Jump to content

KA PATARUMET PIRKT NAUJA DONA VECTORIU AR UZSIENETISKA KOKI?


ROMASS

Recommended Posts

nu ir pliurpiat visokius niekus, pas petra didesnis , as jaunystej tiek mergu padariau ir t.t. Cia panasiai gaunasi , vienas ukininkas tiek salietros pavare kitas tiek , kad ir derlius bus vienodas bet siaudas skirsis , veisles branda ir dar daug dalyku tad paduodama mase bus nevienoda netgi tame paciame lauke. Kas liecia kombainu spalvas cia velgi daug niuansu ir plonybiu. Kam dabar gincitis kieno kombainas maziau kuro srebia, mano ceisas gal ir daugiau valgo uz kokio kaimyno JD Claas ar net maziau , man delto galvos neskauda as patenkintas jo atliekamu darbu ir nasumu . Labai jau daug tas 1l i savikaina ieina sakysit, dzin man gal as kitoj vietoj sutaupau ir esu patenkintas galutiniam variante. Cia izvelgiu tik turetuju nora pasipuikuoti , kad turiu ta o ne ana ir tiek. Aciu , kad perskaitet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 396
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Pritariu , kad kuro sanaudos svarbu ir kai plotai nemazi jau ir pinigai trampa dideli. As tik norejau pasakiti , kad nereikia garbinti to ka pats turi o jau kito kitos spalvos jau niekalas.

p.s Negi jau karsciuoju, zmona serga tai ir man gal priklio kokia kvaraba (cia seip nekreipkit demesio :icon-wink: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip tai svarbu, bet kuro sąnaudos priklauso nuo labai daug faktorių, labai daug. Netgi lengvai mašinai pvz. Visi žino, kad kuo didesnis variklis tuo daugiau valgo, bet su mažiuku varikliuju nuvažiuok į kalnus ir jis suvalgys daugiau nei didesnis. Kalbant apie kombainus kur kas daugiau faktorių, kalbant apie rotorius dar daugiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš su tuo ir nesiginčiju, pagal darytus bandymus v

Laksą pavyko daspausti iki 2,5 2388 iki trijų, be to leksas kaip ir visi kratikliniai turi lubas (tai susije su tuo grafikėliu kur į laverdos temą įkėliau, tą ir pas tave teko pabandyt pameni kai variklis 40% apkrautas o daugiau spaust negali) rotoriuj tos lubos šiek tiek aukščiau. Viską kruvon sudėjus ir gauni didesnes sąnaudas tik vienareikšmiškai tą vieną faktorių įvertinti gan sudėtinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau, čia matai turunt omenį bendrus plotus ir turimus kombainus jie turi varyti perdaug nesirinkdami sąlygų. To 2388 variklis kiek pamenu dar 299 ag ir jei bando spėti paskui 330 nominalo leksa jis tą gali daryti tik kuro sąskaita kito varianto nėra, todėl ir sakau, kad laikas jau pakalbėti apie didesnį ;)

O šeip, tū kuro sąnaudų bandymų, tiek pridaryta.... Duomenų kalnai, iš jų galiu daryti vieną išvadą, kad kiek vienas kombainas, atskirom salygom turi savo "aukso tašką" tai tam tikras pralaidumas kg/s kai nuostoliai mažiausi, sužalojimas mažiausias, kuro sąnaudos mažiausios. Nąšumas žinoma ne pats didžiausias

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gryztam i tema. :D Beja nesenai pas viena veikeja apziurejau VECTOR 420, na ispudis toks, kad gal geriau 30 metu senumo vakarietiska kombaina pirksiu nei nauja Vector, nes ten daug geresni techniniai sperendimai. Vectorius mano manymu ta pati NIVA, tik kita spalva, kitas variklis ir valdomas dzoistiku ant kurio sudeti is kazkokio automobilio isimti mygtukai nuo langu pakeliku netgi su nupiestais langais :D labai jau rusas pinigus taupe.... puikus sprendimas ten su dalgio reduktoriumi padarytas, norint pakeiti dalgi reikia atsukti ir nuimti netgi dalgio reduktoriu :icon-biggrin:, cia tik vienas is tokiu sauniu sprendimu..... kiek zinau tai pirmas rusu kombainas suprojektuotas kompiuterio pagalba, tik niekas nepasake, kad rusas tikriausiai kompu nemokejo visikai naudotis.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gryztam i tema. :D Beja nesenai pas viena veikeja apziurejau VECTOR 420, na ispudis toks, kad gal geriau 30 metu senumo vakarietiska kombaina pirksiu nei nauja Vector, nes ten daug geresni techniniai sperendimai. Vectorius mano manymu ta pati NIVA, tik kita spalva, kitas variklis ir valdomas dzoistiku ant kurio sudeti is kazkokio automobilio isimti mygtukai nuo langu pakeliku netgi su nupiestais langais :D labai jau rusas pinigus taupe.... puikus sprendimas ten su dalgio reduktoriumi padarytas, norint pakeiti dalgi reikia atsukti ir nuimti netgi dalgio reduktoriu :icon-biggrin:, cia tik vienas is tokiu sauniu sprendimu..... kiek zinau tai pirmas rusu kombainas suprojektuotas kompiuterio pagalba, tik niekas nepasake, kad rusas tikriausiai kompu nemokejo visikai naudotis.....

Kiek zmonių, tiek ir nuomonių. Trečiadienį ir aš apžiūrėjau šį kombainą ir asmeniškai man jis labai patiko. Kai jau žmonės pradeda kreipti dėmesį į mygtukų formą, man juokas ima. Nejau neberandi prie ko rimčiau prisikabint?(p.s. mygtukai taip pat manau ten patogūs). Kas liečia dalgio išemimą, tai gal ir nekoks sprendimas padarytas, bet kiti kombainai taip pat turi savo minusų. Dar būtų idomu išgirsti kitus, tavo manymu šaunius sprendimus, kol dar jo neisigijau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko cia tas dalgio reduktorius norit dalgi isimt,tenai nereikia jokio reduktorio imt cia kazka pasipaistet ir jis ne i kokia niva panasus,o visa agregatai yra DON 1200 nes pats pirmas pagamintas donas buvo toks,o tik paskui pradetas gaminti DON 1500.Rusas panaudamas senas stakles sugalvojo gaminti VECTOR.Kur tu radai tas knopkes kazkokias dideles nezinau gal tu kazka maisai visas jo valdymas ant mazu tokiu knopkiu nebent kur virs galvos yra tokios pat ir naujuose mtz eina.Dalgi jei nori isimt tai tik dalgio varymo svirti reikia nuimt o ne reduktoriu nebent ne toki chederi matei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuviai yra labai įdomūs žmonės, kurie turi išankstinį nusistatymą. Išgirdę, kad tai rusiška technika iš karto rėkia, kad tai paskutinis šū..s, nors su juo nera nei dirbę, o kai kurie nei matę. Manau, kad rusai tokie pat žmonės kaip ir visi, kurie tobulėja ( nors gal ir netokiais tempais kaip kiti). Manau, kad ant to pačio vectoriaus uzdėjus kokio claso etiketę ir pristačius kaip vakarietišką kombainą, daugelio nuomonė pasikeistu vien dėlto, kad jis tada būtų ''užsenietiškas''.

Kas liečia šio kombaino netobulumus, tai manau tai atperka jo kaina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As jums paskysiu stai ka, nereikia irodineti kad as turiu tai ir geriausia, niekas nesako , kad vektorius blogai, geras kombainas pagal savo kaina o va technologiniai sprendimai ruselio atsilieka bent 5m o pries 5m atsiliko visu 10m nuo vakaru. Progresa yra. Uz technologijas reikia moketi, neveltui idejos yra pardavinejamos kaip turtas pasauli. Atleiskit bet kazkam reikia ir technologiju , tai tie uz jas ir moka pinigus , kad nebutu vien sausa mechanika. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka galiu pasakyti, jo patobulinimas tas, kad hidrovaziuokle ir patikimas variklis, daugiau visa kita patys spreskit, jei jums geras kombainas niva, tada ir vectorius bus geras, nes mechaniniai jo sprendimai visi tie patys, medziagos tos pacios, nieko ten naujo nesugalvota, net smulkintuva norint atjungti dirza reikia nuimti, kederio prikabinimas irgi kaip priekabos su uzkaisciuojamu kaisciu, netgi spyruokle tingejo rusas ideti. Jei jau taip patinka rusiska technika kam perkam 10 m senumo vakarietiskas masinas, jei galima su nuliovu ziguliu vazineti, kaina ta pati. Cia del vectoriaus tik mano ir rimto kombainieriaus nuomone, nes kartu ji apziurejom. pasiziurekit kaip padarytas grudu iskrovimas, tas kombainas naujas net parudijas, kas bus po kokiu 3 metu kai tos skardos surudis:doh: Kalbejau su ukininku kuris pernai nauja Acrosa nusipirko, sake padariau didziule klaida, elektra ten visi davikliai tik del grazumo, nuo naujo neveike,parsivarius kompas pranesinejo, kad per mazas spaudimas, livilos mechanikai sake, pjauk ir nekreipk demesio, skyvas kazkoks antra diena nuleke, apie iskulimo kokybe isvis sake nekalbu.... jei jis man melavo, tai as irgi meluoju. Kaimynas turi zalia dona, 4 m senumo, ir tiek pat laiko claas, sake siais metais daug ka tvarke donui, o clasa tik tepe.... Rekomendavo jis man pasiziureti geriau koki vakarieti, bet juo netikejau, kol pats nepamaciau sio kombaino. Del tu mygtuku kur rasiau, pasiziurek, ant dzoistiko visi langu mygtukai ir apsuku padavimo, bet cia neesme..... Visur kabantys laidai, hidraulikos vamzdziai metaliniai prisukti su metaliniais chamutais ant vieno varzto kurie nuo vibracijos manau greit prasitrins. Paskirstytojas bet kaip pakabintas, itempejai visi kip pas niva, nekalbu apie aliuminius skyvus kurie po 3 sezonu sudyla ir panasiai. Kam patinka tokia tecnika pirmyn, as apsisprendziau, kad tikrai nepirksiu, nes noriu darbo nasumo..... Uz 120 000 bandysiu claasa susirasti. Apie vectoriu galesim rimciau padiskutuoti kas teisus dar po 3 metu, kai jis laukuose bus bent 6 sezonus atidirbes. Kas zada kulti iki 100 ha ir pasiruose ji rimtai pasiruosti kiekvienam sezonui ir po to uzkonservoti ziemai, kad nesurudytu gal ir neblogas pasirinkimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai susidaro toks įspūdis, kad turintieji šį kombainą bijo prisipažinti, kad apsipirko, nes nei iš vieno turinčiojo negirdėjau labai blogo žodžio. Taip išeina, kad vadybininkais negalima pasitikėti, mielais kolegomis taip pat... Iškyla klausimas kuom tada galima pasitikėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai susidaro toks įspūdis, kad turintieji šį kombainą bijo prisipažinti, kad apsipirko, nes nei iš vieno turinčiojo negirdėjau labai blogo žodžio. Taip išeina, kad vadybininkais negalima pasitikėti, mielais kolegomis taip pat... Iškyla klausimas kuom tada galima pasitikėti?

Tik savimi, kas daugiau belieka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai susidaro toks įspūdis, kad turintieji šį kombainą bijo prisipažinti, kad apsipirko, nes nei iš vieno turinčiojo negirdėjau labai blogo žodžio. Taip išeina, kad vadybininkais negalima pasitikėti, mielais kolegomis taip pat... Iškyla klausimas kuom tada galima pasitikėti?

Jus nebesvaikit, vektorius puikus kombainas - puikus ir atsiliepimai. Žinoma pagal savo kaina

Prie ko čia bijojimas pasakyt :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...