Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

On 2021-02-24 at 11:59, jevgenijus pranešimas:

Retas laukas taisyklingos formos. Turiu lauką, kur paprastai sėjam nuo vieno krašto, bet jei tenka pradėti nuo kito, tai sėjos kryptis pasikeičia koki 60-70 laipsnių. Bet vizualiai atrodo lyg tyčia įstrižai pasėta. 

O tai kam sėti nuo kito krašto kitais metais? Juk pasikeičia technologinės, kam papildomai minti žemę? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, tadasg pranešimas:

Čia sėjiką taip vadinate ar kaip? :)  nes jei ir arta iš kito krašto, vis tiek galima pradėti sėti kaip visada. Nebent arimas nepanašus į arimą. Bet gal geriau tada nearti visai :)

Matyt Taduk senokai nearęs busi :D tikiuosi tas košmaras ir man liks tik kaip blogas sapnas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, jevgenijus pranešimas:

Matyt Taduk senokai nearęs busi :D tikiuosi tas košmaras ir man liks tik kaip blogas sapnas. 

Ariu dar truputį, šiemet apie 20ha susiarėm. Bet kai ardavome daugiau, nežinau, man sėjant nebuvo skirtumo kaip arta. Aš sėju nuo vieno krašto, su rtk, kad technologinės būtų toje pačioje vietoje. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, lithuanus pranešimas:

Plūgo mūsų protėviai nenaudojo. Plūgas invazinis. Lietuviai žemę su arklu purendavo iki max 12 cm

Vaikštinėjom dabar po laukus  tai kas rapsui aręs žemė kaip asfaltas kieta, pirmoji šiluma ir pradės plyšinėt. Ėjom per skusta žemė minkšta puri 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
Prieš 6 valandas, Vilius pranešimas:

Tarp  joniškio ir šiaulių jau sėjo vakar. Lyg nurašė kviečius ....

turiu “ruda plema” kvieciu lauke (ne pelke, labiau duobe vidury lauko, kurioje kaupesi sniegas ) matosi pro namo langa...kiekviena diena paziuriu, tai 5-10% gyvybes kol kas... pries 20 dienu saknys atrode lyg ir gyvos, dabar jau nebe...teks kazka iseti, gerai tik, kad tokiu plemu kitur beveik nera.... seti manau pradesime balandzio 10-15, tiksliau -  kai gamta atsigaus....kolkas ruda ir nyku aplink

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...