Jump to content

Sumažintos išmokos


Laukyme

Recommended Posts

paskaičiuok kokius pinigus grudai kainavo 1995m ir kiek kuras trašos ir tt kainavo ,IR KIEK VISOKIAUSIŲ MOKESČIŲ MOKĖTI REIKĖJO IR DABAR KA LUPA :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim: . Praktiškai grudai nei brango nei pigo na o visa kita tik brango.

kažin ar sugebėtum be paramos išsilaikyti ipač musu 31 balo derlingumo žemėsna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neširstu, tik noriu pasakyti, kad nebūtų išmokų, tai kas susiję su žemės mokesčiais, viskas į senas vietas atsistotų. Niekam jų nereikėtų, dirvonuotų ir niekas 10k/ha pinigų už 38 balų žemę ir dar pelkę neprašinėtų. O pats ir dirbu tokiose nenašiose dirvonuose, bet man kažkaip išeina sąnaudas pasidengti iš uždirbamų pinigų, o ne iš išmokų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neširstu, tik noriu pasakyti, kad nebūtų išmokų, tai kas susiję su žemės mokesčiais, viskas į senas vietas atsistotų. Niekam jų nereikėtų, dirvonuotų ir niekas 10k/ha pinigų už 38 balų žemę ir dar pelkę neprašinėtų. O pats ir dirbu tokiose nenašiose dirvonuose, bet man kažkaip išeina sąnaudas pasidengti iš uždirbamų pinigų, o ne iš išmokų.

Dar pasakyk kad ir zeme technika sandelius turi tik uz grudus gaves pinigus ir visas ismokas atiduodi uz nuoma :icon-question:

Jeigu taip tai galiu pasiulyt septynis simtus ha tik dirbk o as ismokas pasiimsiu :D

Pelno mes mokame tik penkis procentus kolkas gal paziurek kiek kaimynai sumoka tada sirsk :icon-exclaim:

Aisku juk mes Lietuviai visada mums blogai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką jūs čia š....ą malat- kiekvienas kaip moka , taip ir tvarkosi su savo babkėm. Jei per daug- gali išdalyt pašalpiniam - anie mygom ras kur padėt :lol: Geriau pasakykit kaip pakeist daugiametes į prekinę ( ben kiek apsišoviau , tai sumažino 9 proc.) Skambyjau į NMA - sakė seniūnija išduoda kažkokią tai pažyma ar dar kažką. Gal kas susidūrė su tokia problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką jūs čia š....ą malat- kiekvienas kaip moka , taip ir tvarkosi su savo babkėm. Jei per daug- gali išdalyt pašalpiniam - anie mygom ras kur padėt :lol: Geriau pasakykit kaip pakeist daugiametes į prekinę ( ben kiek apsišoviau , tai sumažino 9 proc.) Skambyjau į NMA - sakė seniūnija išduoda kažkokią tai pažyma ar dar kažką. Gal kas susidūrė su tokia problema?

susiduriau, bet be seniunijos issprendziau reikala, bet tai pries metus buvo. susisiekiau su musu rajona administruojancia NMA darbuotoja, parasiau prasyma pakeisti 5GP-1 i 5PP-2, isivele zmogiska klaida ir pan. Pateikiau saskaita sienainio apmokejima ir viska sutvarke.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sveiki.atsidarius nma pamaciau,kad pagaliau skirta tesiog.ismokos ir jauno,bet uz pirmus ha dar nera.Bet idomiausia,kad parasyta,kad uz avis,eriavedes uz mesinius galvijus atmesta,nes neatitinku reikalavimu.Gal cia ju vel kokia isdaiga pries iseigines,kad pasinervinti.Galvijai nuo gimimo gyvena nelieciami pas mane.Kito sunaus paraiskoje taip pat net neirasyta,kad eriavedziu turi o paraiskoja pazymeta taskelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane taspats su pieninem karvem, rodo kad atmesta, reiks pirmadieni pasiskambint pasiklaust, ten raso tai daug klaidu, man visalaik rase ir dabar raso kad avansines ismokos nebus mokamos, bet pagrindines ismokos ir uz jaunus, jau paskaiciuoti pinigai, nors virsuje dar raso kad nebus mokama :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepanikuokim gerbiamieji. Šiemet moka už 2014 metus. Dėja VIC-as nežino ką daro NMA. Pildant paraišką ir pas mane buvo išlindę geltoni laukeliai kad jums priklausytu už pieninius ir mėsinius bulius išmokos. Aš , be abejo, atsižymėjau kad noriu išmokų. O pasižiūriu į NMA puslpį - atmesta. Pasirodo - moka už užpraeitus metus. Taigi už šiuos metus mokės 16-tais. Bardakas vienu žodžiu. :violence-instagib:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gražu vadinasi ne mums vieniems už pieninius bulius atmesta, nors jie pas mus ir pernai ir už pernai ir seniau vis skirtingas skaičius auga. NMA penktadienį gerai pasidarbavo atmetinėdama visiems iš eilės. Mano galva jei tokios išmokos šiemet nepriklausytų tai gal ir grafos tokios nebūtų. Kaip Jums atrodo?????

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gražu vadinasi ne mums vieniems už pieninius bulius atmesta, nors jie pas mus ir pernai ir už pernai ir seniau vis skirtingas skaičius auga. NMA penktadienį gerai pasidarbavo atmetinėdama visiems iš eilės. Mano galva jei tokios išmokos šiemet nepriklausytų tai gal ir grafos tokios nebūtų. Kaip Jums atrodo?????

Manau, tai būdas surinkti pinigus, kuriuos turės grąžinti už pritaikytą moduliaciją ir pralaimėtą teismą ūkininkams. :) Kas laiku nepastebės, kad išmokų prašymai atmesti ir nepateiktas skundas, tam ir nuplauks. Man taip pat atmestos išmokos už mėsines avis (aginama nuo 2004 m.), pienines ožkas (auginama nuo 2012 m.) ir mėsinius galvijus (auginama nuo 2014 m.). Rytoj jau nuo 08-00 bus skambinama ir dar papildomai pateiksiu užklausą raštu, kad būti garantuotam ir turėti oficialų atsakymą raštu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NMA pareiškė, kad kaimo verslo centras dar nepateikė jiem duomenų apie laikomus gyvulius. Tai jie padarys tik po naujųjų metų. 
Kadangi NMA šiuo metu duomenų apie gyvulius neturi, automatiškai darosi įrašas - atmesta. Kai gaus informaciją iš VIC'o - įrašas keisis.

Bet vardan šventos ramybės aš jiems dar ir užklausą raštu padarysiu, kad jeigu kas nutiktų, turėčiau kuo prieš nosį pamosikuoti. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

NMA pareiškė, kad kaimo verslo centras dar nepateikė jiem duomenų apie laikomus gyvulius. Tai jie padarys tik po naujųjų metų. 

Kadangi NMA šiuo metu duomenų apie gyvulius neturi, automatiškai darosi įrašas - atmesta. Kai gaus informaciją iš VIC'o - įrašas keisis.

Bet vardan šventos ramybės aš jiems dar ir užklausą raštu padarysiu, kad jeigu kas nutiktų, turėčiau kuo prieš nosį pamosikuoti. :)

Skambinau šį rytą į NMA tą patį sakę, kad duomenis apie gyvulius gaus tik po naujų metų ir mokės už juos nuo kovo 1, o dabar visiem yra atmesta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...