Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

Prieš 15 valandų, ugerlose44 pranešimas:

Operatyviai,01.31 pateikta dar tylu,o vertinimas vyksta 15 dd.

tai cia tik traktoriu apziurejo, visas lenteles fotkino ir dokumentus susijusius su juo, numerius sutikrino, moto valandas. o vertinimas tebevyksta, dar pilnai net dokumentu visu nejo pirmu sykiu sutvarkyti, nes sistema uzluzo kai ataskaitas pilde. tai laukiam neatitikimus kol prasys sutvarkyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , woldass pranešimas:

tai cia tik traktoriu apziurejo, visas lenteles fotkino ir dokumentus susijusius su juo, numerius sutikrino, moto valandas. o vertinimas tebevyksta, dar pilnai net dokumentu visu nejo pirmu sykiu sutvarkyti, nes sistema uzluzo kai ataskaitas pilde. tai laukiam neatitikimus kol prasys sutvarkyt.

O tai kokių neatitikimų sumąstė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , woldass pranešimas:

tai kaip ir sakiau uzluzo sistema, nebaigus suvesti visu ataskaitos dokumentu, o pakartotimai sake negali jau, tai kai suziures ir kazko truks tada parasys kai dokumentu trukuma ras 

Na kažkaip keista, manau tau čia meluoja, nes tik visus duomenis suvedus buna mygtukas pateikti, jei jo nepaspaudi tai kad ir užlūžta galima pabaigt vėliau. Aš savo jau senai pildau, tai to dar trūksta tai ano ir nebaigiau dar ir kol nepateiki viską ten galima koreguot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , urbonas10 pranešimas:

Na kažkaip keista, manau tau čia meluoja, nes tik visus duomenis suvedus buna mygtukas pateikti, jei jo nepaspaudi tai kad ir užlūžta galima pabaigt vėliau. Aš savo jau senai pildau, tai to dar trūksta tai ano ir nebaigiau dar ir kol nepateiki viską ten galima koreguot.

nemeluoja, gal neaiskiai ka pasakau, bet skambino prie manes nma darbuotojai, tai sake jau ne vienam neina tinkamai uzpildyti, nes stringa. sake laukti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

Ar perkant traktorių pagal smulkią paramą iš kito fizinio asmens, būtina sąskaita-faktūra? Natūralu, kad veiklos nevykdantis asmuo tokio dokumento negali išrašyti. Ar tuomet neįmanomas toks įsigijimas?

Nebūtina. P/p sutartis ir priėmimo-perdavimo aktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-02-20 at 11:54, manttys pranešimas:

Ar perkant traktorių pagal smulkią paramą iš kito fizinio asmens, būtina sąskaita-faktūra? Natūralu, kad veiklos nevykdantis asmuo tokio dokumento negali išrašyti. Ar tuomet neįmanomas toks įsigijimas?

kai as pirkau man sake butinai reikia saskaitos fakturos, pirkimo sutarties, priemimo akto, ir pavedimo israso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Minde20 pranešimas:

Nupirkom be sask fakturos, uztenka pavedimo kvito, juk perkama naudota technika, daug kas neturi galimybes israsyti jos

Pavedimo kvito, tai tipo banka pavedima padarai ir fsio? Kiek technika pirkom tai sask israso ir pirkimo pardavimo... Koki traktoriu issigyjai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, MantvydasB pranešimas:

Pavedimo kvito, tai tipo banka pavedima padarai ir fsio? Kiek technika pirkom tai sask israso ir pirkimo pardavimo... Koki traktoriu issigyjai?

Na taip banko pavedimo kvita ir pirkimo pardavimo sutarti pristatem moteriskei kuri viska tvarko ir tiko. Belarus 952 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , gabijasu pranešimas:

Šiandien NMA atvažiuoja tikrint pirkto naudoto traktoriaus.Kažin po kiek metų bus galima jį parduot.Ar jį reikia kažkiek išlaikyt?.Parama patvirtinta pernai.Viskas kaip ir įvykdyta.Esu PVM mokėtojas.Ar reikės man kasmet teikti ataskaitą NMA apie vykdomą veiklą ir kiek metų?

Tokius dalykus manau turėjai isiaiškinti prieš imdamas paramą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , gabijasu pranešimas:

Šiandien NMA atvažiuoja tikrint pirkto naudoto traktoriaus.Kažin po kiek metų bus galima jį parduot.Ar jį reikia kažkiek išlaikyt?.Parama patvirtinta pernai.Viskas kaip ir įvykdyta.Esu PVM mokėtojas.Ar reikės man kasmet teikti ataskaitą NMA apie vykdomą veiklą ir kiek metų?

Nesuprantu kam tau reikalingas traktorius jog iškart parduot nori. Ar čia tipo biznis toks, NMA nuperka traktorių o tu parduodi? O PVM visad reikia gražint, kol nenusidėvėjo, o po to nuo likutinės vertės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Inžinierius pranešimas:

Nesuprantu kam tau reikalingas traktorius jog iškart parduot nori. Ar čia tipo biznis toks, NMA nuperka traktorių o tu parduodi? O PVM visad reikia gražint, kol nenusidėvėjo, o po to nuo likutinės vertės.

 

prieš valandą, gabijasu pranešimas:

Šiandien NMA atvažiuoja tikrint pirkto naudoto traktoriaus.Kažin po kiek metų bus galima jį parduot.Ar jį reikia kažkiek išlaikyt?.Parama patvirtinta pernai.Viskas kaip ir įvykdyta.Esu PVM mokėtojas.Ar reikės man kasmet teikti ataskaitą NMA apie vykdomą veiklą ir kiek metų?

Klausimai keistoki iš tavo pusės. Kiba neperskaitei net taisyklių paramos? Jeigu atvažiuoja tikrint, tai manau, kad įsipareigojimus įvykdei 2020 metais. Po patikrinimo galėsi parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...