Jump to content

rol2rekva

Nariai
 • Pranešimai

  151
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie rol2rekva

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Utenos raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gal kas žino kiek maždaug mtz 80 galinis tiltas su pavarų dėže sveria?
 2. rol2rekva

  Česnaku auginimas

  Sveiki, ar jau purskiat cesnakus feniksu. 3 lapeliai jau, turbut paskui pervelu bus?
 3. rol2rekva

  Česnaku auginimas

  Apsikeičiau su keliais augintojais ant vasarinių, o kitus išdalinau. Perka geriau žieminius ir užauga jie man geriau. Bandžiau turguje drambliais prekiauti, jokio susidomėjimo išskyrus šiais metai kažkiek. Mada gal? Paklausus dėlto, kad pasiūla maža. Maža pasiūla, nes didelius ir gražius sunku užauginti. Perka žmonės, tik sėklai, nes įspūdingos išvaizdos ir tiesiog kaip papildymą savo augalų kolekcijai. Maistui, tokia kaina ir tokio skonio abejočiau ar kas pirktų.
 4. rol2rekva

  Česnaku auginimas

  Beskoniai jie, česnako ir poro hibridas. Skonis kaip porų, nėra visai aštrumo, kepant orkaitėje su mėsa, skonis visai pusėtinas. Kelis metus auginau, šiemet išdalinau sėklą nemokamai.
 5. rol2rekva

  Česnaku auginimas

  Praeitais metais nuo spalio 15 iki 19 sodinau, tai pavasarį labai vėlai tik išlindo ir liuks derlius. Jau 5 metai tokiu laiku sodinu. O dėl ilgalaikių prognozių, gali rytoj ryte atsikelt ir jau pasikeitusios būt....
 6. Aplink Biržus lygus laukai, turėtų temt, jeigu pakelt nebus per sunku. Aš su T25 1,85 buvau užsikabines, tai kur lygu gerai eina, o į kalnus 1,65 puikiausiai tempia.
 7. rol2rekva

  Česnaku auginimas

  Sveiki, Kada planuojat šiais metais pradėt sodint česnakus? Gal kas jau ir gliaudyt pradėję? Aš tai panašiai apie 15d sodint bandysiu. Ir ar kuo sodindami beicuojat?
 8. Pagal šitą suvirintas suvirintas ir prisuktas ant 5 varžtų prie tilto, gana neblogai gavosi https://www.skelbiu.lt/skelbimai/mtz-padelis-varomam-tiltui-22117423.html
 9. TAi kaip tiksiai man dabar nustatyt ar žemiau išlietas ar ne
 10. Reiks vadinasi pasėjus stakanus keist ir rami galva bus. Ačiū
 11. Sveiki, Noriu įsidėt hidraulinį vairą ir turiu keletą klausimų. Tiltas pas mane senos laidos, padą cilindro tvirtinimui jau pritvirtinau ir noriu išmest vairo kolonėlę iš priekio ir dėt vientisą traukę. Supratau, jog dėti naujos laidos soskes netiks ir man traukė remsis į lonžeroną. Kokios išeitys galimos nepaliekant senos kolonėlės? Ar galima pakeist stakanus ir ar užtektų tarkim vienai pusei, kiek maždaug nauji kainuoja? Sorry už kvailus klausimus.
 12. Antri metai Gomelio uždėtas, nei parasojimo. Ant t25 uždėjau ukrainietiška po mėnesio jau lašai kapsi.
 13. rol2rekva

  Česnaku auginimas

  Sveiki, Gal kas turi gražių ir neligotų žieminių česnakų sėklai. Reikėtų apie 30kg. Ačiū
 14. Aš irgi savaitę, dvi ir vežu po stogu arba lauke tentu dengiu..
×
×
 • Create New...