Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Duncia pranešimas:

Kaip jums sekasi i PPIS suvedineti trasu panaudojima? Bandziau bet nedirba sistema normaliai vienintelis variantas pagal pernykste deklaracija su pernykščiais lauku kodais. Nereiks paskui is naujo suvedineti kai bus 2024 deklaracija? 

Reikia iš naujo importuotis laukus ir tada leidžia pakeisti kodus pagal tai kas bus deklaruojama 2024

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Jaunasis321 pranešimas:

Reikia iš naujo importuotis laukus ir tada leidžia pakeisti kodus pagal tai kas bus deklaruojama 2024

Jo man irgi nėjo, tai bandžiau prisiskambinti, užrregistravo, po poros dienų atskambino ir pasakė, kad reikia iš naujo importuoti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , Ramūnass// pranešimas:

Sveiki ar gavote išmokas už nearimine technologija, ir tarpinius pasėlius? Pas mane baigta vertinti parašyta, bet taip ir sumos nėra apskaičiuota:)), turbūt nėra ko ir tikėtis iš NMA.

už nearimine gavau, už tarpinius dar ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Ramūnass// pranešimas:

Sveiki ar gavote išmokas už nearimine technologija, ir tarpinius pasėlius? Pas mane baigta vertinti parašyta, bet taip ir sumos nėra apskaičiuota:)), turbūt nėra ko ir tikėtis iš NMA.

už neariminę lygiai tas pats, baigta vertinti, bet pinigų paskaičiuotų dar nerodo, manau nieko baisaus yra dar to laiko ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Ramūnass// pranešimas:

Sveiki ar gavote išmokas už nearimine technologija, ir tarpinius pasėlius? Pas mane baigta vertinti parašyta, bet taip ir sumos nėra apskaičiuota:)), turbūt nėra ko ir tikėtis iš NMA.

Už neariminę ir ražienas per žiemą pravedė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-04-14 at 20:37, Ramūnass// pranešimas:

Sveiki ar gavote išmokas už nearimine technologija, ir tarpinius pasėlius? Pas mane baigta vertinti parašyta, bet taip ir sumos nėra apskaičiuota:)), turbūt nėra ko ir tikėtis iš NMA.

Jau paskaičiuota ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"2023 m. buvo paskutiniai metai kai buvo galima prisiimti įsipareigojimus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m.  programos priemonės Agrarinė aplinkosauga ir klimatas veiklas."

Gavau tokį atsakymą iš paklausimo NMA, čia rimtai nuo šių metų nelieka RZV, ar ekstensyvaus ganymo ir kitų veiklų, ar aš kažką netaip suprantu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , kestoxs pranešimas:

Pasimečiau, dqlyvaujamt augalu kaitoje, kiek kulturu reikia turet? Pievos iki 5 metu skaiciuojasi? Ir baltiminiu % reikalauja  dar? 

4 augalai, baltyminių 10%, dėl pievų neatsakysiu, bet jeigu kaita vyksta tame lauke regis tinka, bet reik pasitikslinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, kestoxs pranešimas:

Pasimečiau, dqlyvaujamt augalu kaitoje, kiek kulturu reikia turet? Pievos iki 5 metu skaiciuojasi? Ir baltiminiu % reikalauja  dar? 

4 kultūros, iš jų viena baltyminė kuriai skiriama ne mažiau 10 % ploto, GPŽ tinka, bet kaip minėjo 1 metams. Baltyminės žolės ir jų mišiniai (visą III grupė) gali būti vienam lauke 4 metus, bet ne didesniam nei 50% plote.

Iš esmės su GPŽ ir baltyminėm gali sukti kaitos ratą nieko, ar beveik nieko nekeisdamas. Pvz. sėji dobilą su vienmetėm svidrėm deklaruoji kodu GPŽ, kitą metų svidrių nelieka deklaruoji dobilus, dar po metų įsėji pvz., liucerną deklaruoji kodu AKM ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , ludditas pranešimas:

NMI netinka augalų kaitai.

 

 

skambinau Į nma, bet negebėjo man į klausimą atsakyti. Jūs atrodote išprusęs.. Jeigu esu augalų kaitoje ir turiu 5 kultūras, ar galiu dalį kultūrų sėti 2 metus iš tu 4 metų? pvz rapsas-kvieciai-zirniai-kvieciai. Lyg ir galiu, svarbiasia neatseliuot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...