Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Nusiraminkit, paraiskas tikrina ne pagal eile, o praktiskai random. Tik niekaip nesuprantu kokiu velniu dare tas pirmumo eiles... ir dar viena nesamone, pinigus gavo 40 ukiu, o pinigu tik 30k. Nors taisyklese aiskiai parasyta, kad pradzioje ismoka 50% sumos kas gaunasi 7500€, t.y. tik 4 paraiskos...

Cia yra padaryta klaida. Vietoj tų 30 tūkstančių, turi būti 300 :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų taip būti, kad 300k €. Bet matai patys savo klaidos ne mato, o dalinasi visomis įmanomis žinesklaidos priemonėmis. Bet kokiu atveju vertina ne pagal eile, patys galit pasitikrint( pagal oficialiai sudaryta pirmumo eilę ir patvirtintų paraiškų sarašą), kas mane labiausiai ir erzina. Greičiausiai išdalina "mergaitėms" paraiškas pagal pavardės raidę ir vsio. Jau yra 40 ale gavę, o aš esu berods 17 eilėje ir jokių žinių. Tiesa, va ką tik mačiau NMA mašinikė važinėjo ir turiu įtarima, kad mano laukus tikrino. Gal pajudės ir mano reikalai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo rimtai cia jei ant 8 ha puspriekabe pirkt kuri du kartus isvaziuos i laukus... tai va pasirodo ismokejo tik 4 patamos gavejams. Klaida pagaliau istaise :)

tai cia tik mamos 8 ha, musu su broliu zemes plotas sudaro apie 80ha, tai priekaba tikrai bus geras pagalbininkas transportuojant grudus, nesisuksi negyvensi. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As planuose turejau traktoriuka, bet kuo toliau, tuo labiau noriu keisti planus, reik keliu padargu, siltnamio, angaro.. S u tiek pinigu buk tu zmogau protingas protingai prasisuk, nezinau nezinau. Traktoriu t 25 turim, bet galvojom atsinaujint, bet per ta laika daug kad keiciasi...Paprotinkit

Siūlau pirkti apgalvotai, geriau kelis arba viena didesni pirkinius. Nes juk nusipirkus jį reikės drausti tai yra papildomos išlaidos. Kiek girdėjau tai bus dar viena programa paruošta smulkiems ūkiams, "smulkių ūkiu bendradarbiavimas" turės būti minimum 2 pareiškėjai viename projekte, paramos suma 200 000 e. Nepramiegokit :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

turiu klausimeli.Isanksto dekoju,jau praejot tuos kancios kelius ziniu daugiau turit,patarkit.Ukis ikurtas tik kovo men. siu metu, ar turiu galimybe pakelti ukio dydi ir kitais metais teikti paraiska? jei gerai suprantu EDV skaiciuoja nuo sausio po to birzeli.
ar turejo buti jau 2015 m.EDV pakeltas iki tiek kiek reikiama ,kad teikti paraiska?ACIU

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka gi, gavau taip issvajota parama. Kadangi man tai pirmi "nemokami" pinigai, tai bus tikras issukis nesusimauti. Pirmoj vietoj planuose traktorius. Apsisprendem ties dviem FOTON ir CHERRY. Nzn kuri, jau bais cherry vadybinkas gruda, skambineja ir net klausia kokia kaina mus tenkintu. Sakau, siuloma perdem, neverta...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neketinu aš niekam pamokslauti ar įrodinėti savo tiesas, tačiau mano galva pirkti naują traktorių ypatingai smulkiam ūkiui yra visiškai neracionalus pirkinys, kai praktiškai antra tiek dar reikia dadėti, o pabaigus išsimokėti pinigus už traktorių jis bus vertas tiek kiek sumokėsi savo pinigų. Neturint savo traktorius jis gal iš šono atrodo kaip vaistas nuo visų ligų, bet dėja taip nėra. Kuo prastas būtų dėvėtas, ypatingai šiais laikais, kai ūkiai traktorius keičia kas 5 metus imdami vis naujas paramas :) Negi apart traktoriaus tikrai daugiau nieko nereikia? kad ir medžiagos ūkiniui - tvartui, ūkiniams gyvūnams, galiausiai padargam ar pan.... Kurie išlaikytų vertę ilgiau nei 5 metus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neketinu aš niekam pamokslauti ar įrodinėti savo tiesas, tačiau mano galva pirkti naują traktorių ypatingai smulkiam ūkiui yra visiškai neracionalus pirkinys, kai praktiškai antra tiek dar reikia dadėti, o pabaigus išsimokėti pinigus už traktorių jis bus vertas tiek kiek sumokėsi savo pinigų. Neturint savo traktorius jis gal iš šono atrodo kaip vaistas nuo visų ligų, bet dėja taip nėra. Kuo prastas būtų dėvėtas, ypatingai šiais laikais, kai ūkiai traktorius keičia kas 5 metus imdami vis naujas paramas :) Negi apart traktoriaus tikrai daugiau nieko nereikia? kad ir medžiagos ūkiniui - tvartui, ūkiniams gyvūnams, galiausiai padargam ar pan.... Kurie išlaikytų vertę ilgiau nei 5 metus :)

Čia priklauso nuo kiekvieno situacijos. Gal žmogus jau turi tvartą, ūkinius pastatus, gal turi ir gyvulių. Aš manau, kad labiau apsimoka pirkti naują traktorių ir dėvėtus padargus, nei dėvėtą traktorių. Naujas traktorius tikrai ilgiau tarnaus, nei nauji padargai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia priklauso nuo kiekvieno situacijos. Gal žmogus jau turi tvartą, ūkinius pastatus, gal turi ir gyvulių. Aš manau, kad labiau apsimoka pirkti naują traktorių ir dėvėtus padargus, nei dėvėtą traktorių. Naujas traktorius tikrai ilgiau tarnaus, nei nauji padargai.

Ta maža problema, kad nauji laiko trumpiau nei senieji.

Paimk dabar tokį 952.5, tai jis tikrai nesulauks tokio amžiaus, kaip jau sulaukę 50'iai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...