Jump to content

Pieno kainos


Pofke

Recommended Posts

https://www.manoukis.lt/naujienos/nuomone/pieno-supirkimo-kainas-mazina-ne-pandemija

 

"Nors pieno perdirbėjai daug kalbėjo apie tai, kad supirkimo kaina krenta dėl pandemijos sukelto vartojimo sumažėjimo pasaulio rinkose, „EU milk market observatory“ pateikti duomenys rodo atvirkščiai: ten, kur didžiausias pandemijos protrūkis (Italija, Vokietija, Ispanija), pieno supirkimo kainos pastaraisiais mėnesiais nesumažėjo nė centu."
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila kad ta kooperacija dažnai viena koja, pirmiausia juos ir baudzia, butų idomu išgirsti kuria koperatyvas palaiko kainas( neskaitant ekologiško pieno) ką dabar pienaslt daro? Ar tai yra jų strategija ? Nzn tiksliai ar nariams mažino ar ne. Per tiekėjams lyg kainas mušė, tai viliojo viliojo klientus ir bam kainas kaip ir kiti nu smaugė, nzn kažkaip nesitikėjau  to...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, unia pranešimas:

Nemanau kad pienaslt nemažina visi tikėjos kad jis bus pavyzdys ,bet negirdėjau kad va visi mažina o pienaslt didina.juk rėkė kad gamins paklausiausius produktus

Gana jot ant to pienaslt... 200 ukininku turi Lietuva issnest, juokdariai nestojat tai nieko ir nesigauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Moderatoriau kodėl ištrynei prieš 2 val. parašytą postą kuriame rašoma,kad pienas lt šūdas? tai ką gryžtam į cenzūros laikus kada buvo viena tiesa,ar nebūsi koks stribvaikis? Amerikoje kur yra tikra demokratija gali atsistojęs prieš baltuosius rūmus šaukti,kad prezidentas yra šūdas ir nieko tau už tai nebus.O tu save įsivaizduoji dideliu viršininku,nors esi tik didelis ŠŪDO gabalas,žinok suski aš ant tavęs dėjau skersą ir išilgą,taip pat dėjau ant to sušikto forumo.Kartoju tau,kad gali toliau trinti mano postus,ką ne kartą padarei,gali mane blokuoti,kiek norėsiu tiek atgal prisijungsiu,per skystos tavo blauzdos komunistų išpera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Artojus pranešimas:

Moderatoriau kodėl ištrynei prieš 2 val. parašytą postą kuriame rašoma,kad pienas lt šūdas? tai ką gryžtam į cenzūros laikus kada buvo viena tiesa,ar nebūsi koks stribvaikis? Amerikoje kur yra tikra demokratija gali atsistojęs prieš baltuosius rūmus šaukti,kad prezidentas yra šūdas ir nieko tau už tai nebus.O tu save įsivaizduoji dideliu viršininku,nors esi tik didelis ŠŪDO gabalas,žinok suski aš ant tavęs dėjau skersą ir išilgą,taip pat dėjau ant to sušikto forumo.Kartoju tau,kad gali toliau trinti mano postus,ką ne kartą padarei,gali mane blokuoti,kiek norėsiu tiek atgal prisijungsiu,per skystos tavo blauzdos komunistų išpera.

Taip tikrai  is posto matosi, kad tikrai esi "sudo gabals" postai del izeidzianciu komentaru neveltui trinami:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Taip tikrai  is posto matosi, kad tikrai esi "sudo gabals" postai del izeidzianciu komentaru neveltui trinami:)

Tu mane gali vadint kaip nori,man nuo to nei šilta ,nei šalta,aš nesu toks įžeidus kaip kiti.Pagal mane žmogui negalima daryt žalos,o pliurpti galima ką nori nes nuo to niekas nesikeičia,žinoma negalima skelbt tikrovės neatitinkančių pramanų,nes nuo to gali atsirast pasekmės.Nors skelbiamės,kad esam demokratinė šalis,bet iki to mums dar toli.Pasakyk koks ir kieno įžeidimas buvo širyt kai forumietis parašė,kad pienas lt yra šūdas?Tegu jis turi savo nuomonę,kam reikia trint?gal žodis šūdas negražus,gal reikėjo rašyt išmata? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai vienas forumietis parašė man asmeninę žinutę,kad parašiau tiesą,nes šiame forume seniai yra diktatūra.Teko asmeniškai kalbėtis su kolegomis ūkininkais kurie pasakė tą patį,jie sakė,kad nebesidomi forumu,nes jei nesutinki su IŠRINKTŲJŲ nuomone,esi tada diskriminuojamas.Jie dalyvauja kituose forumuose,nes šis yra tikras šššššššššššššššššššššššššššš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Sarunce1 pranešimas:

Gana jot ant to pienaslt... 200 ukininku turi Lietuva issnest, juokdariai nestojat tai nieko ir nesigauna.

Gerai visi įstojam .ir kur tą pieną dės visą pienaslt..kokia ten vienybė ir teisybė jei turi irgi 10 pieno supirkimo kainų variantų.pagal kiekį tai ką negali visiem vienodą mokėt.turi būti pavyzdys kaip turi būti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tiesiog galetu bent kiek palaikyti ta kaina aukščiau, To pilnai pakaktų, juo labiau kad viruausybe dengs nuostolius. Tai šitoje situacijoje tereikia parodyti kad kazkas moka tinkama kaina ir kitiems neliks nieko kito. Na lūkesčiai truputi kitokie buvo matyt visu tiek pačiu nariu tiek visuomenės ir politiku, ir koperatyvo įkūrimas buvo visdelto su aiškia mintimi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , kestoxs pranešimas:

Na tiesiog galetu bent kiek palaikyti ta kaina aukščiau, To pilnai pakaktų, juo labiau kad viruausybe dengs nuostolius. Tai šitoje situacijoje tereikia parodyti kad kazkas moka tinkama kaina ir kitiems neliks nieko kito. Na lūkesčiai truputi kitokie buvo matyt visu tiek pačiu nariu tiek visuomenės ir politiku, ir koperatyvo įkūrimas buvo visdelto su aiškia mintimi...

Mintis buvo, kad visi vieningai stos ir turesim kieki, nes tai musu gamykla. Bande pradzioj pienaslt kaina pakelt kai tik atsidare, atejo nauju nariu atrode viskas uzsisuks . Kur tau perdirbejai lasiniu daugiau prisiaugine pasiule kainas aukstesnes negu rinkos ir visi issilakste, gamykla vos ne subankrotinom. Isbuozinta liaudis, matymo i prieki nulis, todel turim ka turim...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Prieš 3 valandas, unia pranešimas:

Gerai visi įstojam .ir kur tą pieną dės visą pienaslt..kokia ten vienybė ir teisybė jei turi irgi 10 pieno supirkimo kainų variantų.pagal kiekį tai ką negali visiem vienodą mokėt.turi būti pavyzdys kaip turi būti.

Turbut supranti kad negali kaina buti vienoda. Kaina gali buti uz baltymo ir riebalo procentini punkta vienoda, taciau yra skirtumas i gamykla piena parsivezti is Mazeikiu ar surinkti pakaunej, skirtumas kai renki kas antra diena arba tas kiekis uzima sekcija, o ne 500 litru, skirtumas kai tau reikia produktui baltymo kuo daugiau, taciau visi seria taip kad butu riebalu nes jie kelia perskaiciavimo koeficenta ir t.t.t. Taciau tikrai taip - negali buti sluoksniuojama tik pagal kieki neatsizvelgiant is kurio tasko tas kiekis gabenamas. Velgi jeigu sustotu bent 30 proc. Lietuvos pieno i kooperatyva trumpuoju laiku butu sunkiau, bet manau po puses metu darbo issilygintu srautai ir pardavimai. Beje kai kuresi kooperatyvas daugelis lauke kol jis isikurs kol pienas bus atimtas is perdirbeju ir parduodamas kitur ir tas laukimas buvo - tipo koziris "derybose" su vietiniu supirkeju - nemokes daugiau "pagasdinsiu" kad stosiu i kooperatyva. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau iki galo tu niuanceliu, bet pirma, nariu yra lyg ir pakankamai. Antra ar nėra taip kad nauju nariu jau nebepriima, buvo kažkada duotas laikas įstoti ir nepamenu ar nepasibaigė. Trečia pastaruosius metus buvo aktyvus kainų kėlimas iš pienaslt ir pieno pirkimas iš ūkiu kurie netapdavo nariais( niekas tam neprieštaravo gerai buvo visiem). 

Patikslinkite ar tikrai yra vis dar galimybe tapti nariu, ir ar tikrai nariams nebuvo mažinama kaina( nes girdėjau kalbas kad buvo mažinama) 

Jei kooperatyvas mažina reiškiasi jis niekuom nekitoks, ir reiketu ji Laikyti kaip tipinį perdirbėja.

Nesate įsigilinę į mano kalba, vyriausybė davė 120 mln nuostoliams pasidengti, ką galetu kooperatyvas ir daryti jei turi nuostolių, nemažindamas kainos, ko gero to pilnai užtektų situacijai pakeisti, o gal dar ir pieno kiekį pasididintu jei jo labai trūksta... 

Nežinau gal aš kažko nežinau, bet kolkas atrodo nekaip...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...