Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Prieš 22 valandas, Minde20 pranešimas:

Nupirkom be sask fakturos, uztenka pavedimo kvito, juk perkama naudota technika, daug kas neturi galimybes israsyti jos

na nezinau, man sake reikia. ir kai tikrino nma darbuotojas atvazeves i namus, visu situ dokumentu jam reikejo. gal kaip kur cia. siaip ta saskaita faktura tai is kanceleriniu, ir ranka supildyta. kodel gali kazkam neiti jos israsyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , woldass pranešimas:

na nezinau, man sake reikia. ir kai tikrino nma darbuotojas atvazeves i namus, visu situ dokumentu jam reikejo. gal kaip kur cia. siaip ta saskaita faktura tai is kanceleriniu, ir ranka supildyta. kodel gali kazkam neiti jos israsyt

man tai susidaro vaizdas, kad puse žmonių nma nežino ko reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, gabijasu pranešimas:

Šiandien NMA atvažiuoja tikrint pirkto naudoto traktoriaus.Kažin po kiek metų bus galima jį parduot.Ar jį reikia kažkiek išlaikyt?.Parama patvirtinta pernai.Viskas kaip ir įvykdyta.Esu PVM mokėtojas.Ar reikės man kasmet teikti ataskaitą NMA apie vykdomą veiklą ir kiek metų?

jeigu2020 birzelio menesio saukimo parama, tai jau atgavus dabar likusia suma tuos 3 tukstancius, ir turetu baigtis isipareigojimai, ir galima parduoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , rita pranešimas:

SVEIKI, O IŠ KUR GAUT TĄ PLAKATĄ

SUTEIKTOS PARAMOS PAGAL LIETUVOS KAIMO PLĖTROS 2014–2020 METŲ PROGRAMĄ VIEŠINIMO TAISYKLĖS

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/f71874507f2511e49386e711974443ff/asr

Žiūrėkit  1 Aiškinamojo stendo ir nuolatinio aiškinamojo stendo pavyzdys.

Pagal jį pasidarykit worde, atsispausdinkit ant A3 formato, įsilaminuokit ir pasikabinkit, kainuos 3 Eur

Šiame puslapyje yra logotipų pavyzdžiai:

https://www.nma.lt/index.php/parama/lietuvos-kaimo-pletros-20142020-m-programa/projektu-viesinimas-sutarties-keitimas/8714

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, woldass pranešimas:

na nezinau, man sake reikia. ir kai tikrino nma darbuotojas atvazeves i namus, visu situ dokumentu jam reikejo. gal kaip kur cia. siaip ta saskaita faktura tai is kanceleriniu, ir ranka supildyta. kodel gali kazkam neiti jos israsyt

Rašyti visi mokam, tik fiziniai asmenys neturi teisės jų išrašyti, todėl jei reikia sąskaitos tenka pirkti iš įmonės arba ūkininko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, urbonas10 pranešimas:

Aš paskutiniam projektui dariau pats. Bet reikia turėt A3 spausdintuvą ir laminuot. Jei norit susisiekit privačiai duosiu pavyzdį. Aišku galiu ir padaryt, tik ar važiuosit pasiimt?

TAI ATSIUSKIT PAVYZDI, O KIEK KAINUOT PADARYMAS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 46 minutes , Inžinierius pranešimas:

Viskas yra taisyklėse.

Tu tingi skaityt, aš taip pat tingiu atsiverst kai man nereikia.

Kiek pastebėjau, daugumai čia kyla tokie klausimai, kur viskas parašyta taisyklėse. Toks jausmas, jog dauguma ima paramą net neskaitę taisyklių :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, hellboy197 pranešimas:

Kiek pastebėjau, daugumai čia kyla tokie klausimai, kur viskas parašyta taisyklėse. Toks jausmas, jog dauguma ima paramą net neskaitę taisyklių :icon-confused:

Gal užpildo paraiškas konsultantai, ne visi gi išstudijavę taisykles ir t.t.. Jei yra forumas, tai manau, kad normalu yra klausti. Jei žinai nesunku ir atsakyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Onute pranešimas:

Gal užpildo paraiškas konsultantai, ne visi gi išstudijavę taisykles ir t.t.. Jei yra forumas, tai manau, kad normalu yra klausti. Jei žinai nesunku ir atsakyti. 

Tai taip, klausti galima visad, bet ir per konsultantus rašant projektą, patiems irgi reikia taisykles pastudijuoti. Gi paraišką teks įgyvendint tam kas ją ima, ne konsultantam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , hellboy197 pranešimas:

Tai taip, klausti galima visad, bet ir per konsultantus rašant projektą, patiems irgi reikia taisykles pastudijuoti. Gi paraišką teks įgyvendint tam kas ją ima, ne konsultantam.

aš tai pati pildžiau paraišką ir taisykles skaičiau ne vieną kartą, bet kaip tai neradau parašyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, administravimo taisyklėse gal ir yra parašyta, bet įgyvendinimo taisyklėse:

20. Parama išmokama dviem  dalinėmis išmokomis. Pirmoji išmokos dalis, sudaranti 80 proc. visos išmokos sumos, paramos gavėjui išmokama po sprendimo skirti paramą priėmimo (be mokėjimo prašymo pateikimo) ne vėliau kaip per 15 darbo dienų. Paskutinė 20 proc. išmokos dalis  mokama kitais metais po verslo plano tinkamo įgyvendinimo. Jeigu verslo planas įgyvendintas netinkamai, išmoka nemokama (jeigu išmokėta išmokos dalis, ta dalis susigrąžinama).

37. Paramos lėšos mokamos dviem dalinėmis išmokomis. Paskutinė išmokos dalis išmokama ne vėliau kaip iki 2023 m. gruodžio 31 d.

tai gal visažiniai, parašys per kiek laiko išmokama antra dalis? ar visažiniai nežino?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...