Jump to content

purkštuvų tech apžiūra


Recommended Posts

Reikia ir tech. apžiūros, ir pažymėjimo ''kad moki purkšti'', ir vesti žurnala chemikalu.

Jei turi aukstojo mokslo diploma is agronomijos, pazymejimo, kad moki purkst nebereik.

Reikia pažymėjimo nors turi ir agronomo diploma.

Kai paskutini karta klausiau kursus, tikrai sake kad nereikia, gal dabar pakeite?

Kursus rengia LZUKT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia ir tech. apžiūros, ir pažymėjimo ''kad moki purkšti'', ir vesti žurnala chemikalu.

Jei turi aukstojo mokslo diploma is agronomijos, pazymejimo, kad moki purkst nebereik.

Reikia pažymėjimo nors turi ir agronomo diploma.

Kai paskutini karta klausiau kursus, tikrai sake kad nereikia, gal dabar pakeite?

Kursus rengia LZUKT.

Kada paskutini karta klausiai? Pernai jau reikėjo, nebent diplomui nėra 5 metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia ir tech. apžiūros, ir pažymėjimo ''kad moki purkšti'', ir vesti žurnala chemikalu.

Jei turi aukstojo mokslo diploma is agronomijos, pazymejimo, kad moki purkst nebereik.

Reikia pažymėjimo nors turi ir agronomo diploma.

Kai paskutini karta klausiau kursus, tikrai sake kad nereikia, gal dabar pakeite?

Kursus rengia LZUKT.

Kada paskutini karta klausiai? Pernai jau reikėjo, nebent diplomui nėra 5 metu.

2010m. Dabar skaitineju ir raso kad reikia jei ir baigei agronomija tik jei diplomas iskeptas iki 5 metu tada pazymejima isduoda be kursu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

pribrendo reikalas nusipirkti purkštuvą. Noriu sužinot ko reikia norint purkšti. Žinau kad reikia purkštuvui tech apžiūros. O kaip su chemikalais? Reikia kokių pažymėjimų kad moki purkšti ar ne? Ar reikia vesti kokią nors apskaitą chemikalų naudojimui?

Reikia ir tech. apžiūros, ir pažymėjimo ''kad moki purkšti'', ir vesti žurnala chemikalu.

Jei turi aukstojo mokslo diploma is agronomijos, pazymejimo, kad moki purkst nebereik.

tikrai reikia AAP, diplomas nebegalioja. ir dabar VAAT labai seka visus pardavimus, nes teisiskai negali pirkti ir naudoti pesticidu, neturedamas pazymejimo, patikros atveju gresia baudos ir ukininkui ir pardavejui. Beje kas naudoja desikantus, yra atskiras pazymejimas, kursus organizuoja Higienos centras, kainuoja 50 lt, kadangi dikvatai priskirti toksiskiem produktam....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...
prieš valandą, kestasxxxl pranešimas:

Labai dėkoju už informaciją. Pernai buvau Auksodyje, tai buvo licenzija pasibaigus ir sakė Akmenėje jau nebeužsiima tuo, tai po tokios informacijos ir užklausiau. Bandysiu skambinti, žiūrėsim ką šnekės.

tai kad akmenei uzsiima pernai vasara buvo pas mane atvaziaves ,tik jie yra papileje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 metų...

Vienas ant kaimo pasidaro TA ir panaudos sutartim naudojasi. Iš tikro dauguma ir neturi beicalkių, o vežasi kitur, tai nelabai ir primeluosim. Lygiai taip pat kaip ir su purkštuvais vyksta. 

Aš va dabar žiūriu pro langą ir prikabinama šienapjovė šienauja... įdomu kada jai ateis laikas registracijai, TA ir civiliniam... o kur dar kultivatoriai, skutikai, sėjalkos...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-08 at 11:09, axe pranešimas:

O kur beica padejai, jei beicalke nenaudojama?

Kaip sakė vienas senosios kartos rusų humoristas - jūs užspeitėte mane į kampą savo klausimais, dabar aš užspeisiu jus savo atsakymais.

O jei rimtai, tai aš palauksiu, kol bus aišku, kokius reikalavimus jie iškels šnekučiui ir siurbliukui su bačka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Bulvinykas pranešimas:

Kaip sakė vienas senosios kartos rusų humoristas - jūs užspeitėte mane į kampą savo klausimais, dabar aš užspeisiu jus savo atsakymais.

O jei rimtai, tai aš palauksiu, kol bus aišku, kokius reikalavimus jie iškels šnekučiui ir siurbliukui su bačka.

Turbūt bus panašiai kaip ir su reikalavimais patalpai kur aap laikomi. Plius jei beicarne ant ratuku, reiks gerų stabdžių. Gal net mirgalkės, ne skraidymo zona virš jos ir t. t. Čia jau nuo fantazijos priklausys. Ir fantazuos už mūsų pačių pinigus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...