Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

On 2018-05-13 at 08:07, Juodas pranešimas:

Kitos savaites pabaigoje turbut jau startuosiu, nors viskas pagal situacija.

Svidrynai gražiai atrodo, nors pernais sėti buvo ir gavę sausros. Iš po pernais metais išnyko liucerna iš lauku, liko ruožai tik kur melioracija eina.

 

pas mane ir isnykus, ypac kur veliau ganyta... kur pernykstis iselis tai kaip siena jau, tik neapsisprendziu ar paciam pjauti ar kam nors atiduoti reiks... 

kita savaitę tikriausiai reiks dalgi kabint... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Prieš 1 valandą, greitail pranešimas:

Kokios sudeties pievos pas mus dobilai antrameciai isnyke  beveik  del sausros ir varpiniu zoliu tik smilgos zodziu beda su pasarais 

Dėl to pradejau sėti vien varpiniu žolių mišinius. Nereiklus dirvai, nebijo nei sausros nei perteklines drėgmės. 

Dėl šienapjūtes tai turim netoli 200 rulonu, keli kampai liko nupjauti ir būsim baige pirma žole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...
On 2018-06-11 at 12:25, Andriusfeat pranešimas:

Nuo šiemet reikia primokėt už atliekų surinkimą kur keliose vietose pasiskambinėjau. Ar yra kas dar gal paima nemokamai??? Alytaus raj.

O "Autukas "Ukmergėje?

Man svarbus klausymas-ar kas rulonuojate  javus į silosą?Man trūksta  pašaro žiemai.Gal kas bandėte grynus žirnius rulonuoti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , KAZE pranešimas:

O "Autukas "Ukmergėje?

Man svarbus klausymas-ar kas rulonuojate  javus į silosą?Man trūksta  pašaro žiemai.Gal kas bandėte grynus žirnius rulonuoti?

Mano tėvai sumastė planą: kadangi javapjūtė bus ankstyva, staigiai suskutus pasėti mišinį ir rudenį suruliuoti :) tik nežinau, ar jis spės užaugti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, KAZE pranešimas:

O "Autukas "Ukmergėje?

Man svarbus klausymas-ar kas rulonuojate  javus į silosą?Man trūksta  pašaro žiemai.Gal kas bandėte grynus žirnius rulonuoti?

IS rulonu kazin kiek naudos bus, nebent vasarinius kokius kur uzleistas varputis, is bedos ės galvijai. Šiaip kokius ž.rugius būtų neblogai su savaeigiu smulkintuvu nuimti, neblogas pašaras gautųsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, simasd pranešimas:

o aš pasejau žirnių miežių įselį su žole, tai kada juos pjaut kai žirnei bus užauge ankštyse ar labiau kreipt  į miezius demesį kai bus pienines brandos nes  miežiai atsilieka augt ?

 

Pradėjo žirniai žydėti ir reikia lėkti pjauti, po to sunkiai ėda galvijai kai būna nužidėja ir ankštys susiformavusios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Prieš 23 valandų, Juodas pranešimas:

Nesugalvoju ką daryti su atolu. Šiandien prasivažiavau visus laukus tai žolė atrodo kaip iš po šalnos pageltusi, nežinau pjauti ar dar laukti kol masės bus, prieš kelias savaites pjoviau tai vidurkis 2rulonai iš ha.

aš prieš dvi savaites tokį varganą atolą nupjoviau ir taip pat po 2 rulius iš ha prisukau.Primečiau,kad kai užlis toks atolas nebesužaliuos,tai geriau pjaut trečią kartą.Iki rugsėjo pabaigos dar laiko yra.Pernai paskutinį kartą pjoviau spalio 7.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandų, JCB pranešimas:

Praktiskai ten ji merdeja, o ne mase augina. Pjaunam, dabar dregmes yra, gal dar spes uzaugint, dabar kazkas apie 5ruliai is ha. Liucerna stebina, pjauta buvo liepos 5d paskutini karta, o dabar pries geros 1.5 savaites nupjauta ir 10ruliu is ha.

tai liucerna yra geras dalykas,bet esu girdėjes,kad ji yra įnoringa,ne bet kokioje žemėje auga ir norint,kad ilgiau išsilaikytų reikia vieną kartą sezone duoti jai nužydėti.Bet kur tada tuos stagarus dėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...