Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Nieko nepasirinkau, negavau paramos, tuo viskas ir pasibaigė. Tiesiog praeitą pavasarį domėjausi tuo segmentu, tai ir kainas žinau. Iš visų pigiausias buvo NH T7.270 123 k eur, paskui Case 225cvx - 125k eur, paskui MF 77260 - 132k, Deutch Fahr 7250 TTV - kažkas apie 140k eur, Fendt 724 - 148k eur ir John deere 7250R - 158k eur. Komplektacijos visiems vienodos: automatinė dėžė, visos amortizacijos, oras, 4 hydro poros, priekinė pakaba su min 1 t svorio, mandresnė patogesnė sėdynė ir auto vairavimas su 2,5 cm atrakinimu. P.s. Valtros net neklausiau, sunkiai man sekasi bendrauti su ta kontora ir jų vadyba, bei pats traktoriaus vidus man asmeniškai ne simpatiškas ir valdymas nepatogus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 valandas ago , Tom. said:

Sveiki matau verda diskusijos apie MF traktorius, tai vat 2016 m rudenį planavom pirkti apie 240 AG traktorių, rinkomės iš CASE, MF , valtra, deuch traktorių, pigiausias šiuo atveju buvo Valtra, bet jie stengiasi viska nusiminti,  tiek kad keleivio sėdyne papildomai reikia užsisakyti,  tiek vientisus diskus, manau šitie dalykai turėtu būti baziniai komplekte, nesirinkom Valtros  vien dėl dėžės , su žmonėmis pakalbėjo sako ,kad jos nelaiko. Deuch rašo, kad vienas pigiausių jų traktorius ,buvo pigus kol komercinį atsiuntė :D kainos gan už keltOS,  aišku  jis turėjo daugiausia privalumų, palyginus su kitais traktoriais, pvz ventiliatorio elektrinė mova, ledai . Na case irgi visur pigina, už NH brangesnis, bet tokie patys traktoriai, tik tiek kad case surenkamasu Austrijoj. Na kai priėjom prie MF , na ewa pasiūlė MF 7726 su dyna vt transmisija,  sako 260 ag vardines- nesąmonė, jų puslapi rašo 255 vardinė ,o jų knygoj rašo 260 AG su epm galios didinimu, tai kur ta 260 vardinė, tractordata rašo, kad ten 240 vardinės. Na MF 7726 su dyna vt transmisija , eksklusive kabina, priekine amortizacija, hidrauliniai kabliu , priekine pakaba, priekiniu darbiniu, auto vairavimu 2.5 rtk(bet be  kabinos elektrines amortizacijos) kaina 115,5traktorius +12.5 auto vair. Iš viso 128 +PVM 

Kažkaip nesitiki, kad valtra su tokia pat dėže butu pigesnė už new holland, beto šitam segmente valtrose eina fendo vario dėžė tai kažkaip keista, kad fendus visi giria o valtrose dėžės nelaiko,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad ten pas jų atvykęs prašai komercinio, iš kart negauni, klausi vieno - atsako kitą ir panašiai. Be Trainaičio parašo nepasirašomi nei vieni komerciniai ir panašiai. Gal čia su Kauno vadyba taip man sunkiai sekasi bendrauti. Sorry, kas dirbate su Valtrom, bet kabinos vidus ir valdymas žiauriai nepatogus. Nors priklauso Agco koncernui ir dalį vidurių turi kaip ir MF ar Fendt, bet kabina man labai nepatogi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, tadasg said:

Kad ten pas jų atvykęs prašai komercinio, iš kart negauni, klausi vieno - atsako kitą ir panašiai. Be Trainaičio parašo nepasirašomi nei vieni komerciniai ir panašiai. Gal čia su Kauno vadyba taip man sunkiai sekasi bendrauti. Sorry, kas dirbate su Valtrom, bet kabinos vidus ir valdymas žiauriai nepatogus. Nors priklauso Agco koncernui ir dalį vidurių turi kaip ir MF ar Fendt, bet kabina man labai nepatogi.

turbut kaune bendravai su Valdemaru su juotai sunku man tas pats buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

14 valandas ago , Vilius said:

Case Newholland isvaziuoja is to pacio konvejerio tik kaina NH pusej. Kai teko rinktis traktoriu tai vadybininkai apie case puma ir NH T 7 serijos giedojo kad tai visiskai skirtingi traktoriai. Gaila kai meluoja o tu rezi tiesiai i akis kad skiriasi praktiskai tik spalva. Tada matai kad patys is gedos mirsta ;) tai kaip suprantu MF issirinkai? Idomu kiek JD kainaves butu  240ag. Speju koki 40k euru daugiau

NH vadybininkas sako, kad CASE ir NH detales gaminamos ten pat, surenkamos kitur,bet ne visi modeliai , 7 serijos case traktoriai surenkami steyr gamykloje.  https://www.google.lt/maps/place/New+Holland/@51.5858938,0.470002,686m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47d8c6a725d2c69d:0x14e032605b54e98b!8m2!3d51.583248!4d0.470517   pažiūrėkit, stovi raudoni , mėlyni traktoriai Anglijoj gamykloje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , tadasg said:

 

Pasipigino 7726 truputį Ewa ar čia man, kaip savam, pavasarį buvo kainą išovę - 132k + pvm europinių tokios pačios komplektacijos, tik pas manęs kablei buvo standartiniai. Deutch Fahr kaina tokios komplektacijos sukasi apie 140k europietiškų, dabar tiksliai nepamenu, reiktų komerciniuose pasikuisti. Bet jei renkantis Deuch, tai aš geriau tada  dar dedu 5k ir varausi iš ivabaltės Fendt 724 pilną su ledais, šmedais ir t.t.. John Deere pasirinkimas paprastas 240ag klasėje - 7250R, kurio kaina sukasi 158k europietiškų.  Nebent dabar bus 6250R naujas, tai gal kaina bus padori. P.s. komplektacijos visų vienodos, kaip ir Tom. rašė, tik aš dar oro prašiau, kas manau, standarte būna.

Pamiršau paminėti, kad pas mane komplektacijoj oriniai ir hidrauliniai stabdžiai.  Deuch kaina, ~133 tūkst eu + pas ji ledai, ir ventiliatoriaus elektrine mova. Mf traktorius sakyčiau , kad jau senas dizainas, pagal mane turėtu išleist neužilgo nauja modelį..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , Vilius said:

Viskas aišku traktoriu tam segmente sočiai, o kainuos nuo pigiausio iki brangiausio grubiai sokinėja 5000-10000e. Trainaitis matyt labai pasipūtęs savo traktoriu. Kaip jonišky sakoma valtra tik miškam skirta ;)

Valtra išorės dizainas,tai superkame, bet vidus tai kaip zetoriaus,  plastmases barškančios :///  valtra dėžės prastos, jei būna koks vario analogas, tai būtu super!!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , viktorass said:

Kažkaip nesitiki, kad valtra su tokia pat dėže butu pigesnė už new holland, beto šitam segmente valtrose eina fendo vario dėžė tai kažkaip keista, kad fendus visi giria o valtrose dėžės nelaiko,

Tai kaip tik savo direct ,bepakopos dezes valtra nesiūlo, sako kad dar nepasitvirtinusi. O vario dezes stovi S serijos  traktoriuose. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8 minutes ago, Vilius said:

Čia Arunio klausti reiktu. Gal pavieniai modeliai kokie tai ir skirtinguose krastuose rankemi. Bet šiaip  už tuos keliolika tukstanciu euru perkame tik spalva. o raudona spalva brangesnė ;)

Raudona spalva geriau laiko :) , už  5-7 % brangesnė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 minutes ago, JCB said:

Čia tadasg reikia klausti, nes jis kainas paminėjo ir keista, kad tik tiek skirtumas.

Gal Fendt bazinė komplektacija? nes DF kainos buvo ganėtinai žemos, prisimenu kai 7210 kainavo apie 320 k lt su amortizacijom svoriais ir t.t. bet čia buvo 2014 metai gal

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu po ranka komercinių, ryt užmesiu akį, mažu atmintis šluobuoja jau ketvirtoje dešimtyje :) o dar kas liečia Deutch Fahr, tai pasak vadybos, 2016 m rudenį jis turėjo atsinaujinti, salonas, tikriausiai ir dizainas, tad jo kaina irgi pakilo. Bet kad Deutch buvo gerokai brangesnis už MF 7726, tą gerai pamenu. O komplektacijos visų panašios - auto dėžės, pilna amotizavija, 4 hydro poros, 2,5 cm auto vairavimas, oras ir priekinė pakaba. Fendto 724 komercinį turiu poranka, tai kaina 148k eur. O jis su ledais, ir sedenė su ventiliacija, bei padangos michelinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...