kainą duos... ;)

p.s. Ten nėra jokių r jokiu m, tiesiog F :eusa-shifty:

Buvo nepaminejas sitas. Todel ir nesiuliau. Pritariu F, geras varijantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , M&M pranešimas:

Jei jau per projektus tai nusipirk tikrai gerą traktorių, kurio nieks negiria, nes visi žino koks jis geras, iš F raidės prasiseda ir viena ausim girdėjau, kad galbūt gamykla geresnę kainą duos... ;)

p.s. Ten nėra jokių r jokiu m, tiesiog F :eusa-shifty:

Uz tuos pinigus tai priekaba liks svajonese, o traktorius greiciausiai iseitu be kabinos ir ratu :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, paskliuk pranešimas:

sveiki.gal galit pliusus minusus Valtros pasakyt?servisas,traktoriai ir pan.Domina N124 serija,ar jau geriau Case maxxum 125?

Žiurint kokiem darbam reialingas tas traktorius, be to turbūt ir kainos turėtu būt nevienodos, jei šitu dvieju kainos vienodos ar nežymiai skiriasi tada valtra geriau, bet aš kiek žinau tai gali paimti už valtros kaina nh 7.175, tada gauni 6 cilindrus ilgesne baze, didesnius ratus, didesni svori ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, paskliuk pranešimas:

Bet is nuogirdu, dezes valtros lb byra.traktorius arimui ,presavimui.skirtumas 7 k su panasiais parametrais

As ir dabar renkuosi iš panašios galios traktoriu. Tai man už CASE maxxum 125 su naująją ACTIVEDRIVE 8 pavarų dėže, išeina Valtra n 155e. Komplektacijos vienodos. Valtros dėžė lygeverte, naujajai CASE pavarų dezei. Tai aš linkstu prie valtros. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Mantas. pranešimas:

As ir dabar renkuosi iš panašios galios traktoriu. Tai man už CASE maxxum 125 su naująją ACTIVEDRIVE 8 pavarų dėže, išeina Valtra n 155e. Komplektacijos vienodos. Valtros dėžė lygeverte, naujajai CASE pavarų dezei. Tai aš linkstu prie valtros. 

Žiurėk kas už ta suma išeina didesnis ta ir imk ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, Mantas. pranešimas:

As ir dabar renkuosi iš panašios galios traktoriu. Tai man už CASE maxxum 125 su naująją ACTIVEDRIVE 8 pavarų dėže, išeina Valtra n 155e. Komplektacijos vienodos. Valtros dėžė lygeverte, naujajai CASE pavarų dezei. Tai aš linkstu prie valtros. 

Gal galėtum  jei čia nenori i pm atsiūst kainas tu dvieju traktoriu ir komplektacijas,  kažkaip valtra turėtu būt brangesnis už case.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , viktorass pranešimas:

Gal galėtum  jei čia nenori i pm atsiūst kainas tu dvieju traktoriu ir komplektacijas,  kažkaip valtra turėtu būt brangesnis už case.

CASE 75 tūkstančiai, valtra 76 tūkstančiai . Case isbrangina nauja pavarų dėžė, jos kaina 7 tūkstančiai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man neseniai irgi teko rinktis iš tokios valtros ir dar keliu panašiu tai už 77 tūkstančius išėjo nh T7.175 pilniau piniausios komplektacijos tik be priekinės pakabos, bet su belaipte pavaru dėže, bet tai jau 6 cil ilgesnė bazė, didesni ratai ir t.t. laisvai nešioja 4x4 bet kuri plūga, 4200 litru barstytuva tampo 50 tonu puspriekabe ir panašiai.

Komerciniam nesimato ar yra orinė stabdžiu sistema, jei nėra ir tau jos reik tai žiūrėk, kad būtu irašyta.

P.S. nu ir nusikalbėjau čia ryte,,, ne 50 o 20 tonu puspriekabe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...