Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Aš kiek skaičiau jeigu gerai supratau, tai bus skiriama parama labiau perdirbimui ir gamybai, nebus berods tos galimybės pirkti dėvėtą ž.ū. techniką, jeigu gerai supratau. Bus gal šaldytuvai ir kt., bet čia jau kokybės ir techninių sprendimų diegimas, bet kaip supratau parama bus orientuota kita linkme nei buvo.

Kažkaip aiškumo trūksta, bet manau skatins kad būtų sukuriama kuo daugiau pridėtinės vertės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , -marius- pranešimas:

Aš kiek skaičiau jeigu gerai supratau, tai bus skiriama parama labiau perdirbimui ir gamybai, nebus berods tos galimybės pirkti dėvėtą ž.ū. techniką, jeigu gerai supratau. Bus gal šaldytuvai ir kt., bet čia jau kokybės ir techninių sprendimų diegimas, bet kaip supratau parama bus orientuota kita linkme nei buvo.

Kažkaip aiškumo trūksta, bet manau skatins kad būtų sukuriama kuo daugiau pridėtinės vertės.

Na kova, balandį gal jau bus aiškesnės detalės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Arunas S pranešimas:

:happy-smileyflower:Paramos tikrai bus. Kazkada zadejo, kad ir suma dides, bet 2021 ir 2022 yra pereinamieji metai tai nelabai turbut kas ir keisis. Kas dabar paskelbta nauju paraisku rinkimui tai yra is likusiu lesu projektams likusiu is buvusio laikotarpio... Primygtinai rekomenduoju nesikreipt. Palikit man vilciu :occasion-snowman:

O kiek balu rinkai, jog nepraėjai? Nes pernai vasara su 60 balu praėjau. O pienininkai visi gavo ir dar liko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...