Jump to content

Žalinimo programa.Kokia jūsų nuomonė apie šį išmislą?


valstietis

Recommended Posts

prieš 27 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Pabandyk stačius griovio krantus su tuo trimeriu pašienaut.  Kelis kilometrus. Liksi be kojų garantuotai. 

Jei galima mulčiuot, tai tada mažai problemų. Žinoma tai bus ne tik negautos pajamos, bet ir papildomos investicijos technikai,  amortizacija ir deginamas kuras tuščiai. Normaliai.

Turėtum gauti  po 220 eur\ha+ tiesiogines jaučiu, kažkur panašiai už tas pievas, tai kaikam, labiau apsimokės negu Grudus auginti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Vilius pranešimas:

Kažkoki kampa galima būt pievos atsėt. Bet ne visos išartos. Idomu kokios sankcijos bus 

Smagiausia , kad tu plotu dauguma buvo apleisti, prasiknisau krumus pjaudamas, akmenis rinkdamas, dirva kulturindamas(pudyma palikdamas ekonomiskai nuostolinga metus) ir dabar atsek pieva kuri visiskai nereikalinga, bent nusmulkint leistu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

„šiaudų susmulkinimas ir įterpimas“ 

Tiek kartų pakartotas, kiek pradinukas ne kartoja daugybos lentelės :D:D nežinau chebryte, bet skaityti MŪ darosi tiek pat rimtą kaip ir skaityti Delfi. Ką, mes tokie blt bukagalviai kad ne sugebėtume patys pasiskaityti, MŪ duok nuorodas! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-11-28 at 11:52, Ramza pranešimas:

Technika kokia turiu man jos uzteks, nebet kas suges. Apie pencija nesuk galvos, pirma jos sulaukt reikia, beto ji bus visu vienoda.

Apie vienodą pensiją kažkur gandų prisiskaitėt kolega, nes vienoda bus tik bazinė, t.y minimali, o po to viskas priklausys nuo buvusio atlyginimo dydžio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, dariius 30 pranešimas:

Smagiausia , kad tu plotu dauguma buvo apleisti, prasiknisau krumus pjaudamas, akmenis rinkdamas, dirva kulturindamas(pudyma palikdamas ekonomiskai nuostolinga metus) ir dabar atsek pieva kuri visiskai nereikalinga, bent nusmulkint leistu.

Jai iskirtai krumus ir suariai, ir nedeklaravai kada nors kaip pieva tai nera traktuojama kaip pieva.  Del to nesuk galvos... leis vel smulkint pievas ir atsiras tos pievos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu reikia tai reikia,įsipareigojom,tai vadinas reik vykdyt.Mano galva turėtų būti taip.Padalina tą reikiamą kiekį pievų visiems,ir vykdom.Pvz.vienam ha ariamos reikia vieno aro pievos.Susiskaičiuojam ir darom.Nereikia norėti kad jaunuoliai kurdami ūkius nuo nulio ir išarę pievas jas dabar atstatytų,o stori dėdės iš jų juoktūs.Mano galva taip neteisinga.Ps.Neišariau nei vieno aro,priešingai,turiu pievą paupyje,tikrai daugiametę,kurią pjaunu daug metų ir tikrai nemiriau dėl to.O pjaunu nes negaliu apleisti,reikia tiesiog gerbti gamtą,paveldą,pačio akiai smagu matyti prižiūrėtą pieva,o ne šabakštyną.Nenori pievos,neimk išmokų ir forsuok pelną,kas draudžia?Tame ir nieko blogo nematau,kiekvienam savo.Smagu matyti žmones sustojusius pailsėti su baidarėmis,smagu kai ateina prie traktoriaus ir paklausia ar galim čia šašlyką išsikepti.Jei galim ateikit po pusvalandžio pas mus.Ar nesmagu?Ar viską šiandien jau reikia matuot tik doleriais?Nors ir čia mums jų duos,už tą priežiūrą.Tai gal baigiam vienąkart verkt?Nekaip tas atrodo kai žmonės valdantys kelis šimtus ha,pradeda pergyvent kad bankrutuos dėl kelių ha pievos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , agronoms pranešimas:

Na jeigu reikia tai reikia,įsipareigojom,tai vadinas reik vykdyt.Mano galva turėtų būti taip.Padalina tą reikiamą kiekį pievų visiems,ir vykdom.Pvz.vienam ha ariamos reikia vieno aro pievos.Susiskaičiuojam ir darom.Nereikia norėti kad jaunuoliai kurdami ūkius nuo nulio ir išarę pievas jas dabar atstatytų,o stori dėdės iš jų juoktūs.Mano galva taip neteisinga.Ps.Neišariau nei vieno aro,priešingai,turiu pievą paupyje,tikrai daugiametę,kurią pjaunu daug metų ir tikrai nemiriau dėl to.O pjaunu nes negaliu apleisti,reikia tiesiog gerbti gamtą,paveldą,pačio akiai smagu matyti prižiūrėtą pieva,o ne šabakštyną.Nenori pievos,neimk išmokų ir forsuok pelną,kas draudžia?Tame ir nieko blogo nematau,kiekvienam savo.Smagu matyti žmones sustojusius pailsėti su baidarėmis,smagu kai ateina prie traktoriaus ir paklausia ar galim čia šašlyką išsikepti.Jei galim ateikit po pusvalandžio pas mus.Ar nesmagu?Ar viską šiandien jau reikia matuot tik doleriais?Nors ir čia mums jų duos,už tą priežiūrą.Tai gal baigiam vienąkart verkt?Nekaip tas atrodo kai žmonės valdantys kelis šimtus ha,pradeda pergyvent kad bankrutuos dėl kelių ha pievos.

Mane asmešiškai tikrai skaudžiai veikia pievos, nes tėvai atsisako pieninkystės. Esmė didžiausia yra tame, kas išarė seniai, tiem nieko, o kas išarė per du paskutimius metus, tam aleliuja. Tipo jungą buvai užeidėjęs iki galo, tai ir varyk iki grabo lentos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Mane asmešiškai tikrai skaudžiai veikia pievos, nes tėvai atsisako pieninkystės. Esmė didžiausia yra tame, kas išarė seniai, tiem nieko, o kas išarė per du paskutimius metus, tam aleliuja. Tipo jungą buvai užeidėjęs iki galo, tai ir varyk iki grabo lentos.

Pats visiškai teisus.Bent man taip atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , agronoms pranešimas:

Na jeigu reikia tai reikia,įsipareigojom,tai vadinas reik vykdyt.Mano galva turėtų būti taip.Padalina tą reikiamą kiekį pievų visiems,ir vykdom.Pvz.vienam ha ariamos reikia vieno aro pievos.Susiskaičiuojam ir darom.Nereikia norėti kad jaunuoliai kurdami ūkius nuo nulio ir išarę pievas jas dabar atstatytų,o stori dėdės iš jų juoktūs.Mano galva taip neteisinga.Ps.Neišariau nei vieno aro,priešingai,turiu pievą paupyje,tikrai daugiametę,kurią pjaunu daug metų ir tikrai nemiriau dėl to.O pjaunu nes negaliu apleisti,reikia tiesiog gerbti gamtą,paveldą,pačio akiai smagu matyti prižiūrėtą pieva,o ne šabakštyną.Nenori pievos,neimk išmokų ir forsuok pelną,kas draudžia?Tame ir nieko blogo nematau,kiekvienam savo.Smagu matyti žmones sustojusius pailsėti su baidarėmis,smagu kai ateina prie traktoriaus ir paklausia ar galim čia šašlyką išsikepti.Jei galim ateikit po pusvalandžio pas mus.Ar nesmagu?Ar viską šiandien jau reikia matuot tik doleriais?Nors ir čia mums jų duos,už tą priežiūrą.Tai gal baigiam vienąkart verkt?Nekaip tas atrodo kai žmonės valdantys kelis šimtus ha,pradeda pergyvent kad bankrutuos dėl kelių ha pievos.

Pralinksminot su tuo reikia gamtą gerbt,o nepagalvojot kad ta gamta mieliau tuo šabakštynu būtų, kažkaip žmonėms nedaeina kad kas jų akį džiugina tai visiškai nereiškia kad ir gamta džiaugesi:) taip ir sakykite noriu būti tvarkingas ūkininkas ir gamta čia ne prie ko:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , linas78s pranešimas:

Pralinksminot su tuo reikia gamtą gerbt,o nepagalvojot kad ta gamta mieliau tuo šabakštynu būtų, kažkaip žmonėms nedaeina kad kas jų akį džiugina tai visiškai nereiškia kad ir gamta džiaugesi:) taip ir sakykite noriu būti tvarkingas ūkininkas ir gamta čia ne prie ko:)

Kuo aš noriu,tuo esu,man tai labai patinka.Na o jei kas nedaeina,kaip pats sakai(čia aš tikriausiai toks nuskriaustas),tai ką dabar,negalim gi visi būti protingi.Matau kad šitoj situacijoj,(ir ne tik joj),Krupavičiaus reik.P.s.Nepatinka tvarkinga pieva,palik šabakštyną,kame bėda?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , agronoms pranešimas:

Kuo aš noriu,tuo esu,man tai labai patinka.Na o jei kas nedaeina,kaip pats sakai(čia aš tikriausiai toks nuskriaustas),tai ką dabar,negalim gi visi būti protingi.Matau kad šitoj situacijoj,(ir ne tik joj),Krupavičiaus reik.P.s.Nepatinka tvarkinga pieva,palik šabakštyną,kame bėda?

Ir man gaila kad mūsų norai nevisada sutampa su gamtos:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo to musu zandikauliu judinimo ir klaviaturu dauzymo niekas nepasikeis... kol visiski durniai valdzioj, nesitikekit logisku sprendimu.tai sitos valdzios poziuris i ukininkus, nelaiko ukininku net zmonem, cia kaip gyvuliai kurie uzdirba pinigus. visada yra sprendimai, bet kam tai sprest, kai lengviau mest ant kitu zmoniu peciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , linas78s pranešimas:

Ir man gaila kad mūsų norai nevisada sutampa su gamtos:)

Taip jau yra.Bet turim ieškot kompromiso.Ir manau kad nevisai kvaili žmonės bando mums tą įteigt.Šiaip tai įdomi tema,apimanti ir dirvos dirbimo būdus,ir žmonių gyvenimo būdą.Gal kada tą ir suprasim,laikas parodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , kririmas pranešimas:

nuo to musu zandikauliu judinimo ir klaviaturu dauzymo niekas nepasikeis... kol visiski durniai valdzioj, nesitikekit logisku sprendimu.tai sitos valdzios poziuris i ukininkus, nelaiko ukininku net zmonem, cia kaip gyvuliai kurie uzdirba pinigus. visada yra sprendimai, bet kam tai sprest, kai lengviau mest ant kitu zmoniu peciu

O tie durniai iš mūsų pačių.Kokia visuomenė,tokia ir valdžia.Neatskrido ji iš Marso,ir Putinas desantu jos neišmetė:-P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...