Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Gal nedaug pradirbusiem Vectoriam dar ir nebyra kratiklių guoliai, o gal ir byra kai kam, visko pasitaiko :) Bet po daugelio metų tikrai pradės byrėt, o tada bus žaidimo kaip, kad su donu, kai vidurinio kratiklio guolį reikia pakeist, tai visus guolius ir imk.. Ot darbelio yra :) Va su kaladėlėm nėra tokios problemos, nes vieną atsukai pakeitei ir ramu, nereikia ten imt kitų, kad prisikastum :) Na pas visus vakariečius kaladėlės :) Čia šiaip vienas iš pastebėjimų, ko rusas nesumastė patobulint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nedaug pradirbusiem Vectoriam dar ir nebyra kratiklių guoliai, o gal ir byra kai kam, visko pasitaiko :) Bet po daugelio metų tikrai pradės byrėt, o tada bus žaidimo kaip, kad su donu, kai vidurinio kratiklio guolį reikia pakeist, tai visus guolius ir imk.. Ot darbelio yra :) Va su kaladėlėm nėra tokios problemos, nes vieną atsukai pakeitei ir ramu, nereikia ten imt kitų, kad prisikastum :) Na pas visus vakariečius kaladėlės :) Čia šiaip vienas iš pastebėjimų, ko rusas nesumastė patobulint :)

Ne pas visus, oi ne pas visus. Dronningborge guoliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donace pasisakimas logiskas "nes jis jo nerbande" jo nuomone is paskalu... o tai viska ir pasako

jei ka as pats rimtai masciau apie sio kombaino pirkima, kol jo nepamaciau :(

na mano nuomone tikrai ne is paskalu, apziurejom si kombaina su labai rimtu kombainieriumi kuris 25 m su niva dirbo :eusa-naughty: patys turejom niva, dirbo zmogus su juo nuo pat naujo, bet gyvenime tokio kombaino nebenoreciau tureti kaip ir traktoriaus T150K. Mano nuomone tokia, kad kam geras kombainas Niva ir Don tada vectorius bus puikus kombainas, nes jo valdymas geresnis bei zymiai patogesne kambina. Visa kita mechanine dalis ta pati, neisivaizduoju, kaip su siuo kombainu per diena iki 20 ha esant 4 t derlingumui galima nukulti. Sio kombaino spragilu ilgis = nivos tik pats spragilu skersmuo 20 cm didesnis, gaila negaliu slyginti sietu ir kratikliu ploto su nivos. Kuris tau vectoriaus savininkas gali apie ji blogi pasakyti, jei jis su juo max 3 sezonus dirbo, niva ir don kol naujas irgi neblogai dirba. Mano nuomone sie kombainai sunkai atlaikys 10 m, kadangi jie nuo naujo aprudije bei iki galo nenudazyti atvaiuoja, geda ziureti.

Kazkas man minejo, kad Lietuvoje parduota simtai tu kombainu, bet ju gyvenime dirbanciu laukuose nesu mates

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka galiu pasakyti, jo patobulinimas tas, kad hidrovaziuokle ir patikimas variklis, daugiau visa kita patys spreskit, jei jums geras kombainas niva, tada ir vectorius bus geras, nes mechaniniai jo sprendimai visi tie patys, medziagos tos pacios, nieko ten naujo nesugalvota, net smulkintuva norint atjungti dirza reikia nuimti, kederio prikabinimas irgi kaip priekabos su uzkaisciuojamu kaisciu, netgi spyruokle tingejo rusas ideti. Jei jau taip patinka rusiska technika kam perkam 10 m senumo vakarietiskas masinas, jei galima su nuliovu ziguliu vazineti, kaina ta pati. Cia del vectoriaus tik mano ir rimto kombainieriaus nuomone, nes kartu ji apziurejom. pasiziurekit kaip padarytas grudu iskrovimas, tas kombainas naujas net parudijas, kas bus po kokiu 3 metu kai tos skardos surudis:doh: Kalbejau su ukininku kuris pernai nauja Acrosa nusipirko, sake padariau didziule klaida, elektra ten visi davikliai tik del grazumo, nuo naujo neveike,parsivarius kompas pranesinejo, kad per mazas spaudimas, livilos mechanikai sake, pjauk ir nekreipk demesio, skyvas kazkoks antra diena nuleke, apie iskulimo kokybe isvis sake nekalbu.... jei jis man melavo, tai as irgi meluoju. Kaimynas turi zalia dona, 4 m senumo, ir tiek pat laiko claas, sake siais metais daug ka tvarke donui, o clasa tik tepe.... Rekomendavo jis man pasiziureti geriau koki vakarieti, bet juo netikejau, kol pats nepamaciau sio kombaino. Del tu mygtuku kur rasiau, pasiziurek, ant dzoistiko visi langu mygtukai ir apsuku padavimo, bet cia neesme..... Visur kabantys laidai, hidraulikos vamzdziai metaliniai prisukti su metaliniais chamutais ant vieno varzto kurie nuo vibracijos manau greit prasitrins. Paskirstytojas bet kaip pakabintas, itempejai visi kip pas niva, nekalbu apie aliuminius skyvus kurie po 3 sezonu sudyla ir panasiai. Kam patinka tokia tecnika pirmyn, as apsisprendziau, kad tikrai nepirksiu, nes noriu darbo nasumo..... Uz 120 000 bandysiu claasa susirasti. Apie vectoriu galesim rimciau padiskutuoti kas teisus dar po 3 metu, kai jis laukuose bus bent 6 sezonus atidirbes. Kas zada kulti iki 100 ha ir pasiruose ji rimtai pasiruosti kiekvienam sezonui ir po to uzkonservoti ziemai, kad nesurudytu gal ir neblogas pasirinkimas

pilnai prtariu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donace pasisakimas logiskas "nes jis jo nerbande" jo nuomone is paskalu... o tai viska ir pasako

jei ka as pats rimtai masciau apie sio kombaino pirkima, kol jo nepamaciau :(

na mano nuomone tikrai ne is paskalu, apziurejom si kombaina su labai rimtu kombainieriumi kuris 25 m su niva dirbo :eusa-naughty: patys turejom niva, dirbo zmogus su juo nuo pat naujo, bet gyvenime tokio kombaino nebenoreciau tureti kaip ir traktoriaus T150K. Mano nuomone tokia, kad kam geras kombainas Niva ir Don tada vectorius bus puikus kombainas, nes jo valdymas geresnis bei zymiai patogesne kambina. Visa kita mechanine dalis ta pati, neisivaizduoju, kaip su siuo kombainu per diena iki 20 ha esant 4 t derlingumui galima nukulti. Sio kombaino spragilu ilgis = nivos tik pats spragilu skersmuo 20 cm didesnis, gaila negaliu slyginti sietu ir kratikliu ploto su nivos. Kuris tau vectoriaus savininkas gali apie ji blogi pasakyti, jei jis su juo max 3 sezonus dirbo, niva ir don kol naujas irgi neblogai dirba. Mano nuomone sie kombainai sunkai atlaikys 10 m, kadangi jie nuo naujo aprudije bei iki galo nenudazyti atvaiuoja, geda ziureti.

Kazkas man minejo, kad Lietuvoje parduota simtai tu kombainu, bet ju gyvenime dirbanciu laukuose nesu mates

bredas nuo pat pradziu iki galo. o apie spragilus tai isvis cia kazka nutauzijai . Jei jau apie kombainus rasinėji tai bent jau klavisus nuo spragilu skirk..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nepastebėjau tokių aršių peštynių bėl jokios kitos mašinos, kaip dėl vektoriaus. Nepamenu, kad kokia kita mašina forume būtu sulaukusi tokio stipraus palaikymo kaip vektorius, antroje vietoje acros trečioje zetoriis sakyčiau :) čia tik šeip pastebėjimas. įdomu kaip viskas vystysis toliau. Ir tikiuosi pagarbesnio tono tarp oponentų, nenusileiskit iki triušių kombikormo pardavėjų lygio ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donace pasisakimas logiskas "nes jis jo nerbande" jo nuomone is paskalu... o tai viska ir pasako

jei ka as pats rimtai masciau apie sio kombaino pirkima, kol jo nepamaciau :(

na mano nuomone tikrai ne is paskalu, apziurejom si kombaina su labai rimtu kombainieriumi kuris 25 m su niva dirbo :eusa-naughty: patys turejom niva, dirbo zmogus su juo nuo pat naujo, bet gyvenime tokio kombaino nebenoreciau tureti kaip ir traktoriaus T150K. Mano nuomone tokia, kad kam geras kombainas Niva ir Don tada vectorius bus puikus kombainas, nes jo valdymas geresnis bei zymiai patogesne kambina. Visa kita mechanine dalis ta pati, neisivaizduoju, kaip su siuo kombainu per diena iki 20 ha esant 4 t derlingumui galima nukulti. Sio kombaino spragilu ilgis = nivos tik pats spragilu skersmuo 20 cm didesnis, gaila negaliu slyginti sietu ir kratikliu ploto su nivos. Kuris tau vectoriaus savininkas gali apie ji blogi pasakyti, jei jis su juo max 3 sezonus dirbo, niva ir don kol naujas irgi neblogai dirba. Mano nuomone sie kombainai sunkai atlaikys 10 m, kadangi jie nuo naujo aprudije bei iki galo nenudazyti atvaiuoja, geda ziureti.

Kazkas man minejo, kad Lietuvoje parduota simtai tu kombainu, bet ju gyvenime dirbanciu laukuose nesu mates

bredas nuo pat pradziu iki galo. o apie spragilus tai isvis cia kazka nutauzijai . Jei jau apie kombainus rasinėji tai bent jau klavisus nuo spragilu skirk..

Tikrai skirius spragilus nuo klavisu :eusa-clap: jei jau turi nusipirkes ar planuoji ji pirkti si kurini tai saunu, tik as nusprendziau ji pamates nepirkti. nei vieno neatkalbineju nuo sio kombaino pirkimo, kiekvieno paisirinkimas su kokia tecnika dirbti. as parasiau savo nuomone ir pastebejimus, jusu teise rinkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu dar koki 10metu atgal labai daug kas ir uz belorusa piestu stodavo o paslapciom galvodavo ,kag gerai butu tas vakarietis. Galiu pavizdi is savo gyvenimo pateikti, pries 7 m. Mazeikiuose tokia berods firma jubana buvo uzsimojusi atstovauti enisiejus tai va susirinkom i ju prezentacija o gamyklos atstovas uzklausus apie rapso stalus net nezino , kad tokie yra. Na bet cia neesme, idomiausia , kad as susizavejau tuo enisiejum kurio kaina buvo 140000(kalbu apie ta naujaji melyna). Patirties mazai tad nutariau pasikonsultuoti ir vienas zmogus sugebejo mane atkalbeti nuo jo ko pasekoje isigijau naudota NH 7070h ir net brangiau 10000lt. Po siai dienai esu dekingas tam zmogui , kad suteike stimula mastysi kitaip. Galiu tik tiek pasakyti jog tik kvailys nekeicia savo nuomones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man įdomiausia, kad negali būti jokios kritikos vectoriui, idelaus ir taškas. Pigus, geras, patikimas... kodėl visi jų neperka? Čia gal tik išrinktųjų ratui sukurtas, kurie supranta tikrąją to kombaino esmę ir tobulybę... :eusa-think:

kritikos yra ir nemazai, bet kaina savo daro, o kaip uz tokia kaina tai yra geras. Paprasciausiai siutas yma kai nesamones rasinėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

donace pasisakimas logiskas "nes jis jo nerbande" jo nuomone is paskalu... o tai viska ir pasako

jei ka as pats rimtai masciau apie sio kombaino pirkima, kol jo nepamaciau :(

na mano nuomone tikrai ne is paskalu, apziurejom si kombaina su labai rimtu kombainieriumi kuris 25 m su niva dirbo :eusa-naughty: patys turejom niva, dirbo zmogus su juo nuo pat naujo, bet gyvenime tokio kombaino nebenoreciau tureti kaip ir traktoriaus T150K. Mano nuomone tokia, kad kam geras kombainas Niva ir Don tada vectorius bus puikus kombainas, nes jo valdymas geresnis bei zymiai patogesne kambina. Visa kita mechanine dalis ta pati, neisivaizduoju, kaip su siuo kombainu per diena iki 20 ha esant 4 t derlingumui galima nukulti. Sio kombaino spragilu ilgis = nivos tik pats spragilu skersmuo 20 cm didesnis, gaila negaliu slyginti sietu ir kratikliu ploto su nivos. Kuris tau vectoriaus savininkas gali apie ji blogi pasakyti, jei jis su juo max 3 sezonus dirbo, niva ir don kol naujas irgi neblogai dirba. Mano nuomone sie kombainai sunkai atlaikys 10 m, kadangi jie nuo naujo aprudije bei iki galo nenudazyti atvaiuoja, geda ziureti.

Tikrai skirius spragilus nuo klavisu :eusa-clap: jei jau turi nusipirkes ar planuoji ji pirkti si kurini tai saunu, tik as nusprendziau ji pamates nepirkti. nei vieno neatkalbineju nuo sio kombaino pirkimo, kiekvieno paisirinkimas su kokia tecnika dirbti. as parasiau savo nuomone ir pastebejimus, jusu teise rinkti.

tai jei skiri ka reiskia tas parasymas? spragylo skersmuo isvis iki 10cm ir to nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vectorius tai paprasciausias donas tik kad siauresnis, dono kulimo bugno plotis 150cm , vektoriaus 120cm ir yra dono 1200 pratesimas su visais nedadarimais tik , kad pakeistos skardos , kabina, jamz variklis vietoj smd ir siaip keletas niekuciu. Kulia tik vienas bugnas be jokiu ten separatoriu, keturi kratikliai ir viskas. Kad NIVA nedrisciau vadinti nes nivoj isvis apatinis sietas sumazintas.Arsiausi vectoriaus gerbejai ir ginejai gal kokia dienele pavazinekit su kokiu CLAAS , JD , NH , LAVERDA , pamtysit skirtuma (dziedui tai netaikau). As suprantu , kad pagal kaina geras bet nu nesvaikit ligint su vakarieciais nu netas lygis. Ar dristumet lyginti NAUJA niva automobili su tarkim kokiu , kad ir Toyota visureigiu 10m senumo ? :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vectorius tai paprasciausias donas tik kad siauresnis, dono kulimo bugno plotis 150cm , vektoriaus 120cm ir yra dono 1200 pratesimas su visais nedadarimais tik , kad pakeistos skardos , kabina, jamz variklis vietoj smd ir siaip keletas niekuciu. Kulia tik vienas bugnas be jokiu ten separatoriu, keturi kratikliai ir viskas. Kad NIVA nedrisciau vadinti nes nivoj isvis apatinis sietas sumazintas.Arsiausi vectoriaus gerbejai ir ginejai gal kokia dienele pavazinekit su kokiu CLAAS , JD , NH , LAVERDA , pamtysit skirtuma (dziedui tai netaikau). As suprantu , kad pagal kaina geras bet nu nesvaikit ligint su vakarieciais nu netas lygis. Ar dristumet lyginti NAUJA niva automobili su tarkim kokiu , kad ir Toyota visureigiu 10m senumo ? :eusa-naughty:

Tikrai, tu teisesnis, tai sumazintas donas, as ji sulyginau su niva del to, kad visi nedadarymai panasus, manau ir jo nasumas max 30 procentu gali skirtis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

geriau jau nauja http://www.konekesko.com/lt/Default.aspx?tabid=6753

20m claasiukas dar 20m tikrai nepjaus

Na bet šių klasų kaina manau kazkur apie 300 tūkst. Ant tiek zemes per brangus pirkinys būtų :D

O vecturiuose, tai jo, cummins varikliai, kurie tikrai geri yra.

jei claasas butu 300 tk tik kainaves, buciau vectoriaus net nevaziaves pasiziureti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad neisivaizduotumet jog tas dominator 150 yra kažkoks galiunas tai turekit galvoi kad tai buves dominator 58, o ten taip pat nieko nera ipatingo nieko, kulimo bugnao diametras 45cm, 4trumpi kratikliai, už puse jo kainos galima paimti jau neblogos bukles 98-108 arba net mega kokia paieškojes, su 108 dominatorium per tris dienas nusikulsi 70 ha ramiai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad neisivaizduotumet jog tas dominator 150 yra kažkoks galiunas tai turekit galvoi kad tai buves dominator 58, o ten taip pat nieko nera ipatingo nieko, kulimo bugnao diametras 45cm, 4trumpi kratikliai, už puse jo kainos galima paimti jau neblogos bukles 98-108 arba net mega kokia paieškojes, su 108 dominatorium per tris dienas nusikulsi 70 ha ramiai

visu claas kombainu (isskyrus lexion) kulimo bugno diametras 45 cm. ir tai nesako, kad kombainas sitoj vietoj nenasus. bet as irgi uz tai, kad ant 70 ha nelabai verta pirkt nauja kombaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...