Jump to content

Baltoji garstyčia


Betygala

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, min-de pranešimas:

MBLORINSER nuo perdidelio taisykliu skaitymo nebesusigaudo taisyklese. Ne vienas puslapis apie zalinima prirasytas, o vis dar yra nesuprantanciu kas aiskiai juodai ant balto parasyta nma puslapy. Atrodo taisykles ir taip paprastos:eusa-think:

Pasiskambink i nma ia paklausk kas yra 09 20 siemet padare kazkokia islyga ir leido nuo tos datos poseliu plotuose seti zieminius, ko dauguma deja nezinojo ir lauke 8 savaiciu. 8 savaites yra terminas naudingas jei pasejai liepos 1;). Jei neseji zieminiu iki 10 15 i poseli negalima vaziuot. Ir dar tokia nesamone yra kad aiskina jog reikia iterpti tipo skutimas nelabai eikit arti:) tai volavimas tikrai gali nepaeiti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 602
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

prieš 51 minutes , min-de pranešimas:

 Jei neseji zieminiu i poseli gali vaziuoti ne spalio 15, o kai poselis auga 8 savaites. Kadangi pasejimo deadline yra rugpjucio 15, atitinkamai 8 savaiciu terminas atitinka spalio 15. Nereikia uzsiciklinti ties spalio 15. 

Pasiskambink pirmadieni i nma ir tegul atsako i sita klausima, ir perduok mum ka sake. 8 savaites atitinka spalio 10.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jie 8 savaiciu nesuskaiciuoja tai taisykles tos juodos ant balto tikrai neykandamos. As is pairties sakau kas parasyta, ka pasake paskambinus ir  ka pasake kai  buvo pas drauga patikra ir kaip isaiskino tikrintojas. bet tegul jie pesiojasi. kaip padarys taip bus blogai.

Matai iterpti reik iki pavasario tai suvoluoti rudeny manau tiks, bet pavasary iki geguzes1d.  reikes iterpt,  o as to daryt nenoriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Witalikas pranešimas:

Pakavojau trasa jau :) 

9A247D05-DDF6-46C0-BCAA-F5D69CA8C58A.jpeg

Ka darai? Taigi taisyklem nusižengi.... dar ne spalio 15 d. :D 

Skambinau i NMA spalio 5 d. Paklausti ar gavo mano laiška apie pasejimo data ir laukus( man jokio atsakymo nebuvo atsiunte todel ir skambinau) kaip tik tada spalio 5 d. Buvo 8 savaites sueje nuo pasejimo datos. Tai ir paklausiau ar galiu jau iterpineti, sake taip tik per 7 dienas reikia nepamiršti pranešti tokiu pat laišku, kada iterpei. Bet turbut NMA darbuotoja buvo nieko neišmananti( gal kokia valytoja atsiliepė) juk MBLORINSER geriau viska išmano.... :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia ne esme kas mano ar ismano. Patys per daug susireiksminat. Paskambink dar karta ir didele tikimybe kad kita vista kitaip uzgiedos, ten jos visos ir i visas vingrybes neisigilins.

kaip ir minejau pasiklyde savokose  poselis ir poselis skirtas zalinimui.  skirtingi reikalavimai taikomi. kiek manau lietuvoje  poselio prisisejo 99 proc. ukiu del zalinimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , caper pranešimas:

Ka darai? Taigi taisyklem nusižengi.... dar ne spalio 15 d. :D 

Skambinau i NMA spalio 5 d. Paklausti ar gavo mano laiška apie pasejimo data ir laukus( man jokio atsakymo nebuvo atsiunte todel ir skambinau) kaip tik tada spalio 5 d. Buvo 8 savaites sueje nuo pasejimo datos. Tai ir paklausiau ar galiu jau iterpineti, sake taip tik per 7 dienas reikia nepamiršti pranešti tokiu pat laišku, kada iterpei. Bet turbut NMA darbuotoja buvo nieko neišmananti( gal kokia valytoja atsiliepė) juk MBLORINSER geriau viska išmano.... :D 

Kad toj agentūroj valytoja gal gudriausias žmogus:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, caper pranešimas:

Ka darai? Taigi taisyklem nusižengi.... dar ne spalio 15 d. :D 

Skambinau i NMA spalio 5 d. Paklausti ar gavo mano laiška apie pasejimo data ir laukus( man jokio atsakymo nebuvo atsiunte todel ir skambinau) kaip tik tada spalio 5 d. Buvo 8 savaites sueje nuo pasejimo datos. Tai ir paklausiau ar galiu jau iterpineti, sake taip tik per 7 dienas reikia nepamiršti pranešti tokiu pat laišku, kada iterpei. Bet turbut NMA darbuotoja buvo nieko neišmananti( gal kokia valytoja atsiliepė) juk MBLORINSER geriau viska išmano.... :D 

O gal jis nedeklaravo žalinimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Bratka pranešimas:

Kažin tokį posėlį  eitų įdirbt su noraginiu skutiku pavasarį, ar nevilktų, gal kas bandėt

Ta prasme jei paliktum jas per žiemą nieko nedaręs ir pavasarį kai pradžius su noraginiu?Su diskiniu sako važiuoji ir subira,kaip su noraginiu nežinau,reiks bandyt pavasarį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , Minduksx pranešimas:

Paleidai angli vejais. Kodel pas mus agronomai nesneka apie angli? Amerikonai sako jei tavo agronomas nesneka apie angli reik atleist ji. Apie angli kaip chemini elementa kalbu, pasirodo jis labai svarbus augalam

kodel vejais, jei viskas grizta i ta pacia zeme? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Minduksx pranešimas:

Paleidai angli vejais. Kodel pas mus agronomai nesneka apie angli? Amerikonai sako jei tavo agronomas nesneka apie angli reik atleist ji. Apie angli kaip chemini elementa kalbu, pasirodo jis labai svarbus augalam

Ne augalai čia svarbiausia. Svarbiausia yra dirva, dirvos gyvybei reikia anglies, kad mikroorganizmai galėtų daryt savo darbą. Dėl to svarbu C/N santykis. Tada užsikuria visas fabrikas. Mes šiemet ir bulvėms nearėm dirvos. Aš galiu suprast tuos kurie aria - tai yra paprasčiausias būdas paruošt dirvą sėjai. Ne visi turi galimybę neart. Bet kad garstyčia ant viršaus duos daugiau naudos, nei pakišta po velėna - faktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man artimas pats maloniausias darbas. Gaila kad jo nebeturim pas savę. Apie bulves daug ne auginam tik savom reikmem, bet kokie 5 mažiausiai metai joms nearta, auga kaip augę.

O dabar apie tą filosofija. Kokiu gyliu arėt?

ps. As ne agronomas chemijos neišmanau. Nepasakyčiau kas NPK yra ką ūkininkas turėtų žinoti, tam yra agronomai konsultantai. Man mechanika prie dusios, tai man technologiniai dalykai aktualiau padaryt kuo geriau. 

Bet ką ardamas blogai padarei kiekvienas truputy pagalvojęs turėtų atsakyti.

Vėl čia manę visaziniu uzvartys ir prakeiks, bet užtarėjų panašu yra čia.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...