Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

saltis pats tas ir tik naktimis, kaip tik tresimui, nes ant savaitgalio rodo krituliu, o ziemos jau nebuvo siemet, laikas prabust ;)

Pas mane laukai slapi tai dar miegosiu. Aplink irgi nelabai matyt kad kas judetu laukuose.  Be kitos savaites I laukus nevaziuosiu tikrai manau. O ir prognozes nelabai kokios. Pernai kovo 13 tresiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai del tos ziemos ir durniausia apsispresti, ar pilti po koki simta dabar ir dar pora po poros sav, ar dabar nepilti ir duoti iskart daug menesio gale- kito pradzioj. Kas pades apsispresti? :icon-rolleyes:

Mano manymu kazkiek reikia dabar,o didesne dali kai pilnai suzaliuos ir prades krumytis.Vien KASo nenaudoju,pamaisau su salietra ar 33-3, kad azoto ivairesnio gautu.Dabar kai sakneles jau ilgos nieko neduot kazkaip neramu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jeigu netresti ,tai saltis tuos laukus aplenks,ar kaip cia suprasti? Kvieciai pilnai gyvi, jeigu jau padarys ta bloguma tai klius visiems.

bet kiek žinau salietra žemes pavirsių dar atšaldo 2 laipsniais. Na daryk palei save, niekam nelirpiu netrešti. Aš asmeniškai luktelsiu, nes jei pas taves pilna tš šaknų, pas manes nera jų tiek daug :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...