Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

kaip tai bareli :D jai norint deklaruot reikia popierius turet,nuomos,gal gali kas aiskiau parasyt,kas nuomavot.

tai gi tau aiskiai sako , sudaryt sutarti kad ir alubari, restorane, kavineje ar ant gatves atsistojas gali, o ka sutares i ta sutarti irasysi tai jau tavo ir zemes savininko reikalas. po to sutarti nesi i registru centra uzregistruoji ir pasiemes israsa gali jau eit deklaruot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 3 savaičių...
Labas vakaras.Idous toks varijantas pvz as keiciau buta ant sodybos su zeme ta savininke sudarius kazkokia sutari savo zemes nuomuoja 4 hektarus 3 metams kazkokiam zmoguj.Ar ji gales perasinet ta zeme man ir ar man galios jos sutartis kur buvo sudaryta tiems 3 metams?

tai pirma suzinok ar tau ji zeme parduos, o antra ziurint kokia ta nuomos sutartis sudaryta, jei paprasta tai bus nutraukta, o jei registru centre iregistruota, tai teks laukti nuomos termino pabaigos, aisku kai busi savininkas nuompinigius gausi jau tu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai ten keitimas butu kaip ir nu tai nezinau kaip forminama toki dalieka bet vel man sako skaito to nuomininko sutikimo reikti gali kad va parduoda ar keicia bet vistiek skaitosi gal kaip pardavimas ir tas nuomininkas turi purumo teise kaip ir? Bet jai savininkas zemes nori parduot ta prasme keistis su manim ir kaip tada gaunasi tas nuomininkas gali buti stabdis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai ten keitimas butu kaip ir nu tai nezinau kaip forminama toki dalieka bet vel man sako skaito to nuomininko sutikimo reikti gali kad va parduoda ar keicia bet vistiek skaitosi gal kaip pardavimas ir tas nuomininkas turi purumo teise kaip ir? Bet jai savininkas zemes nori parduot ta prasme keistis su manim ir kaip tada gaunasi tas nuomininkas gali buti stabdis?

taip gali buti didelis stabdis,nes jis turi pirmuma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet cia su tuo pirmumu nu tai ir idomu kaip kas gerai tas savininkas nori man parduot jai o sitas turi pirmuma pasako jam nezmoniska kaina kazkokia ir va kaip jo pirmumas o cia butu keitimas buto ant sodybos su namu tai neaisku aisku kaip ten ar buna toks dalykas kaip keitimai tokiu dalyku ar formina vistiek vieno pardavima kito pirkima... seip tai logikos nelabai yra jai jau nuomuoja tai teisiu belenkiek turi i zmogaus zeme juolab gi turetu savininkas spresti ir turet visas teises su savo zeme ka nori ta daro... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...