Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Truputi netaip suformulavau klausima, kuri pirma bert salietra ar sulfata? Ir po kiek beriat?

 

Kokias butent amino rugstis naudojat ir kokiais kiekiais?

Yra keleta lauku zieminiu slabnesniu, galvojom siemet naudoti Raykat Start. Bet siandien buvom seminare tai pristate toki preparata FLORONE. Rašoma kad atlieka ir augimo reguliatoriaus funkcijas bei papildytas aminorugstim. Ziuresim kokia kaina pasiulys. Siaip pernai pirma kart bandem purksti bulvem RaykatGrowth. Buvom labai nustebe, saknu sistema ir lapija buvo kaip po stebuklingo vandenelio :). Tad siemet bandom ir ant javu, ypac vasariniams taikysim jei sausa ir karsta bus.

P.s. laukai nederlingi priesmelis, tokie skatinimai del to labai macyja manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasitikslink agal mane florone daugiau daržininkam skirtas produktas.raykat startas labiau tinka pirmam trešimui per lapus.Bet isprincipo geriau už tuos pinigus sulfato išsitirpink ir neblogiau bus.

Bandem dali avizu lauko nupurkst su FLORONE. Skirtumo nepastebeta. Aukstis kaip ir nepurkstu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandem dali avizu lauko nupurkst su FLORONE. Skirtumo nepastebeta. Aukstis kaip ir nepurkstu.

 

Bandem dali avizu lauko nupurkst su FLORONE. Skirtumo nepastebeta. Aukstis kaip ir nepurkstu.

As ir pernai  kvietrugiam bandziau naudoti, kaip augimo reguliatoriu tai jokio skirtumo nemaciau, kur purksta o kur ne, nes vienas tech, palikau nepurkstas . Geriau tuos lt, dabar jau eurus pasilikt sau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi netaip suformulavau klausima, kuri pirma bert salietra ar sulfata? Ir po kiek beriat?

 

Kokias butent amino rugstis naudojat ir kokiais kiekiais?

Salietra pirmiau o po to sulfata, cia pagal norima derliu gaut turi pasiskaiciuot VM/t :)

Daug esu ju bandes, bet ...... naudoju pagal norma rekomenduojama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir pernai  kvietrugiam bandziau naudoti, kaip augimo reguliatoriu tai jokio skirtumo nemaciau, kur purksta o kur ne, nes vienas tech, palikau nepurkstas . Geriau tuos lt, dabar jau eurus pasilikt sau

Salietra pirmiau o po to sulfata, cia pagal norima derliu gaut turi pasiskaiciuot VM/t :)

Daug esu ju bandes, bet ...... naudoju pagal norma rekomenduojama :)

 

 

 

 

Sveiki,

tai gal kas turit  Exelini  failiuka skaiciavimams ? 

PVZ  suvedi  turimus  rodiklius  ( tyrimu ) irasai norima derliu ir suskaiciuoja  trasu normas.  :icon-rolleyes:

 

Ir kaip jus skaiciuojat ? 

PVZ  jei tyrimai rodo  kad     P 100 mg/kg    isberiau  200 kg/ha  fizinio  svorio   NP 12-52  

 tai   100+102 = 202:12 (1t.grudu  sunaudoja ) = 16-ai  t. P pakaktu  derliaus ?  :)))    jei  teoriskai

 

Paaiskinki

 

Kokiu greiciu vaziuojat berdami trasas ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima pirkt sieros tirpala, nereiks varkt tirpinant :)

Bet reikia taros tureti,kad parsivezti,ar ten koks koncentratas kanistrose?

Man vistiek idomu kiek kg sulfato galima det i 200l/ha purksti,kad nenudegyt .As rapsui iki 10kgx200l/ha dedu lyg ir nieko,bet agronomas sako,kad reikia berti gryna,o purskimas,tai kaip lavonui klizma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet reikia taros tureti,kad parsivezti,ar ten koks koncentratas kanistrose?

Man vistiek idomu kiek kg sulfato galima det i 200l/ha purksti,kad nenudegyt .As rapsui iki 10kgx200l/ha dedu lyg ir nieko,bet agronomas sako,kad reikia berti gryna,o purskimas,tai kaip lavonui klizma.

Iki 40 kg\ha esu purskes ,bet jau reikia ukanota diena arba vakare.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėkit kad ta salietra kviečiuose nebutu tai kas padare dar blogiau, nes žada iki -10 šalti dar . Laukia atšalimas

As ir norejau jau pabaigt patrest pirma kart zieminius kviecius, bet gal dar luktelsiu, nes ir sniega rodo ir salti,Priesselis pudymas dar netresti, o kur priesselis mieziai azofoska ir salietra padaviau kovo 8 9d. Baisu rizikuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...