Jump to content

2014-2020 parama smulkiesiems ūkiams


algis123

Recommended Posts

prieš valandą, azizas pranešimas:

pridaviau pridaviau paraiska su prasymu pinigams vasario paskutinem dienom ir dar jokio atsakymo iki kada turi sutvarkyti kad gauti galutinius 3000e

 

 

Paskambink ir paklausk ar viskas gerai, man buvo, kad zumis rode, jog ataskaitos priduotos, o nma paskambino ir sako, kad nepriduota. Kažką nma pamaigė ir reikėjo pateik iš naujo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, azizas pranešimas:

pridaviau pridaviau paraiska su prasymu pinigams vasario paskutinem dienom ir dar jokio atsakymo iki kada turi sutvarkyti kad gauti galutinius 3000e

 

 

NMA konsultantė bendruoju telefonu sakė, kad per 15 darbo dienų, bet iš esmės sakė, kad geriausiai skambinti savo administratoriui ir klausti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Auguliss pranešimas:

as kasko nesuprantu, rase kad bus atskirai tie kur nori su gyvulais eiti i parama ir tie kur be gyvuliu, taisyklese prie balu raso kad didzioji dalis balu gaunama jei einama su gyvulais

Jo, mane šitas ir nuvylė, žodžiu dabar be gyvulių tikriausiai išvis bus neįmanoma gaut smulkaus ūkio paramos, nes aišku didesnė pinigų dalis sueis vien gyvulininkystei skirtoms paraiškoms :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Arnas432 pranešimas:

Jo, mane šitas ir nuvylė, žodžiu dabar be gyvulių tikriausiai išvis bus neįmanoma gaut smulkaus ūkio paramos, nes aišku didesnė pinigų dalis sueis vien gyvulininkystei skirtoms paraiškoms :D

Aš vakar klausiau moteriškės tokios ar gali vien augalininkai paiimt šitą paramą tai tipo sakė gali jei VED 8000 tai galvoju , kad tada ir augalininkas gali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Arnas432 pranešimas:

Jo, mane šitas ir nuvylė, žodžiu dabar be gyvulių tikriausiai išvis bus neįmanoma gaut smulkaus ūkio paramos, nes aišku didesnė pinigų dalis sueis vien gyvulininkystei skirtoms paraiškoms :D

Tai jeigu esi augalininkas iki 40 metų amžiaus, iš nenašių žemių ir VED įsipareigosi pakelti daugiau kaip 51% - surenki 70 balų ir manau visai realu gauti paramą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Minde20 pranešimas:

Pernai deklaravau 28ha, siemet deklaruosiu tik ~15ha, bet vistiek ved siai dienai 23000... tai be sansu gauti ta parama. Nebent bus rudeni, bet jei sesiu 4ha zirniu ir koki 40aru darzoviu ir vel ved bus daugiau nei 8000. Tad augalininkyste verciantis sunku gauti ta parama.

Jeigu likusi žemė būtų pūdymas tai tokiu atveju tavo VED būdų truputį virš 4000 (jeigu daržovės ne šiltnamyje auginamos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , PovilasT pranešimas:

Sveiki. Norėjau paklaust, jeigu iki birželio 1d. pateikiu pažymą į vic, kad 2020 metais buvo suteikta paslaugos ir prašau, kad priskaičiuotų prie ved, tai ved bus perskaičiuotas dar šiuo laikotarpiu ar jau tik 2022 metams?

Bus perskaičiuotas 2021 01 01 vedas, rašyk prašymą ir sutvarkys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...