Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Pirma nelabai noriu išsiplėsti plačiau ta tema nes vistiek busiu užmėtitas akmenimis.

Antra ne viskas tinka vienodai kiekvienam plius tikrai šiai dienai dar ir vegetacijos atsinaujinimas skiriasi.

Trečia kiekvienas turim savo supratima apie tam tikrus procesus.

Ketvirta paskutinis žmogus kur viska jau spėjo padaryti klausimas ar dar planuoja trešima bamblėjimo tarpsnyje tada kada suvalgo daugiausiai augalas azoto ar paskutinio lapo tarpsnyje tada kada kokybei reikia ir kiek jis dar planuoja išberti azoto aplamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo dešimt tonu dar devynios liko.Skaičiuoji kiek neprikulsi.

Drapox jusu nuomone kokiame dabar augimo tarpsnyje yra kvieciai pas jus.

Pas mane kietoji branda su stipriais tikrosios brandos požymiais pereinančiais į progresuojantį senėjimą. :icon-mrgreen:

Kviečiuose 22-23 BBCH.

Dėl kompleksinių manau ginčų nekyla. Dėl azoto, kaip ir minėjau reiktų su saiku, nes krumyjimuisi tereikia N tik apie 17 proc. Tai čia apie 100 kg AN. Aš daviau daugiau nes pas mane stabilizuotas AN, todėl tirpimas manau bus negreitas ir liks dalis N bamblėjimui. Tikrai nesakau kad viską padariau teisingai, nes niekas to optimumo nežino. Tolimesnės sąlygos parodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kietoji branda su stipriais tikrosios brandos požymiais pereinančiais į progresuojantį senėjimą. :icon-mrgreen:

Kviečiuose 22-23 BBCH.

Tai gaunasi kad krumijimosi vidurys yra. Keista pas mane tik tik pradžia šio proceso.reiks paskubėti su trešimu kad kitus pasivyčiau.tik kažkaip nesimato kad chebra su cikoceliais lakstytu.Juk jau pats laikas butu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kietoji branda su stipriais tikrosios brandos požymiais pereinančiais į progresuojantį senėjimą. :icon-mrgreen:

Kviečiuose 22-23 BBCH.

Dėl kompleksinių manau ginčų nekyla. Dėl azoto, kaip ir minėjau reiktų su saiku, nes krumyjimuisi tereikia N tik apie 17 proc. Tai čia apie 100 kg AN. Aš daviau daugiau nes pas mane stabilizuotas AN, todėl tirpimas manau bus negreitas ir liks dalis N bamblėjimui. Tikrai nesakau kad viską padariau teisingai, nes niekas to optimumo nežino. Tolimesnės sąlygos parodys.

Stabilizuotas gal galima placiau? NP33-3 is Uralchem, ar Agroprimum N46?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gaunasi kad krumijimosi vidurys yra. Keista pas mane tik tik pradžia šio proceso.reiks paskubėti su trešimu kad kitus pasivyčiau.tik kažkaip nesimato kad chebra su cikoceliais lakstytu.Juk jau pats laikas butu.

Skaitom instrukcijas ir neprisigalvojam keistų auginimo technologijų:

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/20141027_cycocel_750_ghs_etikete.pdf

Pagal tokias prognozuojamas orų sąlygas tinkamas naudojimo laikas bus ko gero už poros savaičių, gal ir dar vėliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma nelabai noriu išsiplėsti plačiau ta tema nes vistiek busiu užmėtitas akmenimis.

Antra ne viskas tinka vienodai kiekvienam plius tikrai šiai dienai dar ir vegetacijos atsinaujinimas skiriasi.

Trečia kiekvienas turim savo supratima apie tam tikrus procesus.

Ketvirta paskutinis žmogus kur viska jau spėjo padaryti klausimas ar dar planuoja trešima bamblėjimo tarpsnyje tada kada suvalgo daugiausiai augalas azoto ar paskutinio lapo tarpsnyje tada kada kokybei reikia ir kiek jis dar planuoja išberti azoto aplamai.

Manau tai buvo pagrindinis tresimas, o ne ant susalusios zemes. Kaip zinia sis pavasaris kitoks. Ir isalo gylis. Bus dar bus salietros 190kg, nutikomplex 3kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skaitom instrukcijas ir neprisigalvojam keistų auginimo technologijų:

http://www.vatzum.lt/uploads/documents/20141027_cycocel_750_ghs_etikete.pdf

Pagal tokias prognozuojamas orų sąlygas tinkamas naudojimo laikas bus ko gero už poros savaičių, gal ir dar vėliau.

Kaip ir kolkas gera linkme viskas klostosi:

Salietra, truputi lietucio, sulfatas, truputi lietucio. O su cycoceliu ir ivaziuosim kaip minejai po poros savaiciu, kai nustos lyt ir nubrinks. Pats tas bus viskas tik pagal laika ir gera linkme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

visada buvau gan skeptiskas ankstyviems tresimams bet siemet pats pavariau kaip reikiant, ir dbr jau gailiuosi, kad nesugebejau atsispirt sauletoms dienoms ir netrest... Netikejau kad bus tiek krituliu, maniau kaip daznai buna daug zada o nieko nebuna...

Esme kad patresiau kovo pradzioj 200 kg penkioliktuko su 10 sieros ir maniau pradziai uzteks, idomu kaip manot per kiek laiko saltoje zemeje amidini N realiai pradeda valgyt augalai, as manau kad po kokiu 3 sav ir supratau kad javai dar badauja, nors vegetacija pilnai, saknu sistema didele ir gyva... Tad treciadieni dar pralekiau su 220 kg 33-3 AN. cia ta stabilizuota tai manau tik marketingas, tad jauciu kad realiai koks 100kg AN nueis per zemai ir augalai nespes suvartoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...