Jump to content

Jūsų šuo


Kowboy

Recommended Posts

Turejom vilksunis pries daug metu svere apie 80kg buvo zveris totalus... mesos padek nenuviliosi, tevukas norejo sunukiu nes buvo tikrai puikus suo tai kale vos ne papjove... kaip sakant buvo nepaperkamas suo.... dabartiniai 3 dideli sunys yra misrunai sverys irgi nes mokinom siek tiek... ir visgi sena svajone tureti vokieciu avigani tai turim suniuka 3menesiu matosi kad energijos pilnas lupa lentas is voljero buda savo baigia nugriauti... drasko metaline tvora ir panasiai matosi labai judrus suniukas bus matyt kaip toliau bus bet jauciasi kad bus sargus nes jau loja piktai kartu su suaugusiai suniukais ir nakty nera bailus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 141
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sodyboje prie galviju irgi mastau apie "vokietuka" pries desimtmeti turejome ,laikeme uztvertame garde.Savaitgaliais gryze i kama vedziodavomes ,arba islesdavome pasibegioti.Taciau i garda vis pradejo nenoriai sugryzti,tiesiog ivaryti bydavo problema.Sunus ,buvo 12m ,bande lazdele lygtai ji pabarti,suo bande pulti sunu, ar griebti uz tos lazdeles.Kuo toliau tuo labiau tiesiog pradejome jo bijoti.Duodant jam maista motina garde uzpuole,sukandziojo rankas !! kame buvo priezastis ?? pasidomejus vokieciu aviganiais suzinojome jog reikia su jais bendrauti daug,o tai jie tampa agresyvus.Taciau kaip kaime sodyboje ji laikyti laisveje,neuzdaryta ?? reikalingas suo sodyboje .Kas ,butent is ukininku , galite patarti is praktikos ,is anksto dekoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejom vilksunis pries daug metu svere apie 80kg buvo zveris totalus... mesos padek nenuviliosi, tevukas norejo sunukiu nes buvo tikrai puikus suo tai kale vos ne papjove... kaip sakant buvo nepaperkamas suo.... dabartiniai 3 dideli sunys yra misrunai sverys irgi nes mokinom siek tiek... ir visgi sena svajone tureti vokieciu avigani tai turim suniuka 3menesiu matosi kad energijos pilnas lupa lentas is voljero buda savo baigia nugriauti... drasko metaline tvora ir panasiai matosi labai judrus suniukas bus matyt kaip toliau bus bet jauciasi kad bus sargus nes jau loja piktai kartu su suaugusiai suniukais ir nakty nera bailus

Na,kam kokio šuns reikia... Šiaip čia aprašyta nestabilios psichikos,agresyvūs šunys. Kame gerumas tokį augint,jeigu rizikuoji pats būt apdraskytas arba ištrūkęs gali svetimą žmogų,vaiką sunkiai sužalot... Apie tai reiktų stipriai susimąstyt.

Auginom ir mes vokietį kažkada.Teko šiek tiek apie juos domėtis.Jiems reikia daug fizinio krūvio,leisti išsibėgioti.Vokiečių aviganiams ne tai,kad reikia daug bendravimo,o reikia mokėt juos pastatyt į vietą.Nes patinai ypatingai siekia tapt gaujos vadu,konkuruoja dėl valdžios su kiekvienu šeimos nariu.O jeigu dar pasitaikys koks nestabilios psichikos...Šiuos šunis geriau auginti tiems,kurie šiek tiek nusimano apie dresūrą,nes kitaip jie gali tapt per daug pavojingais.Su mūsiškiu panašiai ir buvo ,iš pradžių džiaugėmės,kad sargus,protingas,supranta ir vykdo daug visokių komandų,bet neužilgo jau buvo bėda su juo.Iš šeimos klausydavo tik dviejų žmonių,kitiems geriau buvo su juo nesipykt.Jeigu iš pradžių gyvulius gražiai padėdavo sugint,tai paskui jau griebdavo kąst,ypač veršiukus puldavo. Paskui pas kiaules į gardą įšokęs buvo,kol sugavom į kumpius kaip įsisegė,atplėšė gabalus mėsos :icon-eek: Paskui jau negalėdavom jo paleist pabėgiot,tik išsivesdavau ant pavadėlio arba kur nors viduryje laukų,kur nesimatydavo nei gyvos dvasios. Aišku,čia ne taisyklė ir nesakau,kad visi jie tokie,jeigu pasitaikys šuo su tikrai stabilia psichika nebus tokios bėdos su juo.Bet nežinai,ant kokio užtaikysi,ypač kai dabar daug jų kaip minėjau yra linkę į agresiją.Jeigu rinksiesi piktą,sargų šuniuką ar norėsi jį tokiu padaryt,rizikuoji kad po to su juo nesusitvarkysi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš rinkčiausi Berno zenenhundą.Įspūdingas dydis ir visa išvaizda,būtų tikra sodybos puošmena.Apibūdinimas atitinka Kowboy reikalavimus- gerai saugo teritoriją,bet neagresyvūs,buvo naudojami ganyt gyvulius ir šiaip daug kur tinkami (buvo auginami kaip pieno ūkio šunys :D ). Geriau jaučiasi gyvendami lauke nei kambaryje.

http://www.bernozenenhundas.lt/apie-ber ... undus.html

šitie tai fainuoliai iš visko sprendžiant, gaila, tik kad nesame nusiteikę 1500-2500 pakloti už šuniuką... bet jie fainuoliai ir suaugę gana įspūdingi, -jau pasidomėjau...:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turejom vilksunis pries daug metu svere apie 80kg buvo zveris totalus... mesos padek nenuviliosi, tevukas norejo sunukiu nes buvo tikrai puikus suo tai kale vos ne papjove... kaip sakant buvo nepaperkamas suo.... dabartiniai 3 dideli sunys yra misrunai sverys irgi nes mokinom siek tiek... ir visgi sena svajone tureti vokieciu avigani tai turim suniuka 3menesiu matosi kad energijos pilnas lupa lentas is voljero buda savo baigia nugriauti... drasko metaline tvora ir panasiai matosi labai judrus suniukas bus matyt kaip toliau bus bet jauciasi kad bus sargus nes jau loja piktai kartu su suaugusiai suniukais ir nakty nera bailus

Na,kam kokio šuns reikia... Šiaip čia aprašyta nestabilios psichikos,agresyvūs šunys. Kame gerumas tokį augint,jeigu rizikuoji pats būt apdraskytas arba ištrūkęs gali svetimą žmogų,vaiką sunkiai sužalot... Apie tai reiktų stipriai susimąstyt.

Auginom ir mes vokietį kažkada.Teko šiek tiek apie juos domėtis.Jiems reikia daug fizinio krūvio,leisti išsibėgioti.Vokiečių aviganiams ne tai,kad reikia daug bendravimo,o reikia mokėt juos pastatyt į vietą.Nes patinai ypatingai siekia tapt gaujos vadu,konkuruoja dėl valdžios su kiekvienu šeimos nariu.O jeigu dar pasitaikys koks nestabilios psichikos...Šiuos šunis geriau auginti tiems,kurie šiek tiek nusimano apie dresūrą,nes kitaip jie gali tapt per daug pavojingais.Su mūsiškiu panašiai ir buvo ,iš pradžių džiaugėmės,kad sargus,protingas,supranta ir vykdo daug visokių komandų,bet neužilgo jau buvo bėda su juo.Iš šeimos klausydavo tik dviejų žmonių,kitiems geriau buvo su juo nesipykt.Jeigu iš pradžių gyvulius gražiai padėdavo sugint,tai paskui jau griebdavo kąst,ypač veršiukus puldavo. Paskui pas kiaules į gardą įšokęs buvo,kol sugavom į kumpius kaip įsisegė,atplėšė gabalus mėsos :icon-eek: Paskui jau negalėdavom jo paleist pabėgiot,tik išsivesdavau ant pavadėlio arba kur nors viduryje laukų,kur nesimatydavo nei gyvos dvasios. Aišku,čia ne taisyklė ir nesakau,kad visi jie tokie,jeigu pasitaikys šuo su tikrai stabilia psichika nebus tokios bėdos su juo.Bet nežinai,ant kokio užtaikysi,ypač kai dabar daug jų kaip minėjau yra linkę į agresiją.Jeigu rinksiesi piktą,sargų šuniuką ar norėsi jį tokiu padaryt,rizikuoji kad po to su juo nesusitvarkysi.

Man reikia tokio suns kuris puikiai sutartu su visais seimos nariais bet kartu butu negailestingas pasaliniams.... kolkas visi tokie pas mane dabar ir laksto, bus matyt ka tas vokietukas parodys gero.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyti, mano vaikuciai :D man pats geriausias yra mano suo, saugo mane nuo bernu, loja kada reikia (ismoko sulaukus 2 metu :D) nuobodziaut neleidzia niekad...o del sargumo ukyje, tai ner ko ten pirkinet uz nesveikas sumas sunu, vokietukai, kaukazo aviganiai, ir lietuvos lenciuginiai :) aisku uz pirmas dvi veisles maziausiai1000 paklosit. o lenciuginiai pakankamai protingi, lengvai auklejami ir nerealiai sargus.

beje jei kam reiks Pakruojo dvaro kilminguju lenciuginiu veisles suniuku, kreipkites, po dvieju menesiu laukiam vados :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyti, mano vaikuciai :D man pats geriausias yra mano suo, saugo mane nuo bernu, loja kada reikia (ismoko sulaukus 2 metu :D) nuobodziaut neleidzia niekad...o del sargumo ukyje, tai ner ko ten pirkinet uz nesveikas sumas sunu, vokietukai, kaukazo aviganiai, ir lietuvos lenciuginiai :) aisku uz pirmas dvi veisles maziausiai1000 paklosit. o lenciuginiai pakankamai protingi, lengvai auklejami ir nerealiai sargus.

beje jei kam reiks Pakruojo dvaro kilminguju lenciuginiu veisles suniuku, kreipkites, po dvieju menesiu laukiam vados :D

Kad nuo bernu saugo,tai nekas :icon-eek: ... :icon-wink::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyti, mano vaikuciai :D man pats geriausias yra mano suo, saugo mane nuo bernu, loja kada reikia (ismoko sulaukus 2 metu :D) nuobodziaut neleidzia niekad...o del sargumo ukyje, tai ner ko ten pirkinet uz nesveikas sumas sunu, vokietukai, kaukazo aviganiai, ir lietuvos lenciuginiai :) aisku uz pirmas dvi veisles maziausiai1000 paklosit. o lenciuginiai pakankamai protingi, lengvai auklejami ir nerealiai sargus.

beje jei kam reiks Pakruojo dvaro kilminguju lenciuginiu veisles suniuku, kreipkites, po dvieju menesiu laukiam vados :D

Va ir išsamiai bei pagrįstai išdėstyta.... Taip kad manau ieškosiu -Lietuvos lenciūginio kiemterjero avigalvio kilmingojo kiemšikio....:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tris dienas ir pas mane padaugejo sargybiniu pulkas.Turiu dvi kalytes ir keturis patinelius. Motina - pietu rusijos avigane, tevas-senbernaro ir labradoro misrunas. Tevai protingi, sargūs ir gudrūs. Jei ka sudomino prasome kreiptis. Suniukus dovanosiu. Ranka nepakilo nudaigoti.

O stai ir foto :D

http://ignasz.skelbiu.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries tris dienas ir pas mane padaugejo sargybiniu pulkas.Turiu dvi kalytes ir keturis patinelius. Motina - pietu rusijos avigane, tevas-senbernaro ir labradoro misrunas. Tevai protingi, sargūs ir gudrūs. Jei ka sudomino prasome kreiptis. Suniukus dovanosiu. Ranka nepakilo nudaigoti.

Jei nesunku,įmesk šuniukų foto,tikrai idomu pažiūrėti kaip jie atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyti, mano vaikuciai :D man pats geriausias yra mano suo, saugo mane nuo bernu, loja kada reikia (ismoko sulaukus 2 metu :D) nuobodziaut neleidzia niekad...o del sargumo ukyje, tai ner ko ten pirkinet uz nesveikas sumas sunu, vokietukai, kaukazo aviganiai, ir lietuvos lenciuginiai :) aisku uz pirmas dvi veisles maziausiai1000 paklosit. o lenciuginiai pakankamai protingi, lengvai auklejami ir nerealiai sargus.

beje jei kam reiks Pakruojo dvaro kilminguju lenciuginiu veisles suniuku, kreipkites, po dvieju menesiu laukiam vados :D

Va ir išsamiai bei pagrįstai išdėstyta.... Taip kad manau ieškosiu -Lietuvos lenciūginio kiemterjero avigalvio kilmingojo kiemšikio....:D

Kaip sekasi keturkojo paieskos, ar issirinkai ka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šeip aš sunų nebijau, su jais sutariu ir sugyvenu, net uošvio terjieras prieš mane svao uodegos likučius vizgina, bet pas savo tėvą į kiemą bijau užeiti, pas jį tie mažiukai lenciūginiai, bet tokie aršūs, kad siaubas, praeitą savaitę į blauzdą įsegė (tai buvo antras kartas mano gyvenimę, kai šuo įkando)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turim du lenciuginius tiksliau voljerinius :D ir stafodšyro terjerą , nors šunytis meilus kaip katinas , bet su bloga reputacija :eusa-shhh: visi baisiai bijo , jis niekam nėra įkandęs ( išskyrus suplėšytus katinus) , myli gyvulius , ir neleidžia svetimiems išlipti iš mašinos ,tiesiog prieina prie durelių sėdi ir žiūri . Aišku jis nakvoja kambary , bet aplinkiniai žinodami apie jį ir dar paklausę naujienas per televizorių lenkia mūsų kiemą iš tolo . Jei :lol: nori ateit pirma skambina .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...