Jump to content

Pasaulio įvykiai


Bulvinykas

Recommended Posts

  • po 4 savaičių...

Nu va, radoje 299 balsų persvara Ukraina konstituciškai užtvirtino Euro/Nato integracijos kryptį. Tuo tarpu Mordore amerikosai panaikino emigracijos ir pilietybės atstovybę ir dabar artimiausia tokia yra... Atėnuose. Kiekvienam pagal nuopelnus.

Jei šalies išsivystymas, progresas, statistika būtų laiptai, tai šiuo metu Raseja ir Ukraina yra ant vieno laiptelio...tik priešingai nei Chuilostanas, Ukraina lipa aukštyn. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , jevgenijus pranešimas:

Nu va, radoje 299 balsų persvara Ukraina konstituciškai užtvirtino Euro/Nato integracijos kryptį.............

Kadangi , ukrainos konstitucinių euro/nato krypčių , aš ąsmeniškai dar nepatvirtinau - jos niekinės :eusa-naughty:  . O jų netvirtinsiu  pakol ukrPrezikas , kaip Rošen savininkas , mokės mokesčius į Mordoro įždą !!!!  Taškas ... klausimų dar bus ? :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , wydas63 pranešimas:

Kadangi , ukrainos konstitucinių euro/nato krypčių , aš ąsmeniškai dar nepatvirtinau - jos niekinės :eusa-naughty:  . O jų netvirtinsiu  pakol ukrPrezikas , kaip Rošen savininkas , mokės mokesčius į Mordoro įždą !!!!  Taškas ... klausimų dar bus ? :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

Wyduti nesigalinėk su manim, kur tu žalias visai :D Lipecko fabrikas uždarytas dar 14tais ir net Roshen saldainių ant Raškos nėra pardavimuose. Ir apskritai, tu neįsikirtai vabshe... padarė naują straipsnį konstitucijoje, pagrindiniame šalies istatyme.............palaukiam kol tau užsikraus info............... tai reiškia, kad pox kas prezidentas ar premjeras, su fabrikais ant Raškos ar ne, sukt na "lievo" себе дороже. 

O tuo tarpu Vatostanas, vėl gavo dūrį į nugarą nuo savo gero draugo Erdogano. Naujos laivybos Bosfore taisyklės užlaiko tanklaivius iki mėnesio. Šią akimirką apie 40 stovi juodojoj ir laukia. помидорами не отделаетесь!!! chachacha :D 

Aš taip galiu nestodamas... tai taškas ar dar bus klausimų? :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , jevgenijus pranešimas:

Wyduti nesigalinėk su manim, kur tu žalias visai :D Lipecko fabrikas uždarytas dar 14tais ir net Roshen saldainių ant Raškos nėra pardavimuose. Ir apskritai, tu neįsikirtai vabshe... padarė naują straipsnį konstitucijoje, pagrindiniame šalies istatyme.............palaukiam kol tau užsikraus info............... tai reiškia,..........

Aš taip galiu nestodamas... tai taškas ar dar bus klausimų? :D 

Įmesk į pajiešką "roshen конфеты купить в москве"  ir pamatysi , kaip ant Raškos nėr pardavimuose Rošeno saldumynų . :D Tie jų pakeitimai nulis sveikų , ... kas europoj į tai rimtai žiūri ? ... tai ir reiškia jog nieko nereiškia ... aš irgi galiu prisisvajot , tik tolko iš to .:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, wydas63 pranešimas:

Įmesk į pajiešką "roshen конфеты купить в москве"  ir pamatysi , kaip ant Raškos nėr pardavimuose Rošeno saldumynų . :D Tie jų pakeitimai nulis sveikų , ... kas europoj į tai rimtai žiūri ? ... tai ir reiškia jog nieko nereiškia ... aš irgi galiu prisisvajot , tik tolko iš to .:D

Rošenas prekiauja rošen saldainiais? Va čia ir yra visas cimusiukas, Porošenka toks ir anoks ir dar alkoholikas, bet jo saldainius suvalgysim ...chachacha. Viskas ko išverstaskūriai terpilos federastai nusipelno tik шльондра скабеева ir педик жирик, o ne Roshen saldainių:D :D :D 

Susijęs vaizdas

 

Redaguota jevgenijus
taip geriau? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , wydas63 pranešimas:

... už nacistinės simbolikos propogavimą :eusa-naughty: , Bulvinyks Tau kiaušius nuraus :icon-mrgreen:   :icon-mrgreen:

blie tiksliai, ot draugas, perspėjai... и мух отгоняй :D 

geriau pažiūrėk kaip Poltava tu svinorusu @nusus degina :D https://www.youtube.com/watch?v=BVWbSoUnl04 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, wydas63 pranešimas:

... , kad neužkabino nė kiek - grubu ir netašyta ... propoganda :eusa-think: , irgi privalo but savotiškai patraukli , grąkšti , maloni ...;)

nu taip Poltava ne silpniems... a gali sukonkretint ką jis ten propaganduoja? Blogerių pasirinkimas didelis, pagal skoni kiekvienam... visgi jei juos apibendrint, ir nekreipiant dėmesio kaip prakalbina priverčia išsikalbėt - svinorusai visa savo mase vienodi. 

didusik, pavel dalnaboj,  Юра КарпенкоАндрей ЛуганскийОдесская ХУНТАВАТА ГРИЛЬВАТКА RUSSАлексей ЛАМПОВАЯ ВАТА , Киевская Русь Чат ,  Миллион Первый .... kaip tau rekomenduociau paskutinius du ir gal dar odeskaja xunta... bet tu nežiūrėsi, nes pats esi tų blogerių "klientas" ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, jevgenijus pranešimas:

nu taip Poltava ne silpniems... a gali sukonkretint ką jis ten propaganduoja?..........

Gal ne mano silpnume reikalas ? Ten būtent buldozerinis stūmimas nuomonės "svinorusai ;išverstaskūriai terpilos federastai ; шльондра скабеева ir педик жирик ...." , ir viskas galų gale vėl susiveda į "kokia bloga Rusija" :D. ____ Ženia , pagal mane , Pats niekaip negalit susikoncentruot į konkretų klausimą  , o bet tačiau kalbam juk apie "Ukraina konstituciškai užtvirtino Euro/Nato integracijos kryptį" (Paties pateikta naujiena jei pamiršot) . Taigi va aš sakau(arba mano nuomonė) , kad tai yra nieko vertas dalykas . Tai patvirtinančių argumentų tiesiog kalnai , ir pirmasis iš jų sietinas su pačiu dabartiniu ukrPrezidentu  ,  pačioje  ES tai  apart šypsenos , nieko nesukels . :think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandų, wydas63 pranešimas:

Gal ne mano silpnume reikalas ? Ten būtent buldozerinis stūmimas nuomonės "svinorusai ;išverstaskūriai terpilos federastai ; шльондра скабеева ir педик жирик ...." , ir viskas galų gale vėl susiveda į "kokia bloga Rusija" :D. ____ Ženia , pagal mane , Pats niekaip negalit susikoncentruot į konkretų klausimą  , o bet tačiau kalbam juk apie "Ukraina konstituciškai užtvirtino Euro/Nato integracijos kryptį" (Paties pateikta naujiena jei pamiršot) . Taigi va aš sakau(arba mano nuomonė) , kad tai yra nieko vertas dalykas . Tai patvirtinančių argumentų tiesiog kalnai , ir pirmasis iš jų sietinas su pačiu dabartiniu ukrPrezidentu  ,  pačioje  ES tai  apart šypsenos , nieko nesukels . :think:

Sakai tu protingesnis už Porošenko, už tuos 300 balsavusiųjų už? Kvailiai nestato fabrikų ir nevaldo koncernų. Pamenu pirmą syki pamačiau gyvai švedų užsakovą, kokiais 98m. jie aišku duris kojom atidarinėjo, bet tuo pačiu, kartu su užsakymu pervesdavo pinigus apyvartinėms, teisingai suskaičiavus ten jau būdavo dalis pelno. Aš po šiai dienai nesuprantu iš kur tas toks pasitikėjimas, kaip ne kaip, dvi fūros baldų. Tai buvo grynai pasitikėjimo klausimas. Taip ir su Ukraina. Ji kaip ir visi, trokšta investicijų, investuotojai sako pažiūrėkit į savo korupcijos reitingą, o dar jei kita valdžia ar kitas prezidentas nuspręs pasukt rytų link? - jūsų rinka rizikinga. Ši konstitucijos pataisa ir yra rizikos mažinimas. Truputi anksčiau bevizis režimas su Šengenu. Man tai panašu į bendradarbiavimą. O juoktis, kaip tu sakai, iš 40mjn. rinkos gali juoktis tik mulkis arba vatnikas. Kylanti karo pramonė, raketų varikliai, apie žemės ūkio potencialą net nešneku ir t.t... nemanau, kad juokiasi, sakyčiau atidžiai stebi ir laukia starto. Mažai turbūt kas girdėjo, prieš kokį pusmetį buvo tarptautinės pratybos, kaip dabar įprasta visur dalyvauja ukrainiečiai, tai jų žvalgų grupė, įvykdė savo pratybų legendos dalį taip, kad net užėmė  tariamo priešo stabą, perėmė planus ir eliminavo grupę priešininkų užpuldami iš užnugario. Ir dar, ar yra amerikiečių karių Donbase? Yra! Jie mokytis atvažiuoja. Karlai! Mo ky tis! 

Vis kažkaip galvoji kad turi savo unikalią nuomonę, bet taip nėra, tavo nuomonę Ostankino antena suformavo ir tai taip akivaizdu, kad net akis bado ir vienintelis juokingas čia esi tu. Susilaikyk ir nerašyk, aš tavęs nenugalėsiu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šrioderis dirba... kas iš to vokiečiams nežinau. Ukrainos dujų transporto pajėgumai apie 290, nord strimo bendras 55 ... jokios logikos. Be to dujų gręžinio neužsuksi, vadinasi reikia kaupt kai paklausa sumažėja, pakankamo dydžio saugyklų yra tik vienoje šalyje. Problemos ir su Sila Sibiri. Kinai atsisakė finansuot Amūro dujų perdirbimo fabriko statybas, kaip ir pačio 2000km ilgio vamzdyno iki jų, o dar turint omeny kad po trumpo prekybinio karo, KLR sutiko mažint prekybinį disbalansą su JAV.... juk ne hamburgerius pirks,  tai kiek kainuos sila sibiri dujos, jei išvis pirks? Ne per sviestą eina ir kiti projektai. Taip ir turi būt kai prekę paverti geopolitiniu ginklu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Va ir nutiko. Drakonų tėvas (taip dabar galima vadint E. Muską) iš technologiškiausio batutų parko planetoje Kanaveralo kyšulyje, paleido pilotuojamą(kolkas nepilotuojamu režimu) daugkartinį laivą Dragon. Jei po keliolikos valandų sėkmingai prisijungs prie TKS, o po kelių dienų nusileis kaip suplanuota, panašiai nuo birželio galima laukt pilotuojamo skrydžio, jau su įgula iš dviejų kosmonautų. Boeing irgi jau sertifikuoja savo Starliner. Tai taps paskutiniu viniu į Roskosmos karstą? Viena beveik aišku, rusų animatoriai tikrai turės darbo.

pasitaisau, prisijungimas prie TKS jau vyksta https://www.youtube.com/watch?v=GlIaIrffcGg

 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, jevgenijus pranešimas:

Va ir nutiko. Drakonų tėvas (taip dabar galima vadint E. Muską) iš technologiškiausio batutų parko planetoje Kanaveralo kyšulyje, paleido pilotuojamą(kolkas nepilotuojamu režimu) daugkartinį laivą Dragon. Jei po keliolikos valandų sėkmingai prisijungs prie TKS, o po kelių dienų nusileis kaip suplanuota, panašiai nuo birželio galima laukt pilotuojamo skrydžio, jau su įgula iš dviejų kosmonautų. Boeing irgi jau sertifikuoja savo Starliner. Tai taps paskutiniu viniu į Roskosmos karstą? Viena beveik aišku, rusų animatoriai tikrai turės darbo.

pasitaisau, prisijungimas prie TKS jau vyksta https://www.youtube.com/watch?v=GlIaIrffcGg

 

 

 

https://www.nasa.gov/nasalive 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diedukas kabajus rūpinasi savo pakalikais, tiksliau jų atžalom - trilijonas rublių rotenbergui keliui statyt. Ir laiko atseikėjo normaliai - 18 metų. Galvojat čia kelis tūkstančius kilometrų, nea tik 80. Vieno km kaina 200 milijonų , kai kinai padaro už 2. Vat taip reikia gyvent.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Minduksx pranešimas:

 

ne nu kai nuvertė susijuokiau, bet kai bandė pakelt ... :D 

Jei į temą. Maniškiai "anglai" lyg norėtų grįžt margučių paritinėt... alia įsibaiminę, kad po švenčių atgal neįleis. Nelogiška ta baime, bet vistiek yra. Tokie va pyragai. 

P.s. kaži kur Deividukas dingęs, tikiuosi nusigraužė nagus...lyg alkūnių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Problemos problemos. Reikia vado garbei pakeist kokios gatvės pavadinimą, bet kad mūsų meiste jau yra Nazarbajevo prospektas. Fantazijos viršūnė - dabar turėsim Pirmojo Kazachstano respublikos prezidento prospektą. Miesto prie Nevos upės gyventojams neverta labai daug vizitinių kortelių prisigamint. Adresas gali pasikeist...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...