Jump to content

Jurgita

Nariai
 • Pranešimai

  65
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Jurgita

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  kelmė

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiki...statausi fermą karvėm ir iškilo šiokių tokių neaiškumų..projektuotojas sako, kad fermos stogo spalva buvo pasirinkta pilka, bet aš noriu rudos dangos...ar priduodant fermą gali kasnors iš instancijų prisikabinti dėl pakeistos šiferio spalvos? Architektiniame projekte nematau niekur, kad būtų parašyta būtent pilka danga...projektuotojas yra ir fermos statytojas, tai jis man neleidžia keist spalvos, nes tipo kasnors prisikabins prie šito pakeitimo ir turėsim bėdų..gal kas žinot, ar tikrai tas spalvos pakeitimas galikažkam užkliūti?
 2. Šiandien jau net kuriant traktorių saugikliai perdega..tai išsikvietėm elektriką, žiūrėsim ką nustatys..
 3. Kabynos...saugiklius pakeitėm, bet vistiek tylu..į saugiklius kur ateina laidainet netrumpina..kaip suprantam iki saugiklių neateina elektra? tai kaži kodėl?
 4. Sveiki, gal kas galit patarti kas gali būti MTZ 952.5 traktoriui, kad sustojo ventiliatorius ir darbinis ir nebepasijungia..nei gyvos dvasios..kur ieškot bėdos?
 5. Jurgita

  Už kiek perkate žemę?

  mane praeitą savaitę tikrino NMA tai reikėjo visų nuomos sutarčių...
 6. Jurgita

  Galvijų ligos

  Mano ne vienai telyčiai yra buvę, bet vasaros metu..tai viena vet gydytoja liepė gydyti antibiotikais, ištraiškai tuos pūlius ar kas ten bėga,suleidi švirkštuką ir taip kokias 4d...bet 100 procentu bus tripapė jei pažeistas tik vienas ketvirtis..ir būtent kai pradeda tvinkti, tas nefunkcionuojantis ketvirtis būna didžiausias, kietas labai, bet po vedimo susitvarko...o priežastis viso to, bent jau mano atveju,sakė nuo vabzdžių įkandimo...ir jeigu jūsų telyčiai tame ketvirtyje vis dar kaupiasi pūliai tai turėsit vargo, nes vis reiks išmelšt tą bjaurybę, o jei neišmelžinėsit tai pratrūkinės tas ketvirtis kiek tik jam reikės ir kol išsivalys...
 7. Jurgita

  Angusų veislės galvijai

  Na vistiek teks parduoti, nes ne mėsinių kryptim ūkininkaujam...
 8. Jurgita

  Angusų veislės galvijai

  Aš tai bijau, kad tokios gali neprasivaikuoti
 9. Jurgita

  Angusų veislės galvijai

  Sveiki, turiu dvynukes angusų mišrūnes telyčikes ir nesuprantu ar normalu, kad jos dabar būdamos 16mėn sveria tik apie 400 - 450kg? mažos tikrai kaip liliputikės...į mėsą parduoti labai gaila, nes begalo malonūs gyvuliukai, o žmonės tikriausiai tokių mažikių nepirktų?
 10. Jurgita

  Galvijų ligos

  mano veršiukui tas pats šiemet buvo, augo kokius 4 mėn tas guzas, nagų nekišau prie jo...buvo užaugęs didelis kaip kumstis ir pats pratrūko, išsivalė ir kaip niekur nieko...
 11. Jurgita

  952.5

  Gal kas galit dar pagelbėt ir patart kame reikalas bielkiui 952.5...jungiant elektrinį darbinį saugikliai perdega..ir visada kuriant traktorių reikdavo įjungti pagreitintoją, o dabar kuriasi ant bet kokios padėties..Kur ieškoti gedimo?
 12. Jurgita

  952.5

  Ačiū Povilai, rado vyrai saugiklius
 13. Jurgita

  952.5

  ne iš Kajovikos pirktas traktorius, gal jie tik pas savus ir tevažiuoja. Iš tų kur pirkom, tai sako saugikliai traktoriaus priekyje bus sutrumpinę, bet, kad nerandam tų saugiklių. Gale yra, o priekyje ne.
 14. Jurgita

  952.5

  Sveiki, gal kas turit kokio gero elektriko rekvizitus? Mūsiškiui atsirado šioks toks gedimas ir manom, kad be elektriko nieko patys nepadarysim...neberodo tie skydeliai kur rodo abarotus ir neįsijungia darbinis.
 15. Jurgita

  Pieno kainos

  Už lapkričio pirmą dekadą gavau 19cnt už perskaičiuotą, apie700l/d...ar tik nereiks pradęti kriokti Duodu koperatyvui 'Pakražantė'
×
×
 • Create New...