Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

Prieš 14 valandų, Jautis89 pranešimas:

tai liucerna yra geras dalykas,bet esu girdėjes,kad ji yra įnoringa,ne bet kokioje žemėje auga ir norint,kad ilgiau išsilaikytų reikia vieną kartą sezone duoti jai nužydėti.Bet kur tada tuos stagarus dėti.

Bandai parinkt jau tokia zeme. Duodam suzydet ir jei neperlaikai, normaliai gaunasi. Dalintuve graziai susimaiso ir sueda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Mariukas8630 pranešimas:

Pirmas pjovimas iki 10 rulonu kazkas is ha gavos o kiti pjovimai jau apie 6 gal 5  rulonai tesigavo is ha,  pavasari npk po 200 i ha pyliau ant situ pievu

250 npk pavasarį ir po pirmo pjovimo 150kg salietros, gavosi 2ruliai iš ha. Zeme priemolis su 55 naudingumo balais. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Jautis89 pranešimas:

tai liucerna yra geras dalykas,bet esu girdėjes,kad ji yra įnoringa,ne bet kokioje žemėje auga ir norint,kad ilgiau išsilaikytų reikia vieną kartą sezone duoti jai nužydėti.Bet kur tada tuos stagarus dėti.

Ziauriai gerai eda tuos stagarus kanopiniai kuriems nereikia "riebaus" maisto, as pvz zirgams suduodu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, JCB pranešimas:

Tai 4kartus pjausis. Po paskutinio pjovimo bus galina suskaiciuot, bet stebuklu nebus, nes antras pjovimas ant sausros papuole.

o normaliais metais koks vidurkis iš ha gaunas?Esu girdėjes iš vieno žmogaus,kad jis 30 karvių iššeria iš 20ha liucernos,ir jas ja šeria ir vasarą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-08-17 at 17:36, Jautis89 pranešimas:

tai iš kur toks rulių kiekis?Aš ant pirmametės kultūrinės pievos išpyliau 300kg-ha npk ir prisukau tik 8 rulius iš ha,o atolo tik 4.Su kuo bepašneku visur labai mažai prisukta.

Na gal del to jog liucernos puse dejau dar i zoliu misini,  tai per antra pjovima kaip uzdziovine buvo beveik vien liucerna pjoves,  zeme molis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Jautis89 pranešimas:

o normaliais metais koks vidurkis iš ha gaunas?Esu girdėjes iš vieno žmogaus,kad jis 30 karvių iššeria iš 20ha liucernos,ir jas ja šeria ir vasarą.

Pries gal kokius 7 metus ne viena lauka 100proc liucerna buvom uzzseje,  patiko jai ten tai mases ohoho budavo,  dabar jau art reiks vel nes beveik isnyko pavieniai tik beauga,  trasu nepildavau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, dzipas pranešimas:

Cia manau butu protingiau nusipjauti ar reikia ar ne. Visu pirma, geras sienas po stogu stovedamas gali buti issigelbejimas ne derliaus metais, arba parduotas. Visu antra kas pavasary tam lauke bus jei bus nenupjautas atolas? Gali buti kad prisuksi dar daugiau bet puviniu :).

Būna tos senos žolės mūsuose pas visus, bet dar nė vienas nėra dėl to supuvęs. Pjauti atolo dėl pardavimo neapsimoka, nes laukai toli ir ne vienoje vietoje, o dar rask kas pirks. Kitiems metams irgi nereiks, nes žemės daug, o gyvulių nepakankamai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau tik ne man. Tiesiog tokia situacija šitame rajone ir konkrečiai su mano ūkiu, juk tikrai neapsimoka važiuoti apie 10, 15 ar 20 kilometrų iki laukų, o dar reikia turėti galvoje, kad laukai yra labai nelygūs ir ne tik apie aukštumas, kalnus kalbu, kurie čia dažni, taigi, paskaičiuokite, kad tos "galimybės" virsta į nuostolius. Reikia galva vadovautis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...