Jump to content

Deklaravimas


Laukyme

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, AGROMAN pranešimas:

tos mėlynos juostos yra 5 m pločio paliktos, gal kas žino kodėl? 

Turėtų būti 3m. apsaugos juostos paliktos prie įprastų melioracijos griovių. Jei griovys su pavadinimu, kuris iteka į dar didesnes upes, atitinkamai nuo tokio kanaliuko ilgio, apsaugos juosta prasideda nuo 5m. ir gali dar didėti🧐

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tos juostos prie griovių tai baika, bet bent jau mūsų ūkio virš 10 proc žemės gaunasi apsaugos zonose, kur fosforo faktiškai negali naudot ir azoto tik 80 kg.  Aš aišku norėčiau "proto bokšto", kuris šitą nesąmonę sugalvojo, paklaust, kaip praktikoj tų reikalavimų reiktų laikytis ūkininkui. Na bet turbūt svarbiausia kad trąšų žurnalas teisingai būtų užpildytas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Tos juostos prie griovių tai baika, bet bent jau mūsų ūkio virš 10 proc žemės gaunasi apsaugos zonose, kur fosforo faktiškai negali naudot ir azoto tik 80 kg.  Aš aišku norėčiau "proto bokšto", kuris šitą nesąmonę sugalvojo, paklaust, kaip praktikoj tų reikalavimų reiktų laikytis ūkininkui. Na bet turbūt svarbiausia kad trąšų žurnalas teisingai būtų užpildytas.

Vava, visi susirūpinę tik dėl juostų, nors dar egzistuoja apsaugos zonos, kur kaip minėjote, smarkiai apribotas fosforo ir azoto naudojimas. Kaip pas mane laukas 16ha kanalų apsuptyje, zonos po 100metrų ir šitaip kažkur 14ha papuola į tą zoną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia ten išimtis šiemet taikoma dėl gaab 8, žinau kad galima deklaruoti azotą kaupiančius augalus ir jie užsiskaito 8 gaab, tik negalima naudoti tuose plotuose augalų apsaugos produktų, o kaip su derliaus nuėmimu, galima nusikult bus ar negalima? Arba dobilus padeklaravus nušienaut?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, axe pranešimas:

Kokia ten išimtis šiemet taikoma dėl gaab 8, žinau kad galima deklaruoti azotą kaupiančius augalus ir jie užsiskaito 8 gaab, tik negalima naudoti tuose plotuose augalų apsaugos produktų, o kaip su derliaus nuėmimu, galima nusikult bus ar negalima? Arba dobilus padeklaravus nušienaut?

Tai šiemet bus galima nusikulti, nušienauti, bet man parankiausia tarpiniai per žiemą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , ceck pranešimas:

Šiemet problemos su KEG ais pernai deklaravom tiko šiemet tų pačių jau neduoda deklaruot, o kurių kegų pernai nedeklaravom šiemet net nėra įtraukta cyrkai 😡

Na man tai viskas ok su jais, leidžia pernykščius deklaruoti. Dar ir naujų atsirado, tai susikeičiau kuriuos patogiau prižiūrėti ir neplanuoju kirsti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Jaunasis321 pranešimas:

Na man tai viskas ok su jais, leidžia pernykščius deklaruoti. Dar ir naujų atsirado, tai susikeičiau kuriuos patogiau prižiūrėti ir neplanuoju kirsti

Kas įdomiausia tie kur pernai buvo ir nedeklaravau šiemet nėra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra klausimas: KEG" us kuriuos deklaravau pernai ne visus leidžia šiemet tęstinumą daryti, nes jie šiemet ne pažymėti. Beje deklaruota jų buvo tik 32 arai, negamybinei veiklai 5 procentus skyriau su žaliu pūdymu, kur turiu plius viršaus 0,16 aro. Ar galiu atsisakyti KE įsipareigojimo nes jis mano ūkiui jokios įtakos nedaro? Beje būčiau ir toliau juos deklaravęs bet jie nepažymėti ir įpiešti jų sistema neleidžia. 🙄

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , ceck pranešimas:

Chebra klausimas: KEG" us kuriuos deklaravau pernai ne visus leidžia šiemet tęstinumą daryti, nes jie šiemet ne pažymėti. Beje deklaruota jų buvo tik 32 arai, negamybinei veiklai 5 procentus skyriau su žaliu pūdymu, kur turiu plius viršaus 0,16 aro. Ar galiu atsisakyti KE įsipareigojimo nes jis mano ūkiui jokios įtakos nedaro? Beje būčiau ir toliau juos deklaravęs bet jie nepažymėti ir įpiešti jų sistema neleidžia. 🙄

 Jei deklaravai, tai įsipareigojimas berods 3 metams plotą išlaikyti. Man pildant deklaraciją 2023 metų pagrindu automatiškai visus kraštovaizdžio elementus sukėlė. Jei ne, reikia klausti vic kodėl

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Jaunasis321 pranešimas:

 Jei deklaravai, tai įsipareigojimas berods 3 metams plotą išlaikyti. Man pildant deklaraciją 2023 metų pagrindu automatiškai visus kraštovaizdžio elementus sukėlė. Jei ne, reikia klausti vic kodėl

Bet išmokos jokios negavau nei 1 € beje aš to ploto ir neatsisakyčiau deklaruoti bet sistema neleidžia 🤔o dega raudonai kad sumažėjo 10% plotas ir neleidžia tvirtinti deklaracijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , ceck pranešimas:

Bet išmokos jokios negavau nei 1 € beje aš to ploto ir neatsisakyčiau deklaruoti bet sistema neleidžia 🤔o dega raudonai kad sumažėjo 10% plotas ir neleidžia tvirtinti deklaracijos

Jei tuos elementus pats įbraižei, tai daugumą jų vic atmetė. Pas mane iš 12 ha liko tik 1,5.

  Šiemet įbraižyti neleidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ceck pranešimas:

Bet išmokos jokios negavau nei 1 € beje aš to ploto ir neatsisakyčiau deklaruoti bet sistema neleidžia 🤔o dega raudonai kad sumažėjo 10% plotas ir neleidžia tvirtinti deklaracijos

Rašiau į NMA ir ZUM paklausimą ar galima šiemet praplėsti RZV plotus, gavau du priešingus atsakymus, tai mes čia tau tikrai neatsakysim, rasyk deklaravimas@zum ten normaliai žmonės išmano.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

tai ką dabar turėsi ieškot dar 10,5 ar kaip?

 

Nzn dar🤔, aš juos dėl išmokų deklaravau, ne dėl efektyvumo metodikos. Vietoj 1500 gavau 400 😄.

ZUDC skambinau, tai jie ten dar kosmosenlb supranta.  Sako nedeklaruok, tų kur dabar nepažymėti kaip kraštovaizdžio elementas. Bet įsipareigojimai tai kabo visiems elementams, jie nepanaikinti tiems kuriuos atmetė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , ludditas pranešimas:

Nzn dar🤔, aš juos dėl išmokų deklaravau, ne dėl efektyvumo metodikos. Vietoj 1500 gavau 400 😄.

ZUDC skambinau, tai jie ten dar kosmosenlb supranta.  Sako nedeklaruok, tų kur dabar nepažymėti kaip kraštovaizdžio elementas. Bet įsipareigojimai tai kabo visiems elementams, jie nepanaikinti tiems kuriuos atmetė.

man neatmetė, bet dalies neleidžia deklaruoti nors buvo prižiūrimi, visai deklaracijai skyriau daugiau nei 5 procentus žalio pūdymo, tai dabar rašiau į NMA kad man panaikintų įsipareigojimą nes mano deklaracijai įtakos neturi, pinigų nemokėjo nes nebuvo daugiau kaip 0,5 ha, o be to kur garantija kad kitą met neatmes dar pvz šiemet deklaruoto KEP.  ŽUDC be šansų prisiskambinti palikau tel pajungtą tai apie 20 min laukiau pora kartų niekas nekėlė 🙄

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, udugas pranešimas:

Rašiau į NMA ir ZUM paklausimą ar galima šiemet praplėsti RZV plotus, gavau du priešingus atsakymus, tai mes čia tau tikrai neatsakysim, rasyk deklaravimas@zum ten normaliai žmonės išmano.

koks ten tiksliai el paštas nes tuo kažko nenueina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ceck pranešimas:

man neatmetė, bet dalies neleidžia deklaruoti nors buvo prižiūrimi, visai deklaracijai skyriau daugiau nei 5 procentus žalio pūdymo, tai dabar rašiau į NMA kad man panaikintų įsipareigojimą nes mano deklaracijai įtakos neturi, pinigų nemokėjo nes nebuvo daugiau kaip 0,5 ha, o be to kur garantija kad kitą met neatmes dar pvz šiemet deklaruoto KEP.  ŽUDC be šansų prisiskambinti palikau tel pajungtą tai apie 20 min laukiau pora kartų niekas nekėlė 🙄

Aš tavo vietoje atsisakyčiau deklaruotų KEP plotų, tik nebepamenu kur reikia kreiptis, tikriausiai į ZUDC

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, nierkac pranešimas:

O kaip su tais kanalais kur palikti 3 m?nedaug čia jo turiu bet galvoju AR deklaruoti tą gabalą AR jei bus patikra už tą pažeidimą 1%nuo išmokų.

Ar teisingai suprantu kad šiemet privaloma deklaruoti visus pagriovius esančius valdoje ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...