Jump to content

rol2rekva

Nariai
 • Pranešimai

  180
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

rol2rekva paskutinį kartą gavo apdovanojimą Gruodžio 8 2019

rol2rekva paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Miestas

 • Miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rol2rekva pasiekimai

Dažnas dalyvis

Dažnas dalyvis (3/5)

30

Reputacija

 1. Gegnes trosais traukėsi ar A raidę paprasčiausiai sukalei?
 2. Gražiai pastatas atrodo. Ir kaip žiemas atlaikė stogas? Klausiu., nes pats dabar 9x25 statau ir sudėjau gegnės 5x15x600 kas 90cm. Tai nuolydis nestebuklingas gavosi. Galvojau siferi naują dėt, bet dvejoju ar gegnės gerai laikys. Ir kaip skarda dėl kondensavimosi. Ar nevarva ant gyvulių?
 3. rol2rekva

  Volvo 800 ... 1130

  Sveiki, Volvo 830 nuo ko pritaikyti lenktuvų trosa? Pradėjau tika kult ir nutrūko
 4. 59Nupirkau dx 110 tik dvitilty, nelabai su hidraulikos tepalu susigaudau. Pats tepalas iš galo virš pakabos, du bakai vienas per centrą, o kitas prie kairio rato su stikliuku lygiui? Tas su stikliuku visai tuščias. Kaip iš centrinio išleist tepalą keičiant nerandu probkes? Ir kiek tepalo gal žinot pilasi? Kitas klausimas gal manualą kas turit šio traktoriaus?
 5. Taip vientiltį žiūriu, belarusas class 46 nepasuka normaliai, tai šitam darbui pigių arklių ieškau.
 6. Sveiki, Gal kas susidūręs su dx110. Kiek garo iš alsuoklio normalu? Galinė pakaba nuimta, likę tik cilindrai. Keliant jaučiasi, kad tepalą paduoda, bet cilindrai nejuda? Siurblys slėgio nesukelia ar kita problema? Savininkas šneka, jog be apkrovos cilindrų nenuleis....... . Kaip su variklio kaitimu šie traktoriai, ar turėję kas problemų, nes temperatūros dačikas nusprogęs. Šiaip dirba variklis gražiai, pavaros lengvai jungiasi, per daug neišmaltos, stabdžiai pusėtinai.
 7. Sudėjau pagal Party patarimą, labai lengvai išėjo. Ačiū visiems už patarimus.
 8. Variantas, ryt išbadysiu. Ačiū
 9. Tai, kad ant diskatriaus šlicų gražiai užsimovė, o toliau nei krust. Turbūt diską būsiu kreivai uždėjęs
 10. Sveiki, Išskyriau belarusą, pakeičiau sankabą ir nebesurenku atgal. Sujunginėjant atgal diskatorius ant šlicų tikrai užeina, bet sankabos diskas ne. Sukant už alkūninio ir judinant traktorių niekas nesikeičia. Ar gali būtų, jog sankabos diskas kokiu mm kreivai pasisukes lyginant pagal diskatorių ir centro nebėra? Diskas turi lygiai su diskatorium sueit ar žiūrėt į centrą iš akies? Gal dar kas kokių patarimų? Ačiū
 11. Guoliavietė 80 kitokia, reikia būtinai keist. Jau viską naujai sudėjau, tai, kad velėną su ranka pasukt reikia košės gerai užvalgyt.
 12. Labas, O guoliavietę kur velenas statosi 50 palikai?
 13. Sveiki, Keičiant 50 darbinį į 80, ar reikia tekint guoliavietę? Nes saulės dantratis su velenu nebetelpa sako. Dalių dar neturiu ryt į miestą lėksiu, pas tekintoją prie to pačio nuvežčiau.
 14. Radau dalių šiandien visų kurių reikėjo ir tepalo, renku tiltą atgal. Lytagra nuo ryto irgi nieko nebedavė Utenoje.
×
×
 • Create New...