Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Sveiki. Turiu tokį klausimėlį ir tikiuosi, kad čia bus žinančių ir galinčių padėti. Deklaruoju gyvulius ir pasėlius jau 3 metai. Mano ūkio SP yra 3500 Eu. Tarkim aš dabar nusiperku dar vieną melžiamą karvę ir mano ūkio SP pakyla iki 5000 Eu. ir dalyvauju 2016 m. siekdamas paramos. Ar pagal 2015 m. atrankos kriterijų (kuris greičiausiai bus ir šiemet) "Pagal veiklos sritį „Parama smulkiems ūkiams“ ES parama smulkiems ūkiams skiriama veikiančiam ūkiui (kuris ne mažiau kaip paskutiniuosius metus iki paramos paraiškos pateikimo metų deklaruoja pasėlius ir (arba) registruoja gyvulius), kurio ekonominis dydis, išreikštas standartine produkcija, yra ne mažesnis kaip 4 000 Eur" aš atitikčiau reikalavimus ? :) Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesutinku, edv gali buti skaiciuojamas paraiskos padavimo dienai. Uzsisakai pazyma per vic. Nepamirsk, kad nusipirkus karve, edv ji kels ant 1500€ tik po metu, nes skaiciuojama kiek menesiu ji bus pas tave, kitaip tariant pagal lentele pazek kiek karve kelia edv, dalink is 12 men, nu ir toliau vis daugink ir panasiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netinka pažyma apie tos dienos sp. Man "Investicijos į marerialųjį turtą" atmetė paraišką, nes sausio 1 buvo sp per didelis. Pateikimo diena sp buvo tinkamas, bet į jį nekreipė dėmesio, o ėmė  sausio 1d. Turiu Cironkos paaiškinimą, kad sp turi imti būtent pateikimo dienos, tai dabar laukiu atsakymo iš NMA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net taisyklese yra punktas, pora psl atgal buvo cituota, kad "paraiskos padavimo dienai"

Tai turbūt, citatą "paraiškos padavimo dienai", reikia suprasti kuriame pusmetyje paraiškų rinkimas.

Nes NMA darbuotoja, administruojanti smulkiuosius, paaiškino  VED skaičiuojamas sausio 1 arba liepos 1. 

 

Konsultantai patarė sulaukti, kol kažkur vasario mėn. bus patvirtinta taisyklių aktuali redakcija. Tada ir paaiškės ar kažkas keičiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai turbūt, citatą "paraiškos padavimo dienai", reikia suprasti kuriame pusmetyje paraiškų rinkimas.

Nes NMA darbuotoja, administruojanti smulkiuosius, paaiškino  VED skaičiuojamas sausio 1 arba liepos 1. 

 

Konsultantai patarė sulaukti, kol kažkur vasario mėn. bus patvirtinta taisyklių aktuali redakcija. Tada ir paaiškės ar kažkas keičiasi.

Taip, Jūs teisus. Kalbėjau ir aš su konsultante :) Tą patį patvirtino dėl VED skaičiavimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...