Jump to content

Išmokos 2014-2020


Jaras

Recommended Posts

Na,tai ar daug kam siandien portale pasipyle deklaravimu neatitikimai? :)

neatikimai įrašyti atskira eilute?? nes gavau laiška kad 2014 priskaičiuota tokia tai tokia suma..irašyta galutinė suma ir vsio..bet čia už pernai metus kaip suprantu..juk parašyta 2014 pateiktoje paraiškoje ir t.t.. :icon-ugeek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo patikrinimas man valdos pirma kart, ir uzdeklaravau 2 vietas nepriklausancias nma patikru zonoms: 1) vieta tarp gyvatvores ir obels kur auga zole +- 5 metru plocio laikydamas kad obelis kaip pavienis medis, o ta vieta ganom ir  pjaunam. priskaiciavo ten ploto trukumą , nes kas sudarineja tinkamo ploto zonas buvo kreiva ranka ir ta plota kazkodel ismete is deklaruojamo anksciau, ir 2) bruzgynu +- 5 arus kurie buvo iskirsti ir uzseta grudais, taip pat priskaiciavo kaip ploto trukumą(nors anksciau buve bruzgynai tai iskirsti). visumoj man dabar deklaracijoj turi 2 neatitikimai dėl ploto 15 arų sumoj. Nors pagal mane tų atitikimų nera. Ka tokiu atveju daryt? Nes kaip suprantu dėl tokios nesamones uz pora aru galiu gaut 10-20% sankcijas nuo ismokų ir atsisveikint su avansais?
Taip pat popieriniame variante buvo minėti trūkumai, kad uzdeklaruotas plotas yra mazesnes nei esamas. Norejau paklausti , kaip isvis toks dalykas yra imanomas? Juk nera priverstinai deklaruoti visus plotus jei nenori? nes man nustate taip pat 0,3ha pervirsi per kelius laukus, nors vic.lt sistemoj situ neatitikimu nerodo? Gal reiktu nueit deklaravimu skyriun ir pasiteiraut info?
 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji - skaitom viską ką rašo o tada dyvijamės. Nebus skaičiuojama - o žemiau -* Norėtume atkreipti dėmesį, jog šioje skiltyje rodoma informacija gali pasikeisti Jūsų pateiktos paraiškos vertinimo metu nustačius papildomų neatitikimų.

Jeigu šiuo metu dar yra atliekamas paraiškos vertinimas (paraiškoje pateiktų duomenų patikrinimas), lentelėje nurodyta, jog išmoka nėra skaičiuojama.
Lietuvoje avansinės išmokos mokamos nuo spalio 16 d. iki gruodžio 1 d. Visos tiesioginės išmokos išmokamos iki kitų kalendorinių metų birželio 30 d. (jeigu nėra nustatyta neatitikimų) Taigi jei užskaitė avansą tai ir mokės. Pas mane tikslina "Natūrą 2000" o kitus jau paskaičiavo :eusa-clap: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamieji - skaitom viską ką rašo o tada dyvijamės. Nebus skaičiuojama - o žemiau -* Norėtume atkreipti dėmesį, jog šioje skiltyje rodoma informacija gali pasikeisti Jūsų pateiktos paraiškos vertinimo metu nustačius papildomų neatitikimų.

Jeigu šiuo metu dar yra atliekamas paraiškos vertinimas (paraiškoje pateiktų duomenų patikrinimas), lentelėje nurodyta, jog išmoka nėra skaičiuojama.

Lietuvoje avansinės išmokos mokamos nuo spalio 16 d. iki gruodžio 1 d. Visos tiesioginės išmokos išmokamos iki kitų kalendorinių metų birželio 30 d. (jeigu nėra nustatyta neatitikimų) Taigi jei užskaitė avansą tai ir mokės. Pas mane tikslina "Natūrą 2000" o kitus jau paskaičiavo :eusa-clap: 

ziuriu visi jau zinot ar gausit.o per kur pasiziurit.kur anksciau ziuredavau tai siemet nerandu jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudarant žemės ūkio krizių rezervą 2014 metams, buvo pritaikytas finansinės disciplinos mechanizmas, dėl kurio tiesioginės išmokos už 2013 m. paraiškas 18 proc. Lietuvos ūkininkų buvo sumažintos 20,8mln.Lt.

2014m. šis krizių rezervas nebuvo panaudotas, todėl ūkininkams ši sumažintų išmokų suma šiemet kompensuojama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dauk kam neskaičiuoja avansu del klaideliu kiek žinau pas mane tipo yra ribų persidengimas kurį mato tik nma man sistema rodo jog viskas gerai po skambučio paaiškino jog jie tikrina pagal kitą sistemą ir klaida mato tik jie gal kas žino kas per nesamonė nors man atrodo jog čia tik pretekstas sulaikyti paramą ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...