Jump to content

Biologiniai preparatai


Išradėjas

Recommended Posts

On 2024-01-17 at 22:57, LS1 pranešimas:

pasikartosiu, ar galėtumėt tą foto idėt dar kartą į forumą kur 8t/ha kviečiai sakėt kulėsi kartu su lydinčiais augalais. širdingai dėkoju

Čia vat ta fotke, kur tipo be trąšų 8 tonas kūlė. Smilkinį tik pasikasyt norisi žiūrint į fotkę. Grūdai nebent nykšcio dydžio buvo. 

IMG-623b256cb9beed2d9929dbc1b5c413f5-V.jpg.ef0a8e5dbb7f94424f0a15df42c6f625.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-17 at 18:35, vrimvydas pranešimas:

Neiskenciau . Ar jus zmones bent suvokiat ka kalbat . PS pesimistams pakartosiu kad ivedes pries 6 metus biologija , sejomaina ir tarpinius bei seklu dirbima ( visos salygos butinos) sei dienai nenaudoju PK , tik vienas purskimas nuo ligu , jokiu augimo reguliatoriu , N 120-160 . Likutis P pdvigubejo . Kuliu min 8 t . Man graudu girdeti kai laukiama rezultato po metu ar tryju ir dar netaikat pilnos technologijos .  Geriau nefilosofotumet jei nesuprantat , protingesni atroditumet . 

Pastebėjimas, jei produktas neveikia einamaisiais metais, kodėl turi veikti po trijų metų ar daugiau? Ypač kai bakterijos trumpaamžės, jų vekimo laikas iki 3 mėn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su biologija labai slidus reikalas , galima ir labai paslysti . Galbut geriau nenaudoti nei naudoti , musuose pardavejai siulo tik vos 3-5 rusis bakteriju ,kai reikia simtu , plius grybai , trichoderma grybas nera dievas nes jis naikina kitus grybus , nevien patogenus. Naudojau gal 3 metus is eiles , efekto nemaciau , zymiai daugiau naudos is tarpiniu . Taip kad kuo gilyn i myska , tuo daugiau medziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bioversio technologiją naudoju 4 metus kuliu vidutiniškai 1 klase aukštesne nei kontrolėje derliaus priedas +- atitinka ką deklaruoja ir patys pardavėjai. Šiemet kai Žemaitijoje turėjom tokius kritulių kiekius ir dauguma vežė pašarą pas mane be jokių kokybinių tręšimu 1 klasė poroje reisų per nago juodima trūko tik iki ekstros. Kaimynai nelabai tiki, jog mažesniu tręšimu gaunu geresnę klasę ir dažniausiai ir derlių ir mano, jog tręšiu daugiau, nors šiemet išvis be npk buvo auginama. Dauguma čia rašančių nemato naudos iš biologinių preparatų, o aš nematau naudos visokiuose mikrikuose, nematau naudos 3xar4x fungicidų purškimuose. Kiekvieną preparatą, o ypač biologinį reikia mokėti naudoti nesiruošiu čia nieko mokinti ar nurodinėti jei nereikia ar nenorit nenaudokit čia kiekvieno apsisprendimas, bet patariu nepiršti savo nuomonės apie dalykus kurių neišmanot pas jus neveikė taip ir sakykit, kiekvienas turėtų pats išbandyti ir pasižiūrėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Gintas. pranešimas:

Bioversio technologiją naudoju 4 metus kuliu vidutiniškai 1 klase aukštesne nei kontrolėje derliaus priedas +- atitinka ką deklaruoja ir patys pardavėjai. Šiemet kai Žemaitijoje turėjom tokius kritulių kiekius ir dauguma vežė pašarą pas mane be jokių kokybinių tręšimu 1 klasė poroje reisų per nago juodima trūko tik iki ekstros. Kaimynai nelabai tiki, jog mažesniu tręšimu gaunu geresnę klasę ir dažniausiai ir derlių ir mano, jog tręšiu daugiau, nors šiemet išvis be npk buvo auginama. Dauguma čia rašančių nemato naudos iš biologinių preparatų, o aš nematau naudos visokiuose mikrikuose, nematau naudos 3xar4x fungicidų purškimuose. Kiekvieną preparatą, o ypač biologinį reikia mokėti naudoti nesiruošiu čia nieko mokinti ar nurodinėti jei nereikia ar nenorit nenaudokit čia kiekvieno apsisprendimas, bet patariu nepiršti savo nuomonės apie dalykus kurių neišmanot pas jus neveikė taip ir sakykit, kiekvienas turėtų pats išbandyti ir pasižiūrėti.

kazkaip zmones kulia extra ir 1klase nenaudodami bakteriju,  pagal tavo posta  cia tik tavo tikejimas kad tau veikia  kad pateisinti savo islaidas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Virgis. pranešimas:

kazkaip zmones kulia extra ir 1klase nenaudodami bakteriju,  pagal tavo posta  cia tik tavo tikejimas kad tau veikia  kad pateisinti savo islaidas.

Taip kulia įdedami maždaug 2 kartus daugiau pinigų į derlių ,kad gauti tokį rezultatą kaip mano. Kalbu apie savo apylinkes Suvalkijoje turbūt užteks mažiau įdėti kad tai gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Gintas. pranešimas:

Taip kulia įdedami maždaug 2 kartus daugiau pinigų į derlių ,kad gauti tokį rezultatą kaip mano. Kalbu apie savo apylinkes Suvalkijoje turbūt užteks mažiau įdėti kad tai gauti.

Gerai kad ne tris kartus gauti daugiau apie nieką... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Gintas. pranešimas:

Taip kulia įdedami maždaug 2 kartus daugiau pinigų į derlių ,kad gauti tokį rezultatą kaip mano. Kalbu apie savo apylinkes Suvalkijoje turbūt užteks mažiau įdėti kad tai gauti.

Nafik ta pirma klase jai as jos kuliu 4t o pasariniu 8t. 
Niekad nesiribojau klase, geriau derlius nei klase. 
Seku Vytauta, bet kolkas dideliu stebuklu nematau is jo bandymu su bakterijom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , Witalikas pranešimas:

Nafik ta pirma klase jai as jos kuliu 4t o pasariniu 8t. 
Niekad nesiribojau klase, geriau derlius nei klase. 
Seku Vytauta, bet kolkas dideliu stebuklu nematau is jo bandymu su bakterijom

Ne ta žmogų seki, sek Petra ir derlius akyse kils. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-21 at 08:43, gediminaske pranešimas:

Vikiai dar tik žydi, o kviečiai matos kad jau pieninej brandoj...kulsis silosas, nes jau glifosato tai nenaudoja tie kas bakterijas pripažysta.... Vrimvydas gal tikrai po šios foto pripažins kad nera tu 8t😉

Glifosatu nenaudojam nes vikius auginam seklai . Teko dirbti kelerius metus kad isdibti technologija kulti bendros mases 8 tonas sausu . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-20 at 20:02, ramas 1 pranešimas:

Itariu klasta ,nebent seji veisles kurios zemauges ir negriuna,su skagen ,etana ir kitom linkusiom prigulti tiesiog yra neimanoma,gal pakomentuosi?

Griuna nuo ligu ir silpno siaudo . Reiktu bandyti isnaikinti ir sukontrolioti patagenus dirvoje ir storinti siaudo sieneles stori . Tai kainuoja pigiau nei vaistukai kurie del sukelto augalui streso mazina derliu .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2024-01-24 at 08:46, Witalikas pranešimas:

Nafik ta pirma klase jai as jos kuliu 4t o pasariniu 8t. 
Niekad nesiribojau klase, geriau derlius nei klase. 
Seku Vytauta, bet kolkas dideliu stebuklu nematau is jo bandymu su bakterijom

Man geriau 8tonos ir 1 klasė, bet čia kaip kam pagal galimybes. 😀 Aišku kad bakterijos nėra panacėja ir jų papurškus iškart viskas nepasikeis reikia viso komplekso. Bet aš ne vienus metus atlikau bandymus ir pas mane tai veikia ir mano savikaina palyginus su draugų ir kolegų, kurie irgi skeptiškai žiūri į tai smarkiai sumažėjo, o derlius +- toks pat.  O apie miliskeviciu iš kur pas jį bus stebuklai kai nėra sojomainos kviečiai kas 2 metai vis kišami. Miežių atsisakė nes nesugeba su pabiromis tvarkytis, žinoma kad nesutvarkys, nes vis kviečiai grįžta į tą patį lauką, o iš jų miežių išimti nelabai yra priemonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Gintas. pranešimas:

Man geriau 8tonos ir 1 klasė, bet čia kaip kam pagal galimybes. 😀 Aišku kad bakterijos nėra panacėja ir jų papurškus iškart viskas nepasikeis reikia viso komplekso. Bet aš ne vienus metus atlikau bandymus ir pas mane tai veikia ir mano savikaina palyginus su draugų ir kolegų, kurie irgi skeptiškai žiūri į tai smarkiai sumažėjo, o derlius +- toks pat.  O apie miliskeviciu iš kur pas jį bus stebuklai kai nėra sojomainos kviečiai kas 2 metai vis kišami. Miežių atsisakė nes nesugeba su pabiromis tvarkytis, žinoma kad nesutvarkys, nes vis kviečiai grįžta į tą patį lauką, o iš jų miežių išimti nelabai yra priemonių.

Manes nesupratai, del 8t. 
As ir taip, ne man dirbti uz aciu. Del to rapsas ir kvieciai pagrindines kulturos. 
Kai pasieksiu garbinga amziu ir nereiks, kapitalo didelio. Tada pazaisiu ir as

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Witalikas pranešimas:

Manes nesupratai, del 8t. 
As ir taip, ne man dirbti uz aciu. Del to rapsas ir kvieciai pagrindines kulturos. 
Kai pasieksiu garbinga amziu ir nereiks, kapitalo didelio. Tada pazaisiu ir as

Nu tai gan nebus lygu kaip sakant kad be bakterijų 8t. Pašaro o su 8t. 1kl bet esmė supaprastintai kalbant yra kad bakterijos padeda augalui pasiimti maisto medžiagas kurių jis šeip nepasiimtų net jei ir bus pritręšta. O mitą, kad kviečiai atsėliuoti neša daugiau pelno nei tarkim miežiai aš seniai jau paneigiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Gintas. pranešimas:

Nu tai gan nebus lygu kaip sakant kad be bakterijų 8t. Pašaro o su 8t. 1kl bet esmė supaprastintai kalbant yra kad bakterijos padeda augalui pasiimti maisto medžiagas kurių jis šeip nepasiimtų net jei ir bus pritręšta. O mitą, kad kviečiai atsėliuoti neša daugiau pelno nei tarkim miežiai aš seniai jau paneigiau.

Na zieminiai mieziai gal ir logiska .

Bet vien del pabiru neseju ju ir busimu priemaisu. Kai per sandeli pereis. 
 

Seniau auginom vasarinius miezius, bet tiek nepakulem kiek kvieciu pagal pelna. Del to ir neauginu ju .

Gal si sezona reiks salykla pabandyti…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...