Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

Gal kas trumpai pspasakos, kas per reikslas yra tos zemes isvados? Nuomojam is valstybes ilgam laikui, staiga is kazkur atsiranda no name savininkas, kuris ties tuom intensyviai dirba jau kelta metu ir siulo uz brangiai is jo isigyt :D yra tu isvadu kazkoks teisetumas, ar cia sakem ant vandens viskas?

Jei turi zmogu kas dar turi isvada, imesk kontakta. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Ukmin pranešimas:

Tai 2019m. ir vsio su išvadom? Ar klystu?

Panasu kad taip isskyrus tam tikras islygas.

 

prieš 34 minutes , Ukmin pranešimas:

Tai nebūtinai gali būti 1,5 ha? Juk persiskaičiuoja? Ar ne?

Nu nepaskeis kardinaliai, jei zeme ne "miesto" teritorijoje.. Kazkiek svyruoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

gal galit kažkas pasakyt ar mano apibudinta situacija teisėta: kaimynas turi žemę, kurioje įsiterpęs kanalas valdiškas skiria tą kaimyno žemę į dvi dalis..ateina laiškas iš nžt, kad bus daromi geodeziniai..išsiaiškinam, kad tą kanalą nori užsisavinti visai kitas žmogus, kur neturi aplink žemės..tas kaimynas jokio kvietimo teikti prašymo tam kanaliukui išsipirkti ar nuomotis negavo...ar če kaimynas žioplas, ar tas kas į tą kanalą lenda- naglas, ar nzt - korumpuota? Raseinių rajone tai kiek žinau siunčiami laiškai su pasiųlymu išsinuomot ar išsipirkt valdišką žemę...jei atsisakai tai ima kas nori...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Jurgita pranešimas:

ten melioracijos nėra, taip tiesiog toks nevalytas kanalas..toks užžėlęs..

Kadangi daromi geodeziniai, tai neatmesčiau varianto, kad kažkas išvadą įkėlė į tą valdišką plotą, gal kažkam pasirodė įmanoma dirbama žeme paverst tą šamšalyną...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Jurgita pranešimas:

nu jo, susimatavo, kad ir niekas nepasirašė :(

Tam yra tvarkos ir istatymai. Aš pritariu labiau dabartinei tvarkai nors ne viskas idealu. Pagal senas tvarkas ir buvo bardakas - ribos neatžymimos , žemių plotai pakabinti ore ir t.t. geranoriškai nesusitarėm tai bizūnu sutvrkė. Jei jums netinka tai ką atžymėio matininkai, tam, kaip j;e rašo laiškuose, yrateisminis kelias. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , bebrynas pranešimas:

Tam yra tvarkos ir istatymai. Aš pritariu labiau dabartinei tvarkai nors ne viskas idealu. Pagal senas tvarkas ir buvo bardakas - ribos neatžymimos , žemių plotai pakabinti ore ir t.t. geranoriškai nesusitarėm tai bizūnu sutvrkė. Jei jums netinka tai ką atžymėio matininkai, tam, kaip j;e rašo laiškuose, yrateisminis kelias. 

Turėjau pavyzdį - prieš pusantrų metų buvo ilgalaikės nuomos projektas valstybinės žemės. Vieno gabalo nieks neėmė. Paėmiau, apleista , na bet. Kai jau buvo sumokėti pinigai ir pasiruošta matavimams bei pasirašytos sutartys, atbėgo žmogus- "kur lendu, čia dalis jo protėvių žemių ir t.t." Na, po užuominų suprato bent, kad nėr problemų, aš atsisakau, bet jis padengia mano išlaidas ir vakarienę :) 2019 metus pralaukiau, nei dirbau nei deklaravau - "stebuklas' , žmogelis iki šiol negrįžo... 28 metus dūrino valstybę , kaimynus.. metus ir mane. Dabar žemė sutvarkyta darbui ir viskas. 

Čia analogas su mūsų santykiais žemes braižant ir tipo bandymais susitarti ar pamaišyti nepasirašant.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Prieš 6 valandas, manttys pranešimas:

Vyruciai, o kaip galima operatyviai suzinoti, ar zeme buvo parduota laikantis pasiulyme minetos kainos? Nes kyla pagristu abejoniu del realios kainos :)

Toks jausmas kad visada tave kažkas bando apgauti ir dėl to nenuperki tos žemės. Jei pardavėjas su pirkėju susitaria abiem pusėm viskas tinka tai kokiu dar tau klausimu kyla? :D Visada nupirks  tas kuris pardavėjui pateiks geriausia pasiūlymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , caper pranešimas:

Toks jausmas kad visada tave kažkas bando apgauti ir dėl to nenuperki tos žemės. Jei pardavėjas su pirkėju susitaria abiem pusėm viskas tinka tai kokiu dar tau klausimu kyla? :D Visada nupirks  tas kuris pardavėjui pateiks geriausia pasiūlymą.

O tu dabar kazka pasakei konstruktyvaus, ar tik padavatkinai kaip boba? :)

dzipas i klausima labai paprastai atsake, aciu jam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...