Jump to content

Baltoji garstyčia


Betygala

Recommended Posts

  • Atsakymai 602
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Prieš 10 valandų, MBLORINSER pranešimas:

Klysti, ir labai. bet kaip jau ir minėjo kiekvienam sava filosofija.

 

Tikrai ne. Visu pirma cia garstukai, antra zmogus bala issikase ir paliko per vasara, tai garstukai suzele kaip turi but. Dabar prase aparti, cia koki 60aru. Tai va, prigauti gerai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Witalikas pranešimas:

Tikrai ne. Visu pirma cia garstukai, antra zmogus bala issikase ir paliko per vasara, tai garstukai suzele kaip turi but. Dabar prase aparti, cia koki 60aru. Tai va, prigauti gerai :D 

man iš karto kilo įtarimas ,kad tavo garstyčiu lapai ne kaip visų,sakau gal kokios GMO :-D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Witalikas pranešimas:

Tikrai ne. Visu pirma cia garstukai, antra zmogus bala issikase ir paliko per vasara, tai garstukai suzele kaip turi but. Dabar prase aparti, cia koki 60aru. Tai va, prigauti gerai :D 

Su sveikata prastai,užjaučiam tikimės artimieji išties pagalbos ranką:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-10-17 at 21:00, Išradėjas pranešimas:

Man atrodo, kad kaip padarysi ,taip ir bus gerai, abu varijantai turi ir pliusu ir minusu ,vistiek didele nauda duos zalioji trasa,svarbu kad tik visada uzaugtu tokia kaip symet.

Man geriau tegul kvieciaivelai kuliasi normalaus derliaus, o trasos jau kiek bus tiek:)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia dar rugsėjo 20 dirbta, dbr rimtesnės jau :) bet tvarkosi ir su tokiom, tik gylis apie 5 cm, jei pagilini kemša, bet pirmam kartui gana gerai sumaigo, kai padžius bandysim su noraginiu galutinai įdirbt...o šitam lauke tai po skutiko, sėjom su spirit ž.kviečius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , M&M pranešimas:

Čia dar rugsėjo 20 dirbta, dbr rimtesnės jau :) bet tvarkosi ir su tokiom, tik gylis apie 5 cm, jei pagilini kemša, bet pirmam kartui gana gerai sumaigo, kai padžius bandysim su noraginiu galutinai įdirbt...o šitam lauke tai po skutiko, sėjom su spirit ž.kviečius.

Aš rimtesnes iterpinėjau,su rolmako diskiniu,tai gal 10cm suleidau ,tai neblogai pakavojo,daugiau jau nieko neplanuoju daryt iki pavasario.Su noraginiu kažin nevilks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...