Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, viktorass pranešimas:

Nežinau kuo išmuša bet manau kažkaip iškrapšto, turi savo pasižiūrėt gal dar neprikepę ir eina nesunkiai išjudint tai kol ne vėlu reiktu išimt ir gerai sutept kokiu nigrolu gal. mes tai šiaip ne taip ištraukėm dišliu ir apverte bandėm išmušt, bet kol kas vietoje stovim.

Kai keičiau visas įvorės tai kaiščius  paprasčiausiai nupjoviau  per tarpus iš abiejų pusiu, kur užpuves palei kraštus pragrežiau kiaurai ir atsilaisvino, ratu kojas restauravo krumplitas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, viktorass pranešimas:

Tame ir bėda, kad nėra kur to sjomniko uždėt, iš vieno galo kaištis kažkur apie 45mm storio ikaltas lygiai su rėmu o iš kitos pusės palikta skylutė 15mm išmušimui.

Tai privirink veržlę prie to kaiščio ir įsuk ilgasriegį, užmauk didesnio diametro nei kaiščio dalva vamzdį, gerą šaibą  įtempsi su veržle, o iš kitos pusės kalsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, manttys pranešimas:

aišku nuo žemės priklauso. bet šiaip, jei ne smėliukas (dar kai šiemet buvo drėgnoka), norgas palieka gan nelygų paviršių, dėl ko tik su lenta jo nesulyginsi. Aš kai kur traukiau su diskiniu papildomai vien dėl pasilyginimo. Ir tada sėjau giliai suleidęs dirbimo diskus. Žinoma, metai metam nelygu ir dirva dirvai nelygu

Siaip kiek suprantu lyginimas buvo su Amazone, tai nlb suprantu ką Amazone geriau padarytu. Ten gali siaip ir idirbimu pirkti, tai jei gali su vaderiu gali ir su šituo, bet pigiau. Mano patirtis tai kaip ekologo iš vien noraginio dirbimo nieko nebus, tai labai retai buna taip,  kad po noraginio iskarto sėtume 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Witalikas pranešimas:

Ir kas nuo to geriau? Nematau logikos tai giliai skusti. Max 20cm pilnos akys

siemetine praktika buvo skusta apie 15cm nesutvarko siaudu skutikas palieka daug ant virsaus todel as renkuosi siauresni padarga kad galeciau giliau ileisti ir galbut tai pavyktu sutvarkyti siaudus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Benas369 pranešimas:

su kiek ag dirbat normaliai skykim rapsui noresiu bent 25cm suleist? ir kokio tipo prikabinamas nes as pakabinama rinkaus gal foto turit?

 

Dirba nh 7.165s lyg taip vadinasi, arkliu ten apie 180 turėtų būti, bet dėl tokio gylio tai dar papildomai matyt reiketu, nedirbu aš taip gyliai man ir 15 pilnai pakanka, buna ir 12. Jis iš principo tas pats kas pakabinamas tik volas yra iš ratukų ant kurių ir važiuoja, priekį dišlius uždėtas. Kaina keliais tūkstančiais brangiau, minusas gal, bangavimas pagal traktorių, norėtųsi, kad priekyje stovėtų ratai pastoviam gylio išlaikymui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , kestoxs pranešimas:

Dirba nh 7.165s lyg taip vadinasi, arkliu ten apie 180 turėtų būti, bet dėl tokio gylio tai dar papildomai matyt reiketu, nedirbu aš taip gyliai man ir 15 pilnai pakanka, buna ir 12. Jis iš principo tas pats kas pakabinamas tik volas yra iš ratukų ant kurių ir važiuoja, priekį dišlius uždėtas. Kaina keliais tūkstančiais brangiau, minusas gal, bangavimas pagal traktorių, norėtųsi, kad priekyje stovėtų ratai pastoviam gylio išlaikymui. 

NH 7.165s turi 150aj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiemet rapsas pasėtas taip(po pūdymo ir dobilų 50cm aukščio):

nuskusta su diskiniu 5cm, tada su noraginiu ~12cm, ir pasėta su rapidu. Atrodo puikiai.

Turiu lauka kur pasėta į arimą, tai arime buvo ne toks tolygus dygimas, bet atrodo visi laukai puikiai (tiek po noraginio 12cm tiek po arimo 20cm).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...