Jump to content

Galios matavimo stendas


Recommended Posts

turėtu atsirasti vienas šiemet, bet jie matuoja galią ant kardano o ne ant kablio. Taigi traukos neišmatuosi. Iš kitos pusės manau, kad prie vardinių sūkių jis pasieks vardinią galią prie mažesnių sūkių gausi max galia kaip ir nurodyta gal netgi didesnę, įdomiausia kas vyksta likusioje charakteristikos dalyje. Beje jei pirkai pagal max galią tai nėr ko stebėtis, kad netraukia padargo kuriam reikiatokio pat dydžio vardinės galios ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turėtu atsirasti vienas šiemet, bet jie matuoja galią ant kardano o ne ant kablio. Taigi traukos neišmatuosi. Iš kitos pusės manau, kad prie vardinių sūkių jis pasieks vardinią galią prie mažesnių sūkių gausi max galia kaip ir nurodyta gal netgi didesnę, įdomiausia kas vyksta likusioje charakteristikos dalyje. Beje jei pirkai pagal max galią tai nėr ko stebėtis, kad netraukia padargo kuriam reikiatokio pat dydžio vardinės galios ;)

Kaip tik jis traukia padargus ne pagal savo galią, ta prasme daug mažesnius. Tarkim traukia lėkštes Vaderstad carrier 420. Greitis būna 9 - 10 km/ha. Kai užkabinu ant John Deere 7530 greitis būna 11 - 12 km/ha, nors galios kurkas mažiau .... ar tai normalu ??? Beje, ir kuro kiekis 7930 dvigubai didesnis ... o galios vistiek nėra. :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau pasidomėti ar Lietuvoje yra nors 1 traktorių galios matavimo stendas. Esu labai nusivylęs savo John Deere 7930 (visiškai netraukia). Tai būtų į domu sužinoti, kiek jis ten ištikro turi tų arkliukų ... dar kol garantinis traktorius. :icon-question::icon-question::icon-question:

O dojus neturi?

Kalbėjau pernai metais su vadybininku apie tai, bet jis tik numykė kažką ir tiek. Šiemet reiks labiau užimt šitą reikalą ... Kai pirkom, specialiai klausiau ar labai skirsis 7930 ir 7530 trauka. O jis tai žinoma, nesulyginami dalykai ... o gavosi, kad tarkim traukiant tą pačią puspriekabę 20 t grūdų net į mažiausią kalniuką dūsta, reikia net bėgį perjungt, kai tuo tarpu 7530 net apsukos nei biškio nenukrenta ... nei knopkės nereikia spustelt ... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va dar viena tema apie JD. Ar cia yra tokiu galvociu kad kas paaiskintu apie ta JD glušuma ir ta besaiky kuro valgyma, paskaiciau tai matau kad cia ne man vienam taip yra su JD, bet vistiek kas turi siuos traktorius giria, kad ir netraukia, nesikuria ir t.t., jau per daug isgirti ir isreklamuoti, gal nesedeje kituose traktoriuose ir nejaute kaip traukia ir kura valgo su analogiskomis AG.

bet pvz. man tikrai butu ydomu prasukt savo JD su stendu, kad ir per darbiny velena ir paziuret kuro suvartojima. P.S. atsiprasau tų gal kas manes nesupras......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va dar viena tema apie JD. Ar cia yra tokiu galvociu kad kas paaiskintu apie ta JD glušuma ir ta besaiky kuro valgyma, paskaiciau tai matau kad cia ne man vienam taip yra su JD, bet vistiek kas turi siuos traktorius giria, kad ir netraukia, nesikuria ir t.t., jau per daug isgirti ir isreklamuoti, gal nesedeje kituose traktoriuose ir nejaute kaip traukia ir kura valgo su analogiskomis AG.

bet pvz. man tikrai butu ydomu prasukt savo JD su stendu, kad ir per darbiny velena ir paziuret kuro suvartojima. P.S. atsiprasau tų gal kas manes nesupras......

Ne sakau, kad visi JD labai blogi, Pavyzdžiui turim 2 traktorius 7530. Tai mes jais labai patenkinti. Ir galios žiauriai daug, gera trauka, kuras ne taip baisiai valgomas, minkštas ir malonus traktoriukas. O vat tas 7930 - tai pragaras . Sakiau sekančią savaitę laužiu dojų. Vienas žmogus pasakojo, kad jam irgi buvo atbukęs 7930. Bet kai po 500 ar po 1000 moto valandų perreguliavo vožtuvus, - tai ir trauka atsirado ir kuro ne betiek rijo. Sakau, gal ir mano tam balvonui kažkas panašaus yra ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va dar viena tema apie JD. Ar cia yra tokiu galvociu kad kas paaiskintu apie ta JD glušuma ir ta besaiky kuro valgyma, paskaiciau tai matau kad cia ne man vienam taip yra su JD, bet vistiek kas turi siuos traktorius giria, kad ir netraukia, nesikuria ir t.t., jau per daug isgirti ir isreklamuoti, gal nesedeje kituose traktoriuose ir nejaute kaip traukia ir kura valgo su analogiskomis AG.

bet pvz. man tikrai butu ydomu prasukt savo JD su stendu, kad ir per darbiny velena ir paziuret kuro suvartojima. P.S. atsiprasau tų gal kas manes nesupras......

Ne sakau, kad visi JD labai blogi, Pavyzdžiui turim 2 traktorius 7530. Tai mes jais labai patenkinti. Ir galios žiauriai daug, gera trauka, kuras ne taip baisiai valgomas, minkštas ir malonus traktoriukas. O vat tas 7930 - tai pragaras . Sakiau sekančią savaitę laužiu dojų. Vienas žmogus pasakojo, kad jam irgi buvo atbukęs 7930. Bet kai po 500 ar po 1000 moto valandų perreguliavo vožtuvus, - tai ir trauka atsirado ir kuro ne betiek rijo. Sakau, gal ir mano tam balvonui kažkas panašaus yra ....

Kai lietuvaičių požiūris į traktorius kaip į F1 bolidus, tai gal sakau kokias gamyklines "cielkas" į juos montuoti pradėjo, kaip anksčiau į IŽ motociklus. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kaip jums tie jd netrakia ir daug valgo galt ta **30 serija visa serija yra nevykus bet vat galiu lygintis su case 110ag ir jd 110ag tas pats plugas, kuro sanaudos identiskos, trauka vienoda, tik gal case kabina kazkiek sustriau atrodo bet ne apie tai kalba :D vis traktoriai panasiai valgo 1-3ltr skirtumu :) tik va nėra teke fendo ir mf palyginit :icon-cool: nėra pas mus kaime tokiu traktoriu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...