Jump to content

Valdiškos Žemės Pirkimas


krucius

Recommended Posts

On 2021-12-13 at 22:49, voras pranešimas:

Nebesvaikit ir nemėtykit šitokių kaltinimų viešoj erdvėj, draugiškai patariu.

Ir kodėl??? Nžt nuėjus su pinigais viskas įmanoma padaryt. "Gerai" kai nori sužinot apie apleistas žemes norėdamas išsinuomot, bet kai ateina koks s v i t o j u s ir svetimais pinigais ateminėja dirbamas žemes iš kitų ūkių tai jau nebetoleruotina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš valandą, romualdassujeta pranešimas:

Gal kas žinot ar ilgalaikė žemės nuoma iš valstybės yra paveldima nuomuotojui mirus.

Jeigu esi to nuomuotojo sūnus,tai nuvazeves I nzt gali prašyti žemę kad perrašyti ant tawes,jei swetinas tai negausi kol nesukels i laisvą fondą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, nierkac pranešimas:

Jeigu esi to nuomuotojo sūnus,tai nuvazeves I nzt gali prašyti žemę kad perrašyti ant tawes,jei swetinas tai negausi kol nesukels i laisvą fondą 

Neklaidink,mirus nuomotojui,žemė ir kitas turtas yra perrašomas paveldėtojui 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, nierkac pranešimas:

Taip nes jau ir aš klausiau nzt,tai taip ir atsakė.

Bet jai esi sūnus ar dukra ar nepereina nuoma parašius prašima nzt kiek girdėjau tada negrysta į laisvą fondą tik sutartis perašoma ar ne taip

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip dar su ta tvarka pasikeituse savo kadastro vietovei būdavo nzt rasai prašymą dėl valstybinės nuomos kad nori, gauni pakvietimą į susirinkimą kaip pradeda projakta jai būna laisvas plotas isinuomuoji dar nzt klausiau jau viskas per elektroninį bet niekur nerandu į kur teikti ir per kur gal kas jau išsiaiškinę geriau naują tvarka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esat kas nors issipirkinejes taip vadinama isiterpusi valstybines zemes sklypa? Sklypas yra vidury lauku, maziau nei 3ha, kelio iki jo nera, todel atitinka isiterpusio sklypo savoka, bet jis tik viena krastine ribojasi su mano nuosavu, kitos trys krastines ribojasi su kitu asmenu skypais. As turiu to valstybinio nuoma. Idomu jei pateiksiu prasyma issipirkimui ar informuos aplinkinius kaimynus apie formuojama sklypa pardavimui, ar nebus taip kad jeigu ir kiti parasys kad nori pirkt ar neisdalins tos valstybines zemes visiems norintiems po dali?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , axe pranešimas:

Esat kas nors issipirkinejes taip vadinama isiterpusi valstybines zemes sklypa? Sklypas yra vidury lauku, maziau nei 3ha, kelio iki jo nera, todel atitinka isiterpusio sklypo savoka, bet jis tik viena krastine ribojasi su mano nuosavu, kitos trys krastines ribojasi su kitu asmenu skypais. As turiu to valstybinio nuoma. Idomu jei pateiksiu prasyma issipirkimui ar informuos aplinkinius kaimynus apie formuojama sklypa pardavimui, ar nebus taip kad jeigu ir kiti parasys kad nori pirkt ar neisdalins tos valstybines zemes visiems norintiems po dali?

kiek domėjausi taip ir bus, nebent kaimynai atsisakys, o jei ne, tai dalina pagal sklypo kraštines, kieno didesnės tas daugiau ir gaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Šalia mano kolūkinės fermos yra 50arų valdiškos žemės sklypas esu jį išsinuomavęs ilgalaike nuoma, ar yra kokių būdų ją iš valstybės nupirkt ar išmainyti į nuosavą kitoje vietoje šiais laikais? Sklypas privažiavimą turi, neįsiterpęs. Tikslas statyt sandelį joje būtų, plius sklype netgi tebėra priešgaisrinis tvenkinys (prūdas) skirtas tai fermai buvo. Gal kas kokių minčių ar jau neįmanoma misija?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
On 2024-01-30 at 23:58, belaruskis pranešimas:

Šalia mano kolūkinės fermos yra 50arų valdiškos žemės sklypas esu jį išsinuomavęs ilgalaike nuoma, ar yra kokių būdų ją iš valstybės nupirkt ar išmainyti į nuosavą kitoje vietoje šiais laikais? Sklypas privažiavimą turi, neįsiterpęs. Tikslas statyt sandelį joje būtų, plius sklype netgi tebėra priešgaisrinis tvenkinys (prūdas) skirtas tai fermai buvo. Gal kas kokių minčių ar jau neįmanoma misija?

Turi nupirkt visus privačius sklypus aplink tą valdišką sklypą, tada galiausiai galėsi ir įsigyt 0,5 ha valdišką iš valstybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit valstybinės žemės nuomos sutartį? Kaip dabar viskas vyksta, kaip kontaktiniu būdu neina pas juos bendrauti, viską siūsti el paštu?

Situacija: kitas ūkininkas nuomoja valstybinį sklypą, šalia to sklypo atsirado kitas valstybinis sklypas, tai jam pirmumas nuomos ar kas pirmas parašys prašymą?

Ir kaip nurodyti nžt tą sklypą, koordinatėm? Nes sklypas neturi jokio nr.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Juozukas pranešimas:

Gal kas turit valstybinės žemės nuomos sutartį? Kaip dabar viskas vyksta, kaip kontaktiniu būdu neina pas juos bendrauti, viską siūsti el paštu?

Situacija: kitas ūkininkas nuomoja valstybinį sklypą, šalia to sklypo atsirado kitas valstybinis sklypas, tai jam pirmumas nuomos ar kas pirmas parašys prašymą?

Ir kaip nurodyti nžt tą sklypą, koordinatėm? Nes sklypas neturi jokio nr.

Pirmumas kaimynui bus, net ir kai nuomojasi is valstybes tai rasyk nerases prasymu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Juozukas pranešimas:

Gal kas turit valstybinės žemės nuomos sutartį? Kaip dabar viskas vyksta, kaip kontaktiniu būdu neina pas juos bendrauti, viską siūsti el paštu?

Situacija: kitas ūkininkas nuomoja valstybinį sklypą, šalia to sklypo atsirado kitas valstybinis sklypas, tai jam pirmumas nuomos ar kas pirmas parašys prašymą?

Ir kaip nurodyti nžt tą sklypą, koordinatėm? Nes sklypas neturi jokio nr.

Kol jos neiskels i laisvą fondą,tol sunku su tuo issinuomavimu,galima gyvai nuvažiuoti bet tik KAUNAS ir Vilnius Prima žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 3 valandas, UK. POVILAS pranešimas:

Valstybine žemė, situacija tokia suprojektavo sklypus, padariau matavimus ir dabar nepasirašo nuomos kelių sklypų nes kažkokia dalis apaugusi krūmais vienas sklypas is 2,2 ha 30a kitas iš 5.8ha 1.3ha , gal kas jau buvote susidūrę ir kaip sprendėt tokia problema 

O tai kas gali nepasirašyti?jeigu tau suprojektavo nzt,paskui pats pasidarei į geodezinius,tada nzt tikrina ir perduoda registrų centrui jei viskas gerai važiuoji pas juos kaip išsikviečia,o tu ziurejai savo tuos sklypus?gal rašo kas blogai ir gal tie geodeziniai nepadarytų dar iki galo,man po 3 kartus iš naujo taisė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, nierkac pranešimas:

O tai kas gali nepasirašyti?jeigu tau suprojektavo nzt,paskui pats pasidarei į geodezinius,tada nzt tikrina ir perduoda registrų centrui jei viskas gerai važiuoji pas juos kaip išsikviečia,o tu ziurejai savo tuos sklypus?gal rašo kas blogai ir gal tie geodeziniai nepadarytų dar iki galo,man po 3 kartus iš naujo taisė...

Sklypai užregistruoti registru centre jau ir sutartį nuomos aš jau pasirašiau, nepasirašo nzt padalinio vadovė, nes nuo sausio kur apaugę medžiais nesudarineja ilgalaikės nuomos, tik projektavo ir matavo dar pernai, o nuo sausio jau pakeitė įstatymus, ir tik patys nzt sužinojo kovo mėn

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , UK. POVILAS pranešimas:

Sklypai užregistruoti registru centre jau ir sutartį nuomos aš jau pasirašiau, nepasirašo nzt padalinio vadovė, nes nuo sausio kur apaugę medžiais nesudarineja ilgalaikės nuomos, tik projektavo ir matavo dar pernai, o nuo sausio jau pakeitė įstatymus, ir tik patys nzt sužinojo kovo mėn

O tai gal kartais tą apaugusią žemę pavertė miško žeme ir dėl to viskas stoja?

 Nes nelabai rasi valstybinės žemės sklypų kurie nebūtų apžėlę nors kiek. Ir kokia viso to esmė, gal valstybė prieš nuomuodama sklypus juos sutvarkys? 😁

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...