Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

Prieš 2 valandų, dzipas pranešimas:

Ne esme pats parasai ar ne, esme kad toje terpeje susiformuoja rinka ir ji nusiurbia dali lesu. Nors ta dalis neatskiriama - visur eskaluojama kad kaimui skirta kazkiek simtu milijonu, kiek procentu realiai pasiekia ukininkus? Kiek is kpp fondo atriekiama zur, zukt ir t.t. Koks skaicius akumuliuojasi bankuose, kiek permokama uz paslaugas ir irengimus ir t.t. 

Teisingai,turėtų būti parašyta,kad kaimui skyrė tiek ir tiek milijonų,bet realiai ūkininkai gavo tiek ir tiek,bankai ,draudimo kompanijos,žūkt iš tų milijonų nusigręžė tiek ir tiek.Dabar visur skelbia,kad milijonai skiriami kaimui,bet nerašo,kad iš jų nemažą dalį pasiima dermajedai.Čia ir durnam aišku,kad sukurtos tokios taisyklės bankams penėt,žinoma ne už ačiū.Kodėl negali būti taip,kad žmogus gavęs paramą,pasiskolina iš dėdės ar galų gale iš banko trūkstamą sumą ir tada perka techniką,bet dabar padarė taip,kad pirma turi nupirkt pasiėmęs paskolą tik iš banko ir tada gauni paramos pinigus.Aš 2011m dalyvaudamas žū valdų modernizavimo programoje gavau iš Nordea banko net pasiūlymą imti paskolą,kadangi jie bendradarbiauja su Lytagra ir iš jų sužino dalyvaujančiųjų programoje kontaktus.Paskolos sutartyje buvo numatyta,kad gavęs paramą jos grąžinsiu bankui tik 50 proc.nes kaipgi kitaip numelš su palūkanom.Grubiai paskaičiavau,kad iš gautų 142000lt paramos realiai pasinaudojau apie 100000lt kitus surijo palūkanos,mokestis paskolų garantiniam fondui,paraiškos padarymui,draudimui.Bankas laiku nepravedė Lytagrai pinigus,tai 1000lt delspinigių parėjo man.Pjaudamas žolę išdaužiau case traktoriaus galinį langą-draudimas nemokėjo,500lt už jį teko pačiam paklot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiogiai ūkininkus remia išmokomis. Parama technikai labiau orientuota į bendrą Europos ekonomikos auginimą. Kitaip sakant mes, ūkininkai, pamaitiname, kaip įvardinai Lietuvos „dermajedus“, dar pamaitinam technikos gamintojus, šie pamaitina savo tiekėjus, anie savo tiekėjus ir taip toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Dzūkija pranešimas:

Tai čia, mielasis, normali rinkos ekonomika. Jei aš noriu turėt namą, vadinasi iš mano noro uždirbs ne tik statybininkai, bet ir medžiagų ir paslaugų tiekėjai, įrangos nuomotojai, įvairios įstaigos, kurios išdavinėja vieno sakinio pažymas anaiptol ne už simbolinį mokestį ir t.t. 

Mieloji, jei as noriu namo, ji nusiperku, jei neiperku niomoju arba imu paskols ir t.t. Parama kaimui visiskai skirtingas dalykas - tai parama islikti ir augti o ne pravalgyti. Kita - as turiu omenyje ta neigiama reklama, atrodo kad tik mes ukininkai gauname tuos milijonus, o realiai gauna visi. Vien zodziu cia tas pats kai kur net kai kurie seimunai neskiria pajamu nuo pelno.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitau ir koks tai piktis ima :) kaip jau paemes jauno ukininko parama parasysiu ka galvoju.jai prioritetas paimti parama ir dziaugtis gyvenimu,o ne ukuninkauti su siokiu tokiu paskatinimu ir greiciau isikurti bei truputy palengvinti gyvenima tai geriau net nerasykit jokiu planu.nes..verslo plano kaina,buhalterine apskaita,paskolos-palukanos,draudimai technikos galbut gyvuliu,pastatu.beje technika negenda kuri stoji:) o pienas bei jusu -musu buliukai niekam nereikalingi nebent dykai.tai jai pirmoi vietoj paimti parama o ne ukininkauti su siokia tokia galimybe isigyti naujasnes technikos ar gyvuliuku,gal pastatus renovuoti siulyciai labai pagalvoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Piktinatės? Tai kodėl kiekvienam paraiškų surinkimo etape jūsų yra daugiau nei skirta pinigų? Niekas gi neverčia. 

Kažkaip prisiminiau dar 2004-2006 metų BPD. Tada viena ūkininkė į klausimą "kam reikalinga parama" man atsakė "ne tai kad reikalinga, bet suprask, pinigus na chaliavų duoda". O "na chaliavų", mielieji, nieko nebūna :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parama- yra tik popieriukas,kas i ji ivynioti reikia paciam isvynioti ir patikrinti. Kad imti parama reikia kiekvienam pasiskaiciuoti,suprasti visa mechanizma(kam kiek reikes atiduoti,kiek technika su sukelta kaina kainuos) ir t,t. O neperpratus sistemos imti,tai gali ir nepavezti.....tu dyku pinigu. arba laabai puskuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Dzūkija pranešimas:

Piktinatės? Tai kodėl kiekvienam paraiškų surinkimo etape jūsų yra daugiau nei skirta pinigų? Niekas gi neverčia. 

Kažkaip prisiminiau dar 2004-2006 metų BPD. Tada viena ūkininkė į klausimą "kam reikalinga parama" man atsakė "ne tai kad reikalinga, bet suprask, pinigus na chaliavų duoda". O "na chaliavų", mielieji, nieko nebūna :icon-mrgreen:

taip piktinuos,kad už žemės ūkiui skirtus pinigus šeriami skandinavų bankai,pabrėžiu SKANDINAVŲ,kurie dorai nemoka jokių mokesčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tada prie Jūsų piktinimosi gali prisijungt visa Lietuva. Nes tiems patiems bankams moku ir aš, ir bet kuris kitas, kuris naudojasi jų paslaugomis. Kaip ir bet kuri verslo įmonė. O mes tai net negaunam europinių paramų. 

Iš kitos pusės.... Kredito unijos tai skandinaviškos. Bet palūkanas mokat lygiai taip pat ir joms. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Dzūkija pranešimas:

Tai tada prie Jūsų piktinimosi gali prisijungt visa Lietuva. Nes tiems patiems bankams moku ir aš, ir bet kuris kitas, kuris naudojasi jų paslaugomis. Kaip ir bet kuri verslo įmonė. O mes tai net negaunam europinių paramų. 

Iš kitos pusės.... Kredito unijos tai skandinaviškos. Bet palūkanas mokat lygiai taip pat ir joms. 

turėdami tokį vergo mentalitetą taip ir tegyvenam,dulkina mus kas tik gali,o mes tylim.Mūsų valdžiažmogiai išparceliavo,prichvatizavo Lietuvą,atsirado nauja milijonierių kasta,kuri milijonus susikrovė neaišku kokiais keliais-o mes tylim ir tyliai emigruojam.Nesuprantu kodėl pati Lietuva negali turėti savo bankų,kodėl negalėjo išlaikyti savo Mažeikių naftos,kodėl mes leidžiam išvežti iš šalies pelną.Juk tos įmonės dirba tikrai pelningai.Taip buvo ir smetonos laikais kai net dektukų patys Lietuviai negalėjo gaminti,nes užsieniečiai turėjo jų gamybos monopolį.Išvada aiški-esam veršių tauta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, Dzūkija pranešimas:

O man Lietuvoje gyventi gera. Gal todėl, kad matau daug gerų ir pozityvių dalykų. Ir neburnoju kokie visi blogi. Nes visą gyvenimą gyvenu su moto, kad viską reik užsidirbti pačiam, nes valdžia nieko neduos. 

sutinku,kad reikia pačiam viską užsidirbt,bet kur matai pozityvius dalykus?Aš matau tik negatyvius-didžiausia europoj turtinė nelygybė,didžiausias savižudžių skaičius,,alkoholizmas,masinė emigracija,didžiulė korupcija,nusikalstamumas.Labai didelis biurokratizmas,korumpuota teisėsauga[įvardink nors vieną politiką realiai pasodintą už korupciją],didžiulė šešėlinė ekonomika......pavargau bevardydamas,dabar pavardink geroves.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal nereik taip aukštai skraidyt? Man svarbiausia, kad aš sveika, darbinga, mano vaikai sveiki ir turi darbus (beje, jie visi 4 yra čia, Lietuvoje), turiu stogą virš galvos. Nesuku sau galvos kas ten viršuje darosi. Paprasčiausiai gaila skirti laiko tam, ko negali pakeisti. Tai ko dėl to nervuotis?

Sakai gero nieko Lietuvoje nėra? Palygink su Afrika. Mes kol kas Lietuvoje nebadaujam, nėra vandens trūkumo. Kol kas dar palyginai saugu ir į gatvę išeit. Graži gamta. Yra daug gero toj mūsų Lietuvoj. Tik visa tai reik pamatyt. 

Beje, Karve, jei jau taip blogai čia pas mus, kodėl dar vis čia? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

44 minutes ago, Juodas pranešimas:

Neterškit temos savo marazmais, tam yra atitinkama tema kurioje galit diskutuoti apie pozityvius ir negatyvius dalykus Lietuvoje.

 

teršimas yra tada kai rašinėjamos visokios nesąmonės,keikiamasi,blevyzgojama.O jei į temą tai ir ta programa jaunųjų ūkininkų įsikūrimas tik korumpuotos bananų respublikos išmislas kada paramą gauna ne realiai norintys ūkininkauti jauni žmonės,o turtingi ūkininkai savo vaikų vardu atsinaujina techniką.Arba ūkininkas savo vaikui dovanoja žemės ir paskui kartu ūkininkauja.Nežinau nė vieno atvejo,kad ta programa pasinaudotų ne ūkininko vaikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 minutes ago, Karve pranešimas:

teršimas yra tada kai rašinėjamos visokios nesąmonės,keikiamasi,blevyzgojama.O jei į temą tai ir ta programa jaunųjų ūkininkų įsikūrimas tik korumpuotos bananų respublikos išmislas kada paramą gauna ne realiai norintys ūkininkauti jauni žmonės,o turtingi ūkininkai savo vaikų vardu atsinaujina techniką.Arba ūkininkas savo vaikui dovanoja žemės ir paskui kartu ūkininkauja.Nežinau nė vieno atvejo,kad ta programa pasinaudotų ne ūkininko vaikas.

Kodėl būtent turingų, gali ir neturtingų ūkininkų vaikai naudotis, svarbų kažkokia pridėtinę vertė sukuriama. Va apsurdas kai gauna parama jū, nusiperka nauja technika ir pastato į garaža, o po 5metų parduoda ;) Pas stambius ūkius, bent jau dirbtų ta technika, o va gudručių atsiranda kurie taip sukasi ir pinigų pasidaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Dzūkija pranešimas:

Tai gal nereik taip aukštai skraidyt? Man svarbiausia, kad aš sveika, darbinga, mano vaikai sveiki ir turi darbus (beje, jie visi 4 yra čia, Lietuvoje), turiu stogą virš galvos. Nesuku sau galvos kas ten viršuje darosi. Paprasčiausiai gaila skirti laiko tam, ko negali pakeisti. Tai ko dėl to nervuotis?

Sakai gero nieko Lietuvoje nėra? Palygink su Afrika. Mes kol kas Lietuvoje nebadaujam, nėra vandens trūkumo. Kol kas dar palyginai saugu ir į gatvę išeit. Graži gamta. Yra daug gero toj mūsų Lietuvoj. Tik visa tai reik pamatyt. 

Beje, Karve, jei jau taip blogai čia pas mus, kodėl dar vis čia? 

Aišku,kad pas mus nėra taip kaip afrikoje,bet iki europietiškų standartų dar kaip iki mėnulio.Skaitomės demokratinė teisinė valstybė,bet iš tikro esam tik lotynų amerikos lygio bananų respublika.Visur klesti klanai,išvogusieji milijonus nepatraukiami atsakomybėn,pavogusieji menkniekį sodinami keleriems metams.Jei būčiau jaunesnis nors 10m,nebūčiau įlindęs į programas maučiau iš tos šiknąskylės nė neatsisukdamas.Beje mano brolis ir sesuo jau seniai užsienyje,ten jie jau įleidę šaknis ir stebisi kodėl aš čia pasilikau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
24 minutes ago, Mortalas pranešimas:

Gal kokių žinių yra, ar pakeitė dar ką nors taisyklėse? Buvo parašyta, kad šitos naujosios taisyklės pateiktos derinti suinteresuotoms institucijoms ir visuomenei nuo 2017-05-11 iki 2017-05-18, jau praktiškai porą savaičių praėjo, o žinių jokių?

Šiandien buvau nuėjas į konsultavimo tarnyba, sakė užsukti kitą savaitę nes gali dar pasikeisti balų skaičiavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...