Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

prieš 1 minutę , u.k aurimas pranešimas:

norma tai man maziausiai aktualu , rapso neplanuoju su ja set :) nebent pasibandyt :) man svarbu, kad sejimo diskai moly bent kazkiek palaikytu gyli.  Kiek kg seklos kvieciu pili i bunkeri ?  700kg ar kaupina ?

pilu pilna o kiek uzsipilu nezinau svorio nes pilu is uzpylejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-12-25 at 10:49, u.k aurimas pranešimas:

suderejau 22 plius pvm, na jeigu lygus laukai, sutankinta dirva, nuo 110 ag sako vadyba, bet vel bandysiu pupas arba zirnius i 6, 7 cm bus matyt ar nereiks visu 140 150 ag plius kokiu agresyvumu lyginimo lenta dirbts, kokioj durpej ar smeli manau reiks 140 ag pilnu bunkeriu.

Ne geriau rapida reikejo ziureti. 3m. 
Likutine verte didesne ir moli kurkas rimtesnis aparatas, sejos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , u.k aurimas pranešimas:

nu kur tu nupirksi vederi nauja uz 22 k euru ? :) sejos aparatas labai panasus nes cia vederio kopija :) 

as kai  rinkausis uz tokia kaina vederis gaunas jau gerokai padirbes tai gali tekt jau is krto nagus dauzyt o su sita bent kelis metus tikiuosi nereikes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, u.k aurimas pranešimas:

2 arkliai yra vienas 110 ag kitas 150ag, bet pirktas buvo prie 110 ag 

nu pas mane zetoras 125 tai galios rezervo nebeturiu o jai dar ikalne kokia tai pradeda buksuot apie lenta net nekalbu jai tik nuleidziu dusta variklis nes 4 cilindrai tai ant ribos bet pas mus lygumos tai pasisejau .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Benas369 pranešimas:

nu pas mane zetoras 125 tai galios rezervo nebeturiu o jai dar ikalne kokia tai pradeda buksuot apie lenta net nekalbu jai tik nuleidziu dusta variklis nes 4 cilindrai tai ant ribos bet pas mus lygumos tai pasisejau .

bus matyt pavasari, zirniu pupu seja ir isaiskes visa tiesa :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , u.k aurimas pranešimas:

nu kur tu nupirksi vederi nauja uz 22 k euru ? :) sejos aparatas labai panasus nes cia vederio kopija :) 

Deveta kalba. Jau nebloga uz tiek paimtum. Ir nei lentos linksta nei sekla ant virsaus. 
Amazone turejau pries rapida. Nors ir diskine buvo. Bet sudygimas skyresi, kai diena nuo nakties. 
Antra seji ir vargo nematai, talpa tris kart didesne. Dirbimas aisku gali ir be jo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Witalikas pranešimas:

Deveta kalba. Jau nebloga uz tiek paimtum. Ir nei lentos linksta nei sekla ant virsaus. 
Amazone turejau pries rapida. Nors ir diskine buvo. Bet sudygimas skyresi, kai diena nuo nakties. 
Antra seji ir vargo nematai, talpa tris kart didesne. Dirbimas aisku gali ir be jo. 

sejas as su rapidu :) apie ji viskas puikiai zinau :),,  bet finansai ne tie kad uz nauja rapida 50k moket ;) plius dar purkstuvas imamas, tai nematau prasmes ristis kilpos ant kaklo del 5 metu laikotarpio :) nes planai tikrai ne su sita sejama kalnus verst :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , u.k aurimas pranešimas:

sejas as su rapidu :) apie ji viskas puikiai zinau :),,  bet finansai ne tie kad uz nauja rapida 50k moket ;) plius dar purkstuvas imamas, tai nematau prasmes ristis kilpos ant kaklo del 5 metu laikotarpio :) nes planai tikrai ne su sita sejama kalnus verst :)  

Nuo to tada reikejo ir pradeti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , u.k aurimas pranešimas:

buvau minejas auksciau poste :D kad per parama sita pirkau :D, o po 5 metu bus matyt kokios mados vyraus lietuvoj, gal tik strip till arba no till, o gal vis gi vederi tik ne rapida o spirita imsiu :) 

Spiritas gerai. Tik vel kaina.....

Puiku kai paramos pavyksta paimti ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Logiska, nes kainos nevaikiskos. Geriau tuoj gausis nuomuotis :D sejos paslaugas

apie ka ir kalbu :D , kad renkantis nauja nera is ko rinktis, pirkt amazone pakabinama 4m diskine nauja 17k euru :D sita 22k nu o sitos sejos aparatas daug tvirciau pagamintas negu amazones .  o kas jau virs 30 k ne mano biudzetui, kol kas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...