Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Ne mazi vaikai cia susirinke juk ir manau visi supranta, kad traktorius yra priemone tikslam igyvendint-apdirbt zeme ir uzaugint gera derliu, o ne vien tam kad pas mane kieme stovi tas ar anas traktorius ;) Todel ir kiekvienas renkasi pagal technines savybes planuojamus naudot padargus ar kaina. Tik tiek kad pastaruoju metu populiariausi pirkiniai eina dzionis ir case/nh ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

6920s

6920s

man atrodo, kad pas tave kazkas neveikia. Nes is fizikines puses net abu be amortizaciju su panasia baze, padangom ir ju slegiu turi vaziuoti taip pat. Jeigu pas viena yra papildomas smugiu sugerimas (tls), tai jis prasciau vaziuot negali. Turiu du dj. 6420 yra labai trumpas, bet vaziuoti su juo nuostabu, kai kiti panasaus kalibro be amortizaciju joja kaip su arkliu. Taip pat turiu 6920, pas ji prieki 900 kg svoris, padangis siauros ir pripustos stipriau, todel standesnis, bet vaziuoja smagiai. Pas abu plius kabina amortizuojanti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolegos pasikartosiu tiems kas nemato ka rasau, as sneku apie konkreciu dvieju traktoriu vaziavimo kietuma ar minkstuma, kuriuos turiu savo kieme ir su kuriais realiai dirbu, tai yra Case ir JD, nelyginu as jokiu kitu traktoriu, lyginu tuos kuriuos turiu, taip kad as nekalbu is serijos VBS, kaip ne kai kurie, o jusu teise sutikti ar ne

MBLORINSER tu paskaityk mano posta auksciau, as ten net nuoroda imeciau ir aiskiai parasiau kad amortizuojantis tiltas yra sukurta visu pirma del traukos padidinimo, o paskui del visu kitu reikalu, taip kad pries kaltindamas nusisnekejimu idemiau skaityk ka raso kiti :)

Viska parasiau ir be tavo nuorodos. pries keleta dienų. Pusbrolis padirbo su 6930 kuris turi visas amortizacijas o seip dirba su case tik kabina kazkiek amortizuoja. Sako o su jonu galiu ir su hemarojum varyt. Zodziu nusisneki tu ir tiek. Nera kur cia gincytis kai ir taip viskas aisku.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia vyrai ginčas gali testis be galo ir visi savaip teisūs gali būt, nes to pačio modelio kai kuriu gamintoju gali būt skirtingai sukomplektuota, nes būna daug smūlkmenu nuo kuriu priklauso važiavimo komfortas, pvz. sakote orinė sėdynė, bet orinės sėdynės gali būt keliu tipu tam pačiam traktoriuje ir važiuojant tas jaučiasi, toliau kabinos amortizacija, ji buna taip pat keliu tipu, orinė, hidraulinė, paprasta ant amortizatoriu su spiruoklėm, todėl reiktu atsižvelgt i tai kaip traktorius sukomplektuotas ir t.t. pvz Vilius rašo, kad NH kietesnis už JD bet neparašo kokius konkrečiai modelius bandė, o net jei ir parašytu kokie tie modeliai tai vistiek kyla neaiškumu kokios kompliaktacijos jie yra ir kaip pavyzdį jis minėjo NH7060 tai tame modelyje priekinio tilto amortizacijos standumas reguliuojasi  ir lieka neaišku ant kokios padėties buvo nustatyta , todėl sunku nustatyt kuris teisus, šitoje vietoje renkantis traktoriu pagrindine role suvaidins isitikinimas arba kaip Vilius sako  bandos jausmas, jeigu tame krašte pagrindinis traktorius JD tai tada tas ir bus geriausias, bet jei žiūrėt kainas tai tos pačios KLASĖS ir galingumo bei komplektacijos traktorius pagal spalvas tai skiriasi  gan ženkliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia vyrai ginčas gali testis be galo ir visi savaip teisūs gali būt, nes to pačio modelio kai kuriu gamintoju gali būt skirtingai sukomplektuota, nes būna daug smūlkmenu nuo kuriu priklauso važiavimo komfortas, pvz. sakote orinė sėdynė, bet orinės sėdynės gali būt keliu tipu tam pačiam traktoriuje ir važiuojant tas jaučiasi, toliau kabinos amortizacija, ji buna taip pat keliu tipu, orinė, hidraulinė, paprasta ant amortizatoriu su spiruoklėm, todėl reiktu atsižvelgt i tai kaip traktorius sukomplektuotas ir t.t. pvz Vilius rašo, kad NH kietesnis už JD bet neparašo kokius konkrečiai modelius bandė, o net jei ir parašytu kokie tie modeliai tai vistiek kyla neaiškumu kokios kompliaktacijos jie yra ir kaip pavyzdį jis minėjo NH7060 tai tame modelyje priekinio tilto amortizacijos standumas reguliuojasi ir lieka neaišku ant kokios padėties buvo nustatyta , todėl sunku nustatyt kuris teisus, šitoje vietoje renkantis traktoriu pagrindine role suvaidins isitikinimas arba kaip Vilius sako bandos jausmas, jeigu tame krašte pagrindinis traktorius JD tai tada tas ir bus geriausias, bet jei žiūrėt kainas tai tos pačios KLASĖS ir galingumo bei komplektacijos traktorius pagal spalvas tai skiriasi gan ženkliai.

mes nesigincijame kuri amortizacija geresne, nes as nezinau. Tiesiog buvo pasakyta, kad be jokiu amortizaciju case mx 170 yra minkstesnis uz dj 6920 su tls. Dauguma supranta, kad tai neimanoma.

pvz kabinos amortizacija dj tai tikrai neipatinga. Eiga lb maza, o va maciau kaip nauja valtra supasi, tai oho.. taip pat visos orines geriau dirba,bet cia gincas tik del pirmos pastraipos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lyginu tos pačios klases traktorius. Puma 150 su jd 6150m ir 6930. Tiesa 6930 dzionio amortizacija dirba prasciau nei naujuju jd. Nh 7060 yra minsktesnis uz jd 7830 šiek tiek bet persedus i jd 7230 R vsio ten tai ner lygiu. Kas del valtros bent senesniuju t 161 modelio ta priekinio tilto amortizacija tai garbes zodis tragedija neina nusedet keleivio sedynej net mano fendukas maziau maskatuojasi be amortizuoto tilto..... manntys tu lygini case su jd ir mx be amortizuoto tilto minkstesnis.... neturiu zodziu. Jei butu su amortizacija sutikciau pilnumoj kad tavo 6920 kratesnis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lyginu tos pačios klases traktorius. Puma 150 su jd 6150m ir 6930. Tiesa 6930 dzionio amortizacija dirba prasciau nei naujuju jd. Nh 7060 yra minsktesnis uz jd 7830 šiek tiek bet persedus i jd 7230 R vsio ten tai ner lygiu. Kas del valtros bent senesniuju t 161 modelio ta priekinio tilto amortizacija tai garbes zodis tragedija neina nusedet keleivio sedynej net mano fendukas maziau maskatuojasi be amortizuoto tilto..... manntys tu lygini case su jd ir mx be amortizuoto tilto minkstesnis.... neturiu zodziu. Jei butu su amortizacija sutikciau pilnumoj kad tavo 6920 kratesnis

Na nežinau ar čia ta pati klasė, puma 150 daugiau kaip tona sunkesnė už jd6150m

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska parasiau ir be tavo nuorodos. pries keleta dienų. Pusbrolis padirbo su 6930 kuris turi visas amortizacijas o seip dirba su case tik kabina kazkiek amortizuoja. Sako o su jonu galiu ir su hemarojum varyt. Zodziu nusisneki tu ir tiek. Nera kur cia gincytis kai ir taip viskas aisku.

matau dediesi vis gudresniu uz kitus, pas mus kraste apie tokius sako, ALE GUDRAS BET TIK VIENA BEDA, SU SIKNA MUSEKIU NEGAUDO :eusa-whistle:, cia tu dediesi ale gudras, o kai paskaitai tavo postus uzsienio forumuose tai griuk negyvas, nu bet nenukrypstant i lankas ir asmeniskumus dabar skaityk IDEMIAI

cia jau kolegos beveik susizgribo kodel gali but tas Case minkstesnis uz JD, bet neivadrijo iki galo, o fokusas tane kad CASE BAZE YRA ANT BEVEI 0,5M ILGESNE UZ JD

kas liecia trauka tai taip, sutinku kad JD budamas ir trumpesnis ir bevei 0,5t lengvesnis, bet tuos pacius padargus tempia lengviau, cia jam jau padeda amortizuojantis tiltas ir dar ten visokie gudrumai, bet minkstume jis pralosia Case del bazes trumpumo, ir nereikia cia LIA LIA, abu traktoriai pas mane bega apie 50km/h, ir nedgi tame aspekte nera labai didelio skirtumo, as dar karta kartojuos kad butent JD TLS tiltas yra sukurtas pirmiausiai padidinti trauka ir sukibima su dirva, o tik paskui ten viskam likusiui, ir vel pasikartosiu as lyginu Case MX170 ir JD 96920s, butenst sius konkrecius du traktorius, as nelyginu nauju, nes ju neturiu ir net pasivazinejes su jais nesu.

ir cia mano asmenine nuomone ir nebutina su ja sutikti, bet nereikia ir iskarto nusistatyt priesiskai, juk tam cia ir diskutuojame :icon-wink: , ar as klystu,a? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš gal per daug primityviai, su belarusais apie minkštumą parašysiu. 952 naujas vs 82 senas. ( jo tiltas teoriškai ir šiek tiek praktiškai amortizuoja ) bet 952 mikštesnis. kas pas jį kitaip, ilgesnis, padangos platesnės ir sunkesnis. Ir kaip Kestoxas patvirtino dėl bazės ilgo tai aš pridėsiu, kad dar ir metai įtakoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manntys tu lygini case su jd ir mx be amortizuoto tilto minkstesnis.... neturiu zodziu. Jei butu su amortizacija sutikciau pilnumoj kad tavo 6920 kratesnis

 

cia agriman lygino ir jam case minkstesnis be jokiu ammortizaciju. toks ispudis kad dauguma atsakineja neskaitydami :D

 

ir vel pasikartosiu as lyginu Case MX170 ir JD 96920s, butenst sius konkrecius du traktorius, as nelyginu nauju, nes ju neturiu ir net pasivazinejes su jais nesu.

ir cia mano asmenine nuomone ir nebutina su ja sutikti, bet nereikia ir iskarto nusistatyt priesiskai, juk tam cia ir diskutuojame :icon-wink: , ar as klystu,a? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dirbdavom su case mx 135, be jokiu amortizaciju, tai tikrai kratus, tiek su padargu laukuose, tiek transporte, na neskaitant vaziavimo, su puspriekabe. o dabar 6930 su tls. tai du skirtingi dalykai.

mano pirmas traktorius gudziais 90m. buvo MTZ 50, tai palyginus ji su dabar turimu JD 6920s, tai MTZokas buvo labai kratus :eusa-dance:  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...